Kdy vám vrátili peníze při storno zájezdu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
23.5.22 08:13

Kdy vám vrátili peníze při storno zájezdu?

Hezký den,
mám takovou netradiční otázku. :D
Unáhlili jsme se a vybrali si špatně zájezd. Byli jsme ochotni, aby propadla záloha - jelikož jsme ho chtěli zrušit brzo od zakoupení, ale bohužel bychom platili i nějaký tisíce navíc. Paní nám poradila, ať zájezd zrušíme v rozmezí 45-30 dní před odletem, že to je zdarma. Tak teď čekáme. Klidně bychom si vybrali jiný zájezd, to je také v podmínkách zdarma, ale zrovna od této cestovky nás nic nezaujalo, hlavně v září nabízí z Řecka jen Krétu a jen pár zájezdů.
Tak se chci zeptat, nestalo se někomu něco podobného? :D Jak dlouho jste pak čekali na vrácení peněz? :) Paní z cestovky jsme otravovali už dost, tak jí nechci ještě víc prudit. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16035
23.5.22 08:30

@MalaEm loni jsme rušili zájezd, protože změnily podmínky, nesouhlasili jsme. Peníze poslali do 3 dnů a vzápětí jsem koupila jiný zajezd. Blue Style.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
23.5.22 09:33

@MalaEm a co Vam rekla pani z cestovky? Na co se tam ceka? Zalezi jake mate podepsane podminky, tam by to melo byt uvedene, pripadne pri stornu Vam predbezne rekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16313
23.5.22 18:47

Já jsem vloni stornovala zájezd kvůli nemoci dcery. Storno jsme řešili klasicky přes pojišťovnu a pojištění storna a peníze nám přišly do měsíce. Ale to bude nejspíš jiný případ než ten váš. My jsme teda po stornu obratem kupovali jinou dovolenou s odjezdem o týden později, na vrácení peněz jsme závislí nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat