Kdy Vám miminko přestalo ublinkávat??

2221
30.11.05 12:36

Kdy Vám miminko přestalo ublinkávat??

Ahoj

Kdy Vám miminko přestalo ublinkávat, v kolikati měsících?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
30.11.05 12:39

Jsme asi trosku extrem, ale Charlie prestala az v deviti mesicich i kdyz tuhou stravu mela uz od peti. Doktorka tvrdila, ze je to OK.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
30.11.05 12:40

Ahoj, u nas to bylo mezi 7-8m. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
30.11.05 12:42

Ahoj,
Matýsek přestal ublinkávat až s příkrmama, takže kolem 6. měsíce. Už tak od 4. měsíce se to zlepšovalo, ale pak to ustalo úplně. První měsíce se poblinkával téměř po každém kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
30.11.05 12:48

Bětula přestala ublinkávat mezi 6.-7. měsícem. A i potom se to občas stalo. Teď už máme pokoj, občas si trčí ruku do krku, ale to už jsem jinde :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
30.11.05 12:55

Kačenka blinkošila opravdu hodně, ale kolem sedmého, maximálně osmého měsíce to zmizelo. Ještě na začátku příkrmů jsme zničily pár bodýček (nevypratelná mrkev), ale docela rychle se to zlepšilo.

Jana + exblinkoška Kačka 11,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
30.11.05 13:04

ahoj. my jsme taky blinkali hooodně, po každém kojení i třeba mezi kojeními. a pak to nějak přešlo - kolem 7. měsíce. teda sem tam si ještě ublinkneme, ale to se nedá vůbec s minulostí srovnávat. asi je to kombinací nemléčné stravy + vyvinutí toho svalíku, který blinkání způsobuje. petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
30.11.05 13:04

Už si to přesně nepamatuju, ale naše Pája ublinkávala dost dlouho, snad skoro do roka. Ale přesně si to fakt nepamatuju. Najednou to samo přešlo a dobrý :-)
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
30.11.05 13:10

Mates přestal nějak těsně před desátým měsícem, do té doby ublinkával docela často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
30.11.05 13:21

Ahojky,
já jsem kdysi někde četla, že se dětem kolem sedmého měsíce vyvine nějaká „záklopka“ a pak stravu lépe udrží. Do té doby to prostě cestuje…četla jsem to strašně dávno, takže píšu jen to, co mi zůstalo v hlavě..

Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
2.12.05 11:56

Ahojky,
tak nám je skoro 9měsíců a ještě někdy si ublinkne. Hlavně když je po jídle na bříšku (a to si nejdříve odříhne). Možná se přepapká :lol: . Blinkal mi od narození, ale s přechodem na zeleninku ublinkával méně.
ahoj jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama