Kdy už jet do nemocnice - těhotenské zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:52
Kdy už jet do nemocnice - těhotenské zvracení

Prosim o radu zkušenější. Kdy už jet do nemocnice kvuli dehydrataci, aby se tam na mě netvářili jako na hypochondra? V minulém těhotenství jsem zvracela max. 1-2× za den, vždy ráno. Ale dnes zvracím už od 4:30 min. 6×. Nečůrám, je mi čím dál hůř. Snažím se pít, cola, čaj, vývar, vše po lžičkách, vše jde ven. O jídle ani nemluvím…

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14693 příspěvků 10.06.19 13:53

Klidně jeď, daji ti kapacku a uleví se ti. Jak se budou tvářit neřeš

elinka90
Závislačka 2731 příspěvků 1 inzerát 10.06.19 14:13

Nemusí to být těhotenské zvracení, ale střevní chřipka. Také jsem jí v těhotenství prodělala.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 10.06.19 14:15

Jestli na sobe citis dehydrataci, jela bych. A at se koukaj jak chteji, je to jejich prace, za kterou jsou placeni (i tebou).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 14:15
@elinka90 píše:
Nemusí to být těhotenské zvracení, ale střevní chřipka. Také jsem jí v těhotenství prodělala.

Kéž by…

M-A
Kecalka 325 příspěvků 10.06.19 14:25

Jeď, taky jsme se zde radila jestli jet, bylo mi blbe tam s tím otravovat, ale ležela jsme tam 4 dny a už jsme prosila že chci domu. Obzvlášť teď v tomhle počasí bych to nepodcenovala. Jinak, 34 tt a bliju dal, tak ob den, tak jen pro povzbuzení :dance: :lol: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 14:29

Tak uz jsem zvracela 8×. Asi pak pojedeme s manželem az skonci v praci. Neudrzim uz ani colu ani 20 minut.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 14:42

Jela jsem uprostred noci jen asi 4 nebo 5 hodin od chvile, kdy jsem zvracela poprve, ale to jsem treba tri hodiny zvracela tak 10× za hodinu a uprime jsem chtela umrit. Nejdriv jsme volali na gynekologickou pohotovost, co mame nejbliz, tam nam nejaka baba rekla, ze to k tehotenstvi patri, ze maj jiny starosti. O neco pozdeji jsme volali jinam, tam rekli at prijedu, nikdo se na me divne nedival a byly z toho asi 3 dny na kapackach - muzu jen doporucit, mnohem lepsi nez si hned na zacatku rozvratit metabolismus a za ctrnact dni tam zkoncit stejne.

Any111
Kecalka 252 příspěvků 10.06.19 15:08

Za „normu“ se prý považuje 15× denně. Já zvracela 6-8× denně a nikam jsem nejela. Vždycky večer se mi udělalo o něco líp a zvladla jsem pit a trošku jíst. V těhle vedrech si ale koledujes o dehydrataci, takže bacha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 15:41
@Any111 píše:
Za „normu“ se prý považuje 15× denně. Já zvracela 6-8× denně a nikam jsem nejela. Vždycky večer se mi udělalo o něco líp a zvladla jsem pit a trošku jíst. V těhle vedrech si ale koledujes o dehydrataci, takže bacha

Tak to je síla. A jak dlouho to trvalo?

Any111
Kecalka 252 příspěvků 10.06.19 15:58
@Anonymní píše:
Tak to je síla. A jak dlouho to trvalo?

To nejhorší asi 2 týdny. A celé to období zvracení asi měsíc. Kolem 12tt to začalo ustupovat a už mám jen ranní nevolnosti, když se okamžitě nenajim.

Uživatel je onlineKajka9
Závislačka 4414 příspěvků 10.06.19 16:17
@Anonymní píše:
Prosim o radu zkušenější. Kdy už jet do nemocnice kvuli dehydrataci, aby se tam na mě netvářili jako na hypochondra? V minulém těhotenství jsem zvracela max. 1-2× za den, vždy ráno. Ale dnes zvracím už od 4:30 min. 6×. Nečůrám, je mi čím dál hůř. Snažím se pít, cola, čaj, vývar, vše po lžičkách, vše jde ven. O jídle ani nemluvím…

tak já od 7-14tt zvracela skoro pořád… i každých 30minut :nevim:..prostě víc píj a jes ovoce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 19:26

Tak uz jsem prijata v nemocnici. Kape mi kapacka, snad to pomuze.

Váš příspěvek
Reklama