Kdy vám milenec/milenka řekl/a, že vás miluje ?

Anonymní
12.10.20 15:48

kdy vám milenec/milenka řekl/a že vás miluje ?

Zdravím, dotaz je jasný :) :mavam:
Pokud máte nebo jste měli milence či milenku, kdy vám řekli, že vás milujou? A je tu někdo, kdo opustil manžela/manželku a začal nový vztah s milencem/milenkou? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14386
12.10.20 15:52

Ne - nerozvede se. A pokud domluva byla nezávazný sex a ty už hledáš cesty, jak ho dostat od manželky, tak dost porušuješ slovo.

Pravda, pokud on tvrdí takové ty věci, jak jsou si se ženou odcizení a vůec spolu nespí a jsou spolu kvůli dětem/hypotéce/čemukoliv jinému, tak ti lže. Takže to že ty lžeš jemu, že jsi v pohodě s pozicií milenky je… jakej šel, takovou potkal…

A především pokud se ti to přeci jen povede, musíš neustále počítat s tím, že časem přijde další taková a ty budeš v pozici krávy, co mu nerozumí a co spolu určitě nespí a s novým objevem mu bude mnohem lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 15:54
@Ou píše:
Ne - nerozvede se. A pokud domluva byla nezávazný sex a ty už hledáš cesty, jak ho dostat od manželky, tak dost porušuješ slovo.A především pokud se ti to přeci jen povede, musíš neustále počítat s tím, že časem přijde další taková a ty budeš v pozici krávy, co mu nerozumí a co spolu určitě nespí a s novým objevem mu bude mnohem lépe…

Na to jsem se neptala a vubec jsem nepsala, jestli mám milence :lol: :think: ale tak kdyz uz jsme u toho, tak mám. A normalne spolu spí, jen málo a to mu nestačí, proto si našel mě. A ne nikdo bourat rodiny nechce, jen mě prostě zajímala má otázka. Tot vse :kytka:

Příspěvek upraven 12.10.20 v 16:01

• Citovat
  • Nahlásit
418
12.10.20 15:59

To je otázka. Milenka to řekne po prvním orgasmu a milenec nikdy. Přeci. To nevíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
12.10.20 16:01

Já se nekurvím, tak neporadím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:01

Asi hned v začátcích poměru :think: Po několika letech (asi 2,uz přesně nevím) na to přišla manželka a pak už to bylo celkem jasné. Teď jsme spolu 4 roky :dance: a doufám, že ještě chodně let budeme.

• Citovat
  • Nahlásit
6876
12.10.20 16:02

Jo, u nas to zacalo nezavazne jen kvuli sexu. Jsme oba rozvedeni a spolu uz par let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:02
@MrsNorris píše:
Já se nekurvím, tak neporadím :think:

nevadí, v pořádku :) :kytka: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:03
@Tarjei píše:
Jo, u nas to zacalo nezavazne jen kvuli sexu. Jsme oba rozvedeni a spolu uz par let.

Tak to pro vás dopadlo dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
27629
12.10.20 16:13
@Anonymní píše:
Pokud máte nebo jste měli milence či milenku, kdy vám řekli, že vás milujou? A je tu někdo, kdo opustil manžela/manželku a začal nový vztah s milencem/milenkou? :think:

Nikdy v životě jsem milence neměla. Na polovičaté vztahy nejsem. A kdyby mi to řekl, nevěřila bych mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:37

Po cca 2mesicich, neverila jsem mu, po dalších cca 3mesicich donesl papír o rozvodu, aniž bych ho tlačila. Jsme spolu 3roky oficiálně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:42
@Anonymní píše:
Pokud máte nebo jste měli milence či milenku, kdy vám řekli, že vás milujou? A je tu někdo, kdo opustil manžela/manželku a začal nový vztah s milencem/milenkou? :think:
  1. když jsem jí to řekl tak mi to řekla ona taky ;)
  2. já jí to nabídl, ale ona nechtěla. Stejně jsem pak od manželky odešel. A kolega odešel od ženy a dětí rovnou k milence asi před 2 týdny ;)
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:46
@Anonymní píše:
ale tak kdyz uz jsme u toho, tak mám. A normalne spolu spí, jen málo a to mu nestačí, proto si našel mě. A ne nikdo bourat rodiny nechce, jen mě prostě zajímala má otázka. Tot vse :kytka:Příspěvek upraven 12.10.20 v 16:01

Jsem chlap a mám to podobné. Ženu mám rád, sex s ní je fajn, ale je ho sakra málo. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 16:48
@Anonymní píše:
Jsem chlap a mám to podobné. Ženu mám rád, sex s ní je fajn, ale je ho sakra málo. :(

a to málo je co? :think: jestli ti to nevadí.
A kdyby se objevila nějaká žena, která by tě přitahovala, dokazal bys odolat? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
10143
12.10.20 16:56
@Anonymní píše:
Asi hned v začátcích poměru :think: Po několika letech (asi 2,uz přesně nevím) na to přišla manželka a pak už to bylo celkem jasné. Teď jsme spolu 4 roky :dance: a doufám, že ještě chodně let budeme.

Můžu OT: ty si dokážeš vážit člověka, který dva roky přesvědčivě lhal svým nejbližším?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama