Kdy už poznám slečnu?

Anonymní
2.6.16 19:49

Kdy už poznám slečnu?

Ahoj dámy,
tak za měsíc oslavím své 24. narozeniny a trápí mě celkem jeden problém, že jsem stále sám. Jsem sám už asi od svých 18. let. Začínám si připadat jako nějaký asociál :nevim:
V rámci práce jezdíme i k zákazníkům a nedávno jsem byl u pána, kterýmu bylo 40 let a žil ještě sám. To jsem se úplně vyděsil a hlavou se mi honí myšlenky, abych taky tak jednou nedopadl…

Jsem poměrně nespolečenský, takže nějaké „akce“ (plesy, zábavy, koncerty…) to všechno mě prostě od puberty nebaví a vlastně i nudí. Za to třeba holduji soukromým aktivitám, mám rád třeba sport a cestování. Odkládám si z výplaty, zaplatím domácnost a zbytek jsem schopen i rozházet za výlety. Ráno v sedm se sbalit a večer se vrátit.

Pro dost lidí z okolí je to „divné“ a už tuplem, když jezdím sám. Kolegům se nechce, ti mají radši hospodu. Kolegyně jsou už všechny zadané, bydlí s chlapama. Mně osobně je líto peněz vyhodit třeba za mobil za 12 tisíc nebo dát za bundu asi 3 tisíce (příklad) :D

Já teda ještě bydlím u našich, máme totiž velký dům. Samozřejmě jsou pevné výdaje na domácnost, zbytek je moje. Naši mi do soukromí absolutně nemluví, takže mám svou svobodu a nemusím se nikomu zpovídat, ani somrovat o radu.

Někdy si říkám, proč jsem sám. Jeden kolega mi tvrdí, že se musím odstěhovat od našich a pak se holky pohrnou (zvláštní je, že on si platí svou hypotéku už 3 roky a zatím nikoho nemá a vařit a uklíze mu chodí mamka). U nás ne, maximálně mám uvařeno a vypráno. Neže bych neuměl zapnout pračku nebo něco uvařit, ale zrovna k vaření nemám vztah.

Jiní mi zase závidí, že co oni by daly za takový život, hlavně kolegyně od nás z práce…
Mně ale tenhle styl života vyhovuje a popravdě baví, protože až v letošním roce mám pěkné penízky (v nejsilnějších prodejních měsících i 18-20 čistého) a chci si je užít.
Než jsme se přestěhovali, tak to jsem dělával i za minimálku a už mi nic popravdě nezbývalo. Svůj život jsem trávil u počítače nebo v lesích…

Dříve jsem byl i poměrně vybíravý vůči slečnám. Teď už to tak neberu a jsem otevřený vztahům. Proto beru situaci takovou jaká je, protože vím, že pak se budu i druhé přizpůsobovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.6.16 20:07

Jsi úžasný chlap, takového cestovatele a s podobnými názory jsem hledala 3 roky. Našla jsem. Kdybych byla mladší, už si pro tebe jedu :kytka:
A co seznámení? Zkoušel jsi rande přes seznamky atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
2.6.16 20:08

Mit vztah nemusi byt zadna vyhra, navic davej pozor, aby ses nenechal navest do manzelstvi a rodinky. :mrgreen: Ale na tvem miste by mi asi vadil mizerny sexualni zivot(aspon teda hadam), bydleni u rodicu bych nedaval, to cloveka strasne omezuje a proste bych je nechtel mit za za zadkem. To odradi asi dost holek taky, proste zvat si slecny k sobe, kdyz v baraku bydli cela tvoje rodina neni ono. :mrgreen: Jinak nevim no musis vic investovat cas a namahu do nahaneni slecen, upravit zevnejsek, na to holky dneska hodne daj.

Příspěvek upraven 02.06.16 v 20:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
2.6.16 20:08

NA co přesně se ptáš? ;) Takhle, je jasné, že větší šance, někoho potkat je když člověk někam jde…ale kdo říká, že nemůžeš nějakou kočku potkat třeba i na tom výletě ;) K tomu bydlení, myslím, že o tom, že bydlíš s rodiči to fakt není. Působíš dost rozumně, hlavu nahoru, určitě brzy nějakou fajn holčinu potkáš, budu ti držet palce ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
2.6.16 20:14

No počkej, není tato nedávná diskuze o tobě?
https://www.emimino.cz/…otar-259300/

:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 20:15

@hudečice

Bylo pár seznámení přes internet (přes seznamku ne!), pár schůzek a pak to vyšumělo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.16 20:17

Největší problém vidím v tom, že jsi nespolečenský. Já to chápu, jsem na tom úplně stejně - čas nejraději trávím sama, protože mé zájmy jsou odlišné od zájmů mých přátel, ráda poznávám nová místa, ale není s kým, akce jako diskotéky a plesy mi také nic neříkají, nebyla jsem ani v tanečních. Nekouřím, nepiju… Naši si dělají srandu, že nepatřím do dnešní doby :oops:
Zkus se držet víc mezi lidmi. Také to zkouším a začínám si zvykat. Dřív jsem lidi nesnášela, ale vidím, že je to důležité. Začala jsem se věnovat józe, tam jsem potkala pár fajn lidí, nachomítla jsem se k pár charitativním akcím - taky skvělé.
Držím palce, ať se brzy objeví nějaká baba :kytka:

Anonym kvůli „kamarádce“ - chodí sem a nemusí vědět všechno (třeba přezdívku) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
9263
2.6.16 20:17
@Anonymní píše:
@hudečiceBylo pár seznámení přes internet (přes seznamku ne!), pár schůzek a pak to vyšumělo…

a z jakého důvodu seznamku odsuzuješ? :nevim: (jen se ptám)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.16 20:20

@anonymouss : ty blaho, ja se picnu :mrgreen: to sakra sedi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
2.6.16 20:27
@anonymouss píše:
No počkej, není tato nedávná diskuze o tobě?
https://www.emimino.cz/…otar-259300/:mrgreen: :mrgreen:

Taky mě to napadlo jako první :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
2.6.16 20:27
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,
tak za měsíc oslavím své 24. narozeniny a trápí mě celkem jeden problém, že jsem stále sám. Jsem sám už asi od svých 18. let. Začínám si připadat jako nějaký asociál :nevim:
V rámci práce jezdíme i k zákazníkům a nedávno jsem byl u pána, kterýmu bylo 40 let a žil ještě sám. To jsem se úplně vyděsil a hlavou se mi honí myšlenky, abych taky tak jednou nedopadl…

Jsem poměrně nespolečenský, takže nějaké „akce“ (plesy, zábavy, koncerty…) to všechno mě prostě od puberty nebaví a vlastně i nudí. Za to třeba holduji soukromým aktivitám, mám rád třeba sport a cestování. Odkládám si z výplaty, zaplatím domácnost a zbytek jsem schopen i rozházet za výlety. Ráno v sedm se sbalit a večer se vrátit.

Pro dost lidí z okolí je to „divné“ a už tuplem, když jezdím sám. Kolegům se nechce, ti mají radši hospodu. Kolegyně jsou už všechny zadané, bydlí s chlapama. Mně osobně je líto peněz vyhodit třeba za mobil za 12 tisíc nebo dát za bundu asi 3 tisíce (příklad) :D

Já teda ještě bydlím u našich, máme totiž velký dům. Samozřejmě jsou pevné výdaje na domácnost, zbytek je moje. Naši mi do soukromí absolutně nemluví, takže mám svou svobodu a nemusím se nikomu zpovídat, ani somrovat o radu.

Někdy si říkám, proč jsem sám. Jeden kolega mi tvrdí, že se musím odstěhovat od našich a pak se holky pohrnou (zvláštní je, že on si platí svou hypotéku už 3 roky a zatím nikoho nemá a vařit a uklíze mu chodí mamka). U nás ne, maximálně mám uvařeno a vypráno. Neže bych neuměl zapnout pračku nebo něco uvařit, ale zrovna k vaření nemám vztah.

Jiní mi zase závidí, že co oni by daly za takový život, hlavně kolegyně od nás z práce…
Mně ale tenhle styl života vyhovuje a popravdě baví, protože až v letošním roce mám pěkné penízky (v nejsilnějších prodejních měsících i 18-20 čistého) a chci si je užít.
Než jsme se přestěhovali, tak to jsem dělával i za minimálku a už mi nic popravdě nezbývalo. Svůj život jsem trávil u počítače nebo v lesích…

Dříve jsem byl i poměrně vybíravý vůči slečnám. Teď už to tak neberu a jsem otevřený vztahům. Proto beru situaci takovou jaká je, protože vím, že pak se budu i druhé přizpůsobovat.
:kytka:
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
2.6.16 20:28

Já bych to take nehrotila :) na kazdeho nekde nekdo ceka, takže bych si ted uzivala, dokud jsi mladý a ona se nejaka casem najde věř mi :)…uzivej si svych koníčku protoze az prijde slečna, nemusí jí bavit co tebe a je s tím utrum, nebude se ti od ní chtít a tak radeji vynechat nejaky ten sport a za par let si jen vzpomenes :-D…jinak bydlení u rodičů nevidim jako hlavní problem, pokud mate barak a ty mas sve tak to nebude ono. Zalezi take na tom jak o sebe muz pečuje :P…dnešní holky mají rády upravene chlapy, fakt :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
2.6.16 20:28

Přijdeš mi na svůj věk jako rozumný chlap. A to, že nejsi diskotékový a barový typ bych nebrala za nespolečenskost či asociálnost. Pokud se jinak nestraníš kolektivu, chodíš do práce a nejsi pořád zavřený doma, pak je to, myslím, úplně v pořádku.
Mně by třeba takový chlap, co rád sportuje a cestuje, ale přitom nemá potřebu vysedávat po plesech a barech, naprosto vyhovoval.
Osobně nevidím ani jako mínus to, když muž bydlí pod jednou střechou s rodiči. Pokud nebydlí v nějakém malém krcálku 1+1, ale mají velký barák a dostatek místa, proč by svobodný člověk zatím nemohl přispívat na domácnost, mezitím si něco našetřit a zároveň pomoct rodičům s pracemi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
2.6.16 20:31
@Afroditka85 píše:
Já bych to take nehrotila :) na kazdeho nekde nekdo ceka, takže bych si ted uzivala, dokud jsi mladý a ona se nejaka casem najde věř mi :)…uzivej si svych koníčku protoze az prijde slečna, nemusí jí bavit co tebe a je s tím utrum, nebude se ti od ní chtít a tak radeji vynechat nejaky ten sport a za par let si jen vzpomenes :-D…jinak bydlení u rodičů nevidim jako hlavní problem, pokud mate barak a ty mas sve tak to nebude ono. Zalezi take na tom jak o sebe muz pečuje :P…dnešní holky mají rády upravene chlapy, fakt :think:

Tohle mozna plati pro holku, ze si ji nekdo nekde najde a oslovi ji. Ale chlapek se musi vic snazit. Nerikam, ze to musi hrotit, ale jestli s nekym chce byt, tak nestaci veci nechat nahode. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.6.16 20:32

…ono to většinou přijdete, ve chvíli kdy na člověk přestane, tak usilovně myslet…nebo je potřeba jít tomu trochu naproti: ve větších městech se scházejí na různé akce a výlety nezadaní… mám stejně mladého syna jako jste vy, teď se s ním po 3 letech rozešla slečna, a to jsem si myslela, že spolu budou…přeju hodně štěstí…a odpověď na otázku: Kdy už poznáte slečnu? Co takhle letošní léto? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama