Kdy uz se to pozna??

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.07.03 16:33
Kdy uz se to pozna??

Ahojte vsechny snazilky i maminky,

patrim taky mezi snazilky, ale teprve nedavno jsme „to“ zkusili poprve (konkretne to zkousime od minule stredy ted do soboty). Jsem ted strasne netrpeliva, abych si overila, jestli uz mam skutecne v brisku nejakeho broucka, ale vim, ze klasicke testy z lekarny to poznaji teprve v den vynechani menstruace. Muzete mi nekdo poradit, jestli zkouska z krve muze byt pozitivni uz i driv? Pripadne, jestli existuje nejaky test, ktery je to schopen poznat driv nez v prvni den zmeskane menstruace.

Dekuji a preji vsem pekny den

Katka

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 28.07.03 19:17
Kdy uz se to pozna??

Ahojky Katko! Ja jsem byla poucena, ze pomoci krevniho testu nebo testu z lekarny se zjistuje hladina hcg - tehotenskeho hormonu. Ten zacne tve telo produkovat nejdrive po osmi dnech po oplodneni a chvili trva nez je hladina meritelna. S pokracujicim tehotenstvim se hladina hcg samozrejme zvysuje. Pak uz existuje jen UZV a na tom se to pozna samozrejme pozdeji. Takze podle toho, co jsem se na tohle tema dozvedela ja, to opravdu driv, nez po vynechani MS, poznat nejde. Budes to asi muset vydrzet jako my ostatni. Preju hodne trpelivosti a at je to snazenicko brzy uspesne. Mej se krasne! Lucka (9.tt) ;-)

Anonymni  29.07.03 09:27
Kdy uz se to pozna??

Ahoj Lucko,

diky moc za odpoved, holt to budu muset vydrzet, ale bohuzel zadne priznaky zatim nemam, takze to vypada, ze to zkusime zase za mesic. mej se krasne

Katka

Anonymni  29.07.03 09:34
Kdy uz se to pozna??

Ahoj,ma kamaradka si 2×delala test z lekarny a vyslo,ze neni tehotna a byla uz ve 2mesici.Tak jsemsi nedelala test a pockala skoro mesic,ty nervy jestli jsem nebo ne,zadne priznaky ze jsem tehotana.A pak jsem sla na test krve a jo.Jdu uz do 4mesice.Kdo si pocka ten se docka.ja cekala take a reknu ti,ze je to pak krasny pocit.Vzdr a nevzdavej to.4roky jsem se snazila otehotnet a vyslo to.Preju to hodne trpelivosti.Katka

Anonymni  29.07.03 09:59
Kdy uz se to pozna??

Cau holky,

já jsem na tom nějak tak podobně. S manželem se snažíme sice první měsíc, ale čekat jestli jsem nebo nejsem asi už nevydržím. Včera jsem si koupila test (spolehlivost 99,8 %) a vyšel mi samozřejmě negativní. Jak jsem se těšila, že na místo čárky jedné, tam budou dvě L Menstruaci očekávám každým dnem, i když určit přesný den bude asi problém, neboť teprve měsíc neberu HA. Mám strach, že už se mi nepodaří otěhotnět, neboť před pár lety jsem prodělala miniinterupci a výčitky svědomí, které mě trápí jsou strašné. Je možné, že přece jen test není zase až tak spolehlivý? A pokud bych snad těhotná byla, je možné, že test se ukáže pozitivní až týden po vynechání menses? Fakt nevím a tak mi nezbývá než čekat a dál se snažit?..

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 29.07.03 10:57
Kdy uz se to pozna??

Ahojky! Neda mi to a jeste se do toho vlozim. Jasne, ze test muze byt pozitivni treba az tyden po vynechani MS. Muzes totiz otehotnet treba az tesne pred ocekavanou MS a ten test to zkratka tak brzy nepozna. Muzes totiz otehotnet i mimo plodne dny ( to me taky prekvapilo a dokonce se mi to stalo ). Z miniinterupce si nic nedelej, neni sice zrovna v poradku kazdy zasah do delohy, ale jestli ti to tenkrat provedli spravne, tak to bude urcite ok. Ja mam treba takovy problem, ze jsem uz 3× samovolne potratila, coz nepreju nikomu, protoze nikdy nevis, jestli to priste vyjde nebo ne. Ted uz jsem v 9.tt a vypada to konecne nadejne, protoze tak daleko jsem se nikdy nedostala a mimi se zatim vyviji tak, jak ma. Fakt je, ze diky tem potratum, jsem se zacala zajimat o veci spojene s otehotnenim. Tak ted aspon neco vim a doufam, ze to nekomu pomuze. Tak se mej hezky a drzim pesti. Vsechny se jednou dockame. Cauky Lucka

Anonymni  29.07.03 12:35
Kdy uz se to pozna??

Ahojte, jsem rada, ze nejsem sama takova netrpeliva a zvedava. Ja jsem se totiz dneska rano probudila uz v 5 rano a nevydrzela jsem to a udelala si test, ktery byl samozrejme negativni :-) Ale musim rict, ze mi to v te netrpelivosti pomohlo a ted uz holt cekam, jestli MS prijde nebo ne.

Krasny den

Katka

Anonymni  29.07.03 13:13
Kdy uz se to pozna??

ahoj,

už jsem nevydržela jen číst a musela jsem se přidat k diskusi. Už druhý měsíc se snažíme o mimi, MS má přijít o víkendu, ale už teď mám divné tlaky a bolesti v prsou.Plodné dny jsme trefili naprosto přesně. investovala jsem do ovulačních testů, protože moje MS není pravidelná. S testem to ale vydržím až do příštího týdne. Minulý měsíc jsem si test dělala snad každý den. Byla jsem jako pominutá, nějak jsem se k tomu upnula. Teď už jsem chytřejší, nechci se zase zklamat. Všem ostatním snažilkám držím palečky a přeju hodně trpělivosti.hanule

Anonymni  29.07.03 15:35
Kdy uz se to pozna??

Ahoj,

momentálne som v podobnej situácii. S manželom sa snažíme otehotnieť prvý mesiac. Plodné dni som mala podľa výpočtu 17.7.03 - vo štvrtok. Nevedela som to vydržať a v utorok 22.7.03 som si kúpila tehotenský test, ktorý pravdepodobne vie určit tehotenstvo už 5 dní po oplodnení. Hneď som ho vyskúšala a bol negatívny. Od stredy mi začalo bývať nevoľno - ráno, v priebehu dňa ale aj večer. Bola som veľmi nedočkavá a nevedela som čo to má znamenať. V piatok sme si s manželom opäť kúpili tehotenský test a počkali do soboty rána, pretože ráno máva najväčiu hodnotu hcg. Test bol opäť negatívny, ale po dvoch hodinách sa tam zjavil druhý ružový pásik. V pondelok som si urobila tretí test a ten bol opäť negatívny. Je mi stále nevoľno, prsia sa mi zväčšili. MS mám dostať vo štvrtok, ale ďalší test už nekúpim a budem čakať. Držím Vám všetkým palce. Nech sa nám to všetkým podarí. Mica

Anonymni  29.07.03 16:54
Kdy uz se to pozna??

ahojky,právě jsem si přečetla vaše příspěvky a musím se k vám přidat.Tento měsíc jsme poprvé zkoušeli s manželem miminko a tak netrpělivě čekám, jak to dopadne.Už jsem si 2krát zkoušela dělat test a byla tam vždy jen jedna čárka.Stále ale doufám ,že bych mohla být těhotná.Přeju to nám všem ahojky.......

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 30.07.03 01:36
Kdy uz se to pozna??

Ahoky, holky…

moc dobře znám Vaše pocity. Ted už je to deset měsíců, co se snažíme a měsíc co měsíc mě popadají ty samé pocity. Fakt je, že časem už to není tak intenzivní. Ze začátku jsem byla napjatá, jestli to vyjde, pak jsem si dělala x testů, pak jsem každou menses probrečela a ted konečně myslím jsem rezignovala. Říkám si prostě, že se uvidí, že si s manželem ještě lecos zařídíme, že nám tak příroda dává čas na vyřešení všech věcí. Můžete měřit bazální teplotu, to Vám dá jakousi představu, jak Vaše tělo funguje. Já měřím asi čtvrtý měsíc, a díky tomu mi došlo, jak nepravidelně moje tělo funguje. Takže asi brzy navštívím odborníka.....

Alfinka

Anonymni  30.07.03 09:23
Kdy uz se to pozna??

Ahoj,take jsem si merila teplotu a na nic.Delala si test skoro kazdy druhy den.Ty nervy.Nakonec zase nic.A jak to dopadlo?Protoze mam nepravidelnou menstruaci tak jsem chodila ve dnech ktere mi urcil lekar na ultrazvuk a tam mi vzdy rekli,kdy mam plodne dny a kdy ne.Nakonec jsem si rekla,ze je to naposledy co tam chodim a jo,otehotnela jsem a mam krasnou holcicku.Holky vydrzte.Preju at vam vsem to vyjde.Katka

Anonymni  31.07.03 14:13
Kdy uz se to pozna??

Ahoj snažilky,čtu vaše příběhy a žije vidím sebe.Také se s manželem snažíme už šestý měsíc a musím říct,že každou MS,která přijde obrečím.Vím,že všichni říkají,že na to nemám myslet,ale jde to???Loni jsme v dubnu o miminko přišli a moc si přejeme,aby nám to konečnč už vyšlo.Teď jsem také plná očekávání,zda ta zatracená MS přijde,nebo ne.S testem zatím počkám,vím,že bych byla zklamaná,takhle můžu aspon doufat.Držím vám všem palečky.Jarka

Anonymni  31.07.03 16:38
Kdy uz se to pozna??

Čau snažilky,

Takže už to mám potvrzeno. Menstruace bohužel přišla, ale co se dá dělat. Pořád si říkám, že to tak matička příroda zatím chce a že až to bude mít přijít, tak to fakt přijde samo. Hlavně se snažím na to nemyslet, ale jak vidím, jsem jako většina z vás, kterým se to nějak nedaří vypudit z hlavy.Momentálně mě nezbývá nic jiného než čekat do příštího měsíce a doufat, že tentokrát se to snad už povede?! Všem držím palečky a věřím, že se jednou opravdu dočkáme?.

:-[

Anonymni  31.07.03 16:40
Kdy uz se to pozna??

ahoj Jarko,nedávno jsem psala můj první příspěvěk.Psala jsem, že netrpělivě čekám zda MS se dostaví.I když jsem si dělala dva těh.testy-neg.,stále jsem doufala,že bych mohla být těhotná.MS se mi dostavila a já byla strašně zklamaná.Budu doufat v příští měsíc a Tobě držet taky palce.Musíme věřit a vydržet.ahoj Ajka.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Reklama