Kdy už nejde císařský řez?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezie1613
Povídálka 20 příspěvků 24.11.17 22:39
Kdy uz nejde cisarsky rez?

Kdy uz nejde cisarsky rez? Slysela jsem ze kdyz dite sestoupi do porodnich cest ale zase dalsi pani rikala ze jde to ale jsou tam rizika. Mate nektera zkusenosti?

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 21714 příspěvků 24.11.17 22:48

No, když už má hlavu v ehm frndě, tak to nejde.
Ona CS není žádná junda, musí se odsouvat močový měchýř, když se řeže děloha.

terezie1613
Povídálka 20 příspěvků 24.11.17 22:49

@Bábrdl na to prichazi az v druhe dobe porodni ne?

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 24.11.17 22:59

Já mám, malý se mi zasekl uplně dole a nešel ven, nakonec akutní císař..byl tak blbě o dole, že ho žízli pod oko-dost těsně..má tam jizvu dodneška-už je to 9let..

Tunrida
Hvězda diskuse 48035 příspěvků 24.11.17 23:29

Fakt to moc řešíš. Zbytečně se budeš tahle celý týden stresovat. Uklidni se a výdrž těch posledních pár dní v klidu ;)

Císař udělat jde, ale je ta cesta ven je prostě jednosměrná a dítě se formuje přesně podle ní. Takže případná cesta zpátky bude mít prostě následky.

leisa
Kecalka 285 příspěvků 25.11.17 00:33

Malej byl narvaný v porodních cestách, šel čelem místo temenem, hlavička byla skvěle vidět, ale prostě nešel ven, navíc později lékař zjistil, že šíře ramen by už ani mým porodním cestám kapacitně neodpovídala. Císařem ho vytahli ven. Sice jsem měla větší krevní ztrátu, takže jsem pak dostala 2× transfuzi, ale určitě lepší varianta než malého rvát za každou cestou spodem přes zvon či kleštěma, když to nešlo přirozeně.
Následky by měl rozhodně horší, kdyby na to šli takhle invazivně. Císař zachránil malého i mě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >