Kdy v životě jste byli šťastní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Premek_Orac
Kelišová 5620 příspěvků 06.09.19 21:51
Kdy v zivote jste byli stastni?

Otazka je v nazvu diskuze. Podotazka zni - podarilo se vam byt zaroven stastni po karierni strance a v soukromi?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 22:02

Ja jsem byla stastna doma (rodice i manzel) a zaroven v praci (vlastne cely zivot), az skoro do triceti. Do te doby jsem mela ve vsem stesti, neuspechy se snadno obratily v muj prospech, vsechno me bavilo, hodne jsem se vzdelavala i po VS. Pak zemrela mama a svet prestal byt na dlouhou dobu vcelku. Slepila jsem se dohromady a rikala jsem si, ze uz jsem to zase ja, ze to je zivot. Ted umira tata, o kterem jsem si myslela, ze tu bude do sta let a jedu skluzavkou zase do pekla.
Prosim anonym nebo smazat.

smutná máma
Kelišová 5446 příspěvků 50 inzerátů 06.09.19 22:03

@Premek_Orac Dokud jsme byli ještě všichni pohromadě (přišla jsem o dítě). Karieru neřeším, pouze zdraví svých blízkých

Popeladym
Kecalka 345 příspěvků 06.09.19 22:05
@Anonymní píše:
Ja jsem byla stastna doma (rodice i manzel) a zaroven v praci (vlastne cely zivot), az skoro do triceti. Do te doby jsem mela ve vsem stesti, neuspechy se snadno obratily v muj prospech, vsechno me bavilo, hodne jsem se vzdelavala i po VS. Pak zemrela mama a svet prestal byt na dlouhou dobu vcelku. Slepila jsem se dohromady a rikala jsem si, ze uz jsem to zase ja, ze to je zivot. Ted umira tata, o kterem jsem si myslela, ze tu bude do sta let a jedu skluzavkou zase do pekla.

Vím, jak je to těžký. Hodně sil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 22:05

Nejvetsi stesti jsem zazivala na VŠ, cely gympl jsem proflakala a na VŠ mě to šlo a bavilo. Po jedne obzvlast všemi obavane zkoušce mi dr. zkoušející složil poklonu. Potom sama na chodbe jsem si nahlas radosti zakricela :D Ve vztazich je to ale slozity. Kdyz jsem byla na 100% šťastná, nejenom, ze ten druhej si to nezaslouzil, ale hlavne me nemiloval stejne. Od te doby uz to nikdy nebyly tak ruzove bryle, ale z toho ponauceni i rozum. A pak stesti a laska k vlastnimu diteti. To je nejvetsi štěsti. A jinak zaroven jsem mela okamžik…novy uzasny vztah, s nynejdim manželem a vzali mne v nasich zacatcich na 3 dalsi vysoke skoly… Rozhodla jsem se pro dve a bylo to nejlepsi rozhodnutí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 22:08

Muž a děti :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 22:08
@Popeladym píše:
Vím, jak je to těžký. Hodně sil.

Dekuji. :kytka:

Modrásek modrý
Stálice 67 příspěvků 06.09.19 22:08

Když se mi narodilo první dítě, dcera. Byla zlatíčko, užívala jsem si to. Měla jsem blízkou kamarádku se stejně starým synem, hodně jsme chodívaly ven, trávily čas spolu, věnovala jsem se dceři naplno… Krásný čas. Ráda vzpomínám.

pecora
Kecalka 221 příspěvků 06.09.19 22:10
@Anonymní píše:
mluvíš mi z duše, nerozumím, co ostatní řeší
Premek_Orac
Kelišová 5620 příspěvků 06.09.19 22:11
@Anonymní píše:

Mrzi me to. Bude to vse vic na tobe a asi budes mit pocit, ze jsi sama.
Ale je fajn, ze jste spolu mohli byt tolik casu, ikdyz kazda dalsi vterina by najednou mela takovou cenu…

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 06.09.19 22:12

Ja ted. Je mi 30, jsem doma na rodicaku a mam jedno dite. Preju si, aby to trvalo vecne.. Ve skole i v práci jsem byla nekolik let frustrovaná a nevedela jsem, co se zivotem. Kariéra me moc nebere. Ted jsem konecne stastna.

Premek_Orac
Kelišová 5620 příspěvků 06.09.19 22:14
@smutná máma píše:
@Premek_Orac Dokud jsme byli ještě všichni pohromadě (přišla jsem o dítě). Karieru neřeším, pouze zdraví svých blízkých

To me mrzi. Ale neni to vase chyba. Uz to asi bude porad s tebou, ale… jsi dulezita pro dalsi lidi. Zablesky stesti prijdou. Uvidis.

Kelsey
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 06.09.19 22:14

Jsem stastna (mam zdrave deti, jsem pracujici, studujici mamka, mame vlastni domacnost, manzel je pozorny, dela pro svou rodinu co muze, zatim nam vse vychazi, jak si prejeme nebo se snazime, aby bylo podle naseho prani). Jeste dodelat detaily na dome/ zahrade a jsme uplne hotovi. Budu rada, kdyz bude vse probihat dal stejne.

Příspěvek upraven 06.09.19 v 22:15

Premek_Orac
Kelišová 5620 příspěvků 06.09.19 22:14
Čičorečka
Závislačka 2827 příspěvků 06.09.19 22:15

Já si nepamatuju, že bych někdy byla nešťastná. Teda když pominu tragédie prvních náctiletých lásek (to jsem samozřejmě byla na sebevraždu :D ). Ale takhle v dospělosti jsem šťastná každý den. V koutku duše bych chtěla být uznávanou pravničkou/lékařkou, aby na mě mohla být babička/matka hrdá. Ale vlastně to není moje přání. Nejsem kariéristka. Když se mi líbí pracovat a miluji svého muže, jsem šťastná.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama