Kdy už nejde císařský řez?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezie1613
Povídálka 20 příspěvků 24.11.17 22:39
Kdy uz nejde cisarsky rez?

Kdy uz nejde cisarsky rez? Slysela jsem ze kdyz dite sestoupi do porodnich cest ale zase dalsi pani rikala ze jde to ale jsou tam rizika. Mate nektera zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20465 příspěvků 24.11.17 22:48

No, když už má hlavu v ehm frndě, tak to nejde.
Ona CS není žádná junda, musí se odsouvat močový měchýř, když se řeže děloha.

terezie1613
Povídálka 20 příspěvků 24.11.17 22:49

@Bábrdl na to prichazi az v druhe dobe porodni ne?

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 24.11.17 22:59

Já mám, malý se mi zasekl uplně dole a nešel ven, nakonec akutní císař..byl tak blbě o dole, že ho žízli pod oko-dost těsně..má tam jizvu dodneška-už je to 9let..

Tunrida
Hvězda diskuse 46754 příspěvků 24.11.17 23:29

Fakt to moc řešíš. Zbytečně se budeš tahle celý týden stresovat. Uklidni se a výdrž těch posledních pár dní v klidu ;)

Císař udělat jde, ale je ta cesta ven je prostě jednosměrná a dítě se formuje přesně podle ní. Takže případná cesta zpátky bude mít prostě následky.

leisa
Kecalka 274 příspěvků 25.11.17 00:33

Malej byl narvaný v porodních cestách, šel čelem místo temenem, hlavička byla skvěle vidět, ale prostě nešel ven, navíc později lékař zjistil, že šíře ramen by už ani mým porodním cestám kapacitně neodpovídala. Císařem ho vytahli ven. Sice jsem měla větší krevní ztrátu, takže jsem pak dostala 2× transfuzi, ale určitě lepší varianta než malého rvát za každou cestou spodem přes zvon či kleštěma, když to nešlo přirozeně.
Následky by měl rozhodně horší, kdyby na to šli takhle invazivně. Císař zachránil malého i mě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama