Kdy vám miminka začly papat?

252
10.12.19 21:29

Kdy vám miminka začly papat?

Ahoj holky chci se zeptat..malá má 5,5 měsíců..od zhruba 4,5m jsme začli s příkrmy. Plně kojim ale doktorka doporučila zacit dřív protože mi nepribirala. Dávám vždy odpoledne zeleninový příkrm někdy i s masem, malá někdy pojí pár lžiček někdy to hned vyplivuje a nechce, ikdyz dávám pár dní to samé vždy. Taky se u toho strašně sklebi :lol: kdy mi začne papat hezky? Jak dlouho to trvalo u vás než vám začli papat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23086
10.12.19 21:33

V 8 měsících

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13150
10.12.19 21:38

Není na maso brzy? Už si to moc nepamatuju, ale začíná se jedním druhem zeleniny nebo ovoce, aby se vyloučily případné alergie. Já dělala domácí příkrmy. Asi první brambor a mrkev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 21:41

@Deňa1995 Záleží co jí dáváš. Dcera nesnášela jídla ze skleničky, tak jsem musela vařit a milovala a miluje vývary s masem a se zeleninou a trochu nudliček. To má pak ta zelenina jinou chuť než když to uvaříš jen tak ve vodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
10.12.19 21:42

První dvě děti ( 7 a 5 let) ještě nezačaly, stále čekám… Třetí naštěstí ji lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
10.12.19 21:56

Já začla u syna ve 4 a pul měsících a papal pěkně od druhého dne, první si moc nevěděl rady, druhý den už snědl vše co sem mu dala, za týden už baštil celou tu malou skleničku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
10.12.19 21:58

@Deňa1995 malé teď bude 8 měsíců a stále sni jen tak 5 lzicek. Také s tím bojujeme a doktorka říkala ať se s tím nestresuji. Ze do 15nacti na mléce být nemůže :lol: a ze si na to některé děti přichází zkrátka pomaleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 22:53

@Deňa1995 To vypadá, že na příkrmy tvoje mimčo není prostě ještě připravené. Přikrmuješ už docela dlouho, takže to už by jíst pěkně měla...…. Po měsíci zkoušení už by měla otevírat pusinku a papat pěkně… Se divím, že ti doktorka nedoporučila spíš třeba měsíc dokrmovat UM než dávat říkrmy… Ve 4,5 měsících je to fakt poměrně brzy. To je dnešní trend, začít podávat tuhou stravu tak brzy, ale není to dobře :-( Já bych jí do toho nenutila. Ona k tomu dospěje a papkat ti určitě začne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18920
11.12.19 06:47

V 11 mesicich, do te doby byla prsoholik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11556
11.12.19 09:54

@Deňa1995 jedná dcera začala ochutnávat v 7.mesici, duha v 5,5.mesici.
Než mi snědly porci, trvalo to dlouho..
Taky se přikláním, že není ještě moc zralé, Hlavní je nespěchat a nekmit miminko jak krmnou husu, nebo se pak zasekne a nebude chtít vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama