Reklama

Kdy už zavelí rozum, a přestanu na něj myslet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:31
Kdy už zavelí rozum, a přestanu na něj myslet

Ahoj všem, kdo sem chodí. Doufám, že mi zde pomůžete pochopit to, co já již delší čas nechápu a poradíte mě, jak se tohoto pocitu zbavit. Jsem žena ve středních letech, takže žádná náctka. Vždycky jsem si o sobě myslela, že jsem racionálně uvažující člověk, až do chvíle než jsem HO poznala. Znám ho celkem čtyři roky, naprvní pohled chemie z obou stran, oba zadaný. Celý ty čtyři roky na něj denně myslím, až mě to už obtěžuje a nevím, jak se toho mám zbavit, snažila jsem myšlenky na něho zahnat prací, sportem…nic mě nepomáhá. Zažil to tady někdo a jak se z takové situace dostal? Jinak než jsem ho potkala, tak jsem měla „normální“ manželství…od té doby, co jsem ho poznala mě připadá, že jen přežívám a moc se neraduju…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:42

Ahoj :mavam: Raději taky anonym…Jako dvacítka a něco málo jsem poznala muže…láska na první pohled,chemie totální…No ale on o něco cca šest let starší evidentně na tom byl stejně jako já!!!Bohužel bydlel na opačném konci republiky,zadaný já taky…navíc voják z povolání před misí…Odjel od nás z Moravy ze služebky…sejde z očí sejde z mysli????Největší kec!!!Celých osm let jsem na něj myslela…občas jsme si napsaly ale opravdu omezeně ani jeden nechtěl bodat do bolavého srdíčka…Asi po čtyřech letech jsme se přestaly uplně kontaktovat…A co čert nechtěl :,( :,( Před půl rokem jsem ho potkala na ulici ve městě kam jsem se přestěhovala…Hned jsme se poznaly,chemie potvora začala pracovat,bušení srdce bylo nesnesitelné.­....Šly jsme na kafčo,popovídat…Já zadaná,těhotná on ženatý s ročním synkem a ted je na misi......Možná jednou..... :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: Raději taky anonym…Jako dvacítka a něco málo jsem poznala muže…láska na první pohled,chemie totální…No ale on o něco cca šest let starší evidentně na tom byl stejně jako já!!!Bohužel bydlel na opačném konci republiky,zadaný já taky…navíc voják z povolání před misí…Odjel od nás z Moravy ze služebky…sejde z očí sejde z mysli????Největší kec!!!Celých osm let jsem na něj myslela…občas jsme si napsaly ale opravdu omezeně ani jeden nechtěl bodat do bolavého srdíčka…Asi po čtyřech letech jsme se přestaly uplně kontaktovat…A co čert nechtěl :,( :,( Před půl rokem jsem ho potkala na ulici ve městě kam jsem se přestěhovala…Hned jsme se poznaly,chemie potvora začala pracovat,bušení srdce bylo nesnesitelné.­....Šly jsme na kafčo,popovídat…Já zadaná,těhotná on ženatý s ročním synkem a ted je na misi......Možná jednou..... :srdce:

Podle tich y na konci sloves, to vypadá jako by jste poznala ženu a ne muže :D

Ale jinak zažívám něco podobného. :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:50

Mam stejny problem uz asi 13 let :roll: :lol: Ja dve deti on dve deti (manzelstvi v krachu) a stejne to mezi nami jiskri. I kdyz me to vzdy na nejaky cas prejde,pak prijde nejaky problem doma a je to zpet. Jak tohle jednou dopadne :nevim: :nevim:

Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 18.08.18 20:55

Ahoj :mavam: Raději taky anonym…Jako dvacítka a něco málo jsem poznala muže…láska na první pohled,chemie totální…No ale on o něco cca šest let starší evidentně na tom byl stejně jako já!!!Bohužel bydlel na opačném konci republiky,zadaný já taky…navíc voják z povolání před misí…Odjel od nás z Moravy ze služebky…sejde z očí sejde z mysli????Největší kec!!!Celých osm let jsem na něj myslela…občas jsme si napsaly ale opravdu omezeně ani jeden nechtěl bodat do bolavého srdíčka…Asi po čtyřech letech jsme se přestaly uplně kontaktovat…A co čert nechtěl :,( :,( Před půl rokem jsem ho potkala na ulici ve městě kam jsem se přestěhovala…Hned jsme se poznaly,chemie potvora začala pracovat,bušení srdce bylo nesnesitelné.­…Šly jsme na kafčo,popovídat…Já zadaná,těhotná on ženatý s ročním synkem a ted je na misi......Možná jednou..... :srdce:

Tak jsem se zamyslel, co bych asi udělal, kdybych našel podobný příspěvek u mé manželky, jestli bych ten rozchod uskutečnil rovnou nebo čekal až jednou… :srdce:

Světu mír :palec:

teerax
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 18.08.18 21:14

moc krásné příběhy.. není nad to mít doma manžela/manželku a léta vzdychat do polštáře nad jiným/jinou.. kdyby to věděl manžel, možná by se taky dojal :srdce:

jinak co poradit, pokud chceš manželství zachovat..samo to nepřejde, když to trvá už 4 roky, DENNĚ na něj myslíš..nekon­taktovat, nevídat, odstřihnout se totálně…a v manželství se snažit vykřesat aspoň nějakou jiskřičku, takhle ses pravděpodobně pobláznila, protože něco podobného s manželem už dávno nezažíváš.

jizvíková
Extra třída :D 12595 příspěvků 18.08.18 21:18
@Mrazivý dech píše:
Ahoj :mavam: Raději taky anonym…Jako dvacítka a něco málo jsem poznala muže…láska na první pohled,chemie totální…No ale on o něco cca šest let starší evidentně na tom byl stejně jako já!!!Bohužel bydlel na opačném konci republiky,zadaný já taky…navíc voják z povolání před misí…Odjel od nás z Moravy ze služebky…sejde z očí sejde z mysli????Největší kec!!!Celých osm let jsem na něj myslela…občas jsme si napsaly ale opravdu omezeně ani jeden nechtěl bodat do bolavého srdíčka…Asi po čtyřech letech jsme se přestaly uplně kontaktovat…A co čert nechtěl :,( :,( Před půl rokem jsem ho potkala na ulici ve městě kam jsem se přestěhovala…Hned jsme se poznaly,chemie potvora začala pracovat,bušení srdce bylo nesnesitelné.­…Šly jsme na kafčo,popovídat…Já zadaná,těhotná on ženatý s ročním synkem a ted je na misi......Možná jednou..... :srdce:

Tak jsem se zamyslel, co bych asi udělal, kdybych našel podobný příspěvek u mé manželky, jestli bych ten rozchod uskutečnil rovnou nebo čekal až jednou… :srdce:

Světu mír :palec:

No vidíš a já si myslím, že je to TAKOVE právě proto, že je to nedostupné. A ten normální vtah je doma. Je to jako slintat na herce ve filmu :lol:

D. C.
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 18.08.18 21:34

Bezpochyby rozum velí celou dobu a neustále, ale srdce ho prostě neposlechne a poslouchat nebude! Tohle se nedá pochopit, to je jeden ze základních faktů, axiom či jak to nazvat. Tak to chápej, tak to ber! :)

Můžeš snad jen zkusit oživit manželství, s manželem zavzpomínat, jak to bylo na začátku, třeba si to i do určité míry zopakovat…

Russet
Extra třída :D 10284 příspěvků 18.08.18 21:36
@Anonymní píše:
Ahoj všem, kdo sem chodí. Doufám, že mi zde pomůžete pochopit to, co já již delší čas nechápu a poradíte mě, jak se tohoto pocitu zbavit. Jsem žena ve středních letech, takže žádná náctka. Vždycky jsem si o sobě myslela, že jsem racionálně uvažující člověk, až do chvíle než jsem HO poznala. Znám ho celkem čtyři roky, naprvní pohled chemie z obou stran, oba zadaný. Celý ty čtyři roky na něj denně myslím, až mě to už obtěžuje a nevím, jak se toho mám zbavit, snažila jsem myšlenky na něho zahnat prací, sportem…nic mě nepomáhá. Zažil to tady někdo a jak se z takové situace dostal? Jinak než jsem ho potkala, tak jsem měla „normální“ manželství…od té doby, co jsem ho poznala mě připadá, že jen přežívám a moc se neraduju…

Nenípat se v tom a prostě udělat tlustou čáru. Zapracovat na současném vztahu. Jestli tvoje manželství nestojí za nic, tak se rozveď. Ne pro chemickou smršť, ale z důvodu, že současníka nemůžeš vystát. Pak třeba možná…ale on je zadaný a dětný? Pak pozor. Aby chémie z jeho strany nevyprchala tím, že jsi volná a tedy dostupná. Ono se hezky vzdychá pro něco nedostupného. Ale až mu budeš prát fusekle a trencle, romantické myšlenky už mít nebudeš.

teerax
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 18.08.18 21:50
@Russet píše:
Nenípat se v tom a prostě udělat tlustou čáru. Zapracovat na současném vztahu. Jestli tvoje manželství nestojí za nic, tak se rozveď. Ne pro chemickou smršť, ale z důvodu, že současníka nemůžeš vystát. Pak třeba možná…ale on je zadaný a dětný? Pak pozor. Aby chémie z jeho strany nevyprchala tím, že jsi volná a tedy dostupná. Ono se hezky vzdychá pro něco nedostupného. Ale až mu budeš prát fusekle a trencle, romantické myšlenky už mít nebudeš.

Proč by mu je měla prát? 8o

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 18.08.18 21:59

@D. C. a @jizvíková mají pravdu. Rozum sám nezavelí, musíš si zavelet sama. Asi bych se zkusila soustředit na vztah doma, vědomě si všímat dobrých vlastností manžela, pozitiv na vašem vztahu. Dobré je taky si uvědomit, že ten „muž snů“ je z velké části opravdu vysněný, velmi pravděpodobně doma taky prdí, nechává ponožky pod gaučem, je protivný a podobné věci.
Ještě upozornění, že u chlapů ta „úžasná chemie“ stojí do jisté míry na nedostupnosti ženy. O to, aby se k němu nastěhovala rozvedená, nejlépe s několika dětmi, kupodivu muži moc nestojí - chemie se pak vytrácí. Mezi flirtem, nezávazným sexem a životním vztahem je rozdíl, to jen my ženy občas propadneme představě, že jedno nutně vede k druhému.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 18.08.18 22:04

Vytlouct klín klínem. V tomhle případě se úplně odstřihnout a soustředit se primárně na svého partnera a oživení vašeho vztahu.

Mimochodem jeden můj kamarád má na toto velmi svéráznou teorii, že nejlepší je se si v takové situaci s dotyčným reálně něco začít, protože ve valné většině případů je realita horší než vzdušné zámky. :D Nicméně tohle bych ti rozhodně nedoporučovala.

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 18.08.18 22:10

@Nmdl O kamarádovi ženy asi často sní, ne? :) Že si dobře užije a pak je včas zklamaně opuštěn - věřím, že by to mohlo být pro řadu mužů velmi přitažlivé schéma. (Prosím nebrat osobně, nechci se nijak kamaráda dotknout, samozřejmě to může být velmi věrný a cudný muž. Ale pak nechápu, k čemu mu ta teorie je :) )

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 18.08.18 22:17
@Knihomyš píše:
@Nmdl O kamarádovi ženy asi často sní, ne? :) Že si dobře užije a pak je včas zklamaně opuštěn - věřím, že by to mohlo být pro řadu mužů velmi přitažlivé schéma. (Prosím nebrat osobně, nechci se nijak kamaráda dotknout, samozřejmě to může být velmi věrný a cudný muž. Ale pak nechápu, k čemu mu ta teorie je :) )

Do cudnosti má daleko, vždy se nadchne pro nějakou múzu, začne ji zbožňovat a pak samozřejmě zvolí svou taktiku, že nejlepší bude ji dostat urychleně do pelechu, aby tím zmenšil to pobláznění. Ale zatím mu to vychází, každou kterou dostane, tak ho dřív nebo později omrzí. :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10284 příspěvků 19.08.18 07:30
@teerax píše:
Proč by mu je měla prát? 8o

Tak kdyby se dali s tím objevem dohromady, ne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama