Kdy vám po porodu splasklo břicho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alig
Kecalka 102 příspěvků 03.03.15 12:37
kdy vám po porodu splasklo břicho

Kdy Vám po porodu splasklo břicho, jsem 14 dní po a ani cm dole

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13762 příspěvků 03.03.15 12:38

Hned, ale záleží na stavu břicha před otěhotněním.

Ivca80
Kecalka 369 příspěvků 03.03.15 12:39

Ahoj, telo neni stroj, takze je to individualni. U nekoho i nekolik mesicu. Muzes tomu pomoci cvicenim..

kve-tinka
Kelišová 5270 příspěvků 03.03.15 12:40

Ještě do teď ne :mrgreen: :mrgreen: ale takové že se to změnilo z těhotenského na špekaté „bříško“ asi 2 měsíce… ;)

Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 03.03.15 12:45

Já neměla třeba nikdy pevné bříško. Zbytek těla ano, ale bříško ne - trocha genetiky, trocha lenosti. Takže to trvalo déle.

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 03.03.15 12:49

Po prvním porodu cca za měsíc, po druhém až skoro za rok(cs :zed: )

LaEllaX
Kecalka 373 příspěvků 03.03.15 12:51

Měla bych dotaz, kdy jste po porodu začaly se cvičením? Před těhotenstvím jsem byla zvyklá chodit skoro každý den běhat. Když bylo škaredě, tak třeba orbitrek.
Teď v těhotenství se bojím, tak radši nedělám nic namáhavého. Zajímalo by mě, od kdy je teda vhodné začít znovu cvičit…? :-)

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 03.03.15 12:51

Mně splasklo pokaždé hned. Cvičila jsem a hned po šestinedělí jsem se ke cvičení vrátila.

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 03.03.15 13:04

Dost rychle, kdyz jsem končila 6nedeli, uz nebylo. A mela jsem cř.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 03.03.15 13:16

U prvního skoro rok. Teď jsem 3 týdny po porodu a břicho mi přijde skoro normální (normálně povolený :mrgreen: ). Nikdy jsem neměla úplnou placku.

Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.15 13:23

Me bricho na tom stale pracuje :-) v nedeli budu presne 6 mesicu po porodu :-)

Danitschka
Závislačka 2831 příspěvků 03.03.15 13:24

Hned, ale opravdu téměř hned. Chodily na mě koukat všechny sestry i doktorky ze šestinedělí jako na nějaký úkaz. A to jsem v těhotenství přibrala téměř 25 kg, ale většina z toho byla voda. Po měsíci jsem měla dole 30 kg. Před otěhotněním jsem pravidelně a hodně cvičila, taky jsem si pěkně užila, když se mi svaly roztahovaly, skončila jsem s rozestupem, který rozcvičuju ještě dneska po dvou letech…

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 03.03.15 14:09

@LaEllaX doporučuji začít nejdřív posilovat pánevní dno, to můžeš už v porodnici. Pak rychlé procházky s kočárkem(zpočátku u toho budeš stejně unavená jako při běhu) a lehce posilovat břicho. Nejdřív šikmé svaly, postupně i přímé. No a běhání raději až po šestinedělí. Ono to pánevní dno dostane porodem dost zabrat. Já začala běhat 5 týdnů po porodu a bylo to brzo. Ale mám kamarádku co začala běhat asi měsíc po porodu císařem a prý v pohodě. Ale tam je to pánevní dno ušetřené. Jinak 3 týdny po porodu jsem ujela 25km na silničním kole a v pohodě. Nicméně tam hodně záleží na tom jaký byl porod. Kdybych byla šitá tak na kolo nesednu. Orbitrek neznám s tím neporadím.

Annie9
Kecalka 248 příspěvků 03.03.15 14:16
@LaEllaX píše:
Měla bych dotaz, kdy jste po porodu začaly se cvičením? Před těhotenstvím jsem byla zvyklá chodit skoro každý den běhat. Když bylo škaredě, tak třeba orbitrek.
Teď v těhotenství se bojím, tak radši nedělám nic namáhavého. Zajímalo by mě, od kdy je teda vhodné začít znovu cvičit…? :-)

Tak tohle se přesně/doslova týká i mě, jsem zvědavá na komentář :-)

Annie9
Kecalka 248 příspěvků 03.03.15 14:21

Mně to běhání tak chybí! Občas si přes den představuju, jak by bylo úžasný běžet tak hodinu do kopce a být po zbytek dne vyřízená. Byla jsem na tom závislá… V těhotenství to nejde. Dula říkala, že ano, pokud se na lehký běh cítím, ale nedovedu si to představit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama