Kdy vám vypadly stehy po porodu?

Anonymní
15.3.21 04:00

Kdy vám vypadly stehy po porodu?

Ahojda holky. Chci se zeptat, kdy vám vypadly stehy po porodu? Byla jsem natržená, ne hráz ale na druhou stranu, jakoby “dopředu”. Jsem šitá po vnitřních pyscích až dovnitř. Je to už 4 týdny po porodu a stále mám stehy. Všude čtu jak někomu vypadly už v porodnici, nebo že nejdéle do 2 týdnů. Začínám z toho být nesvá, že je tam stále ty hajzlíky mám. Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62953
15.3.21 06:16

Měla jsem u dvou porodu a strihla jsem je po cca 3 týdnech, protože mi vadily :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
15.3.21 06:46

Nikdy, vyndala mi je laktacni poradkyne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
15.3.21 06:56

Nevím. Vůbec jsem jejich vypadnutí nezaznamenala, ale na kontrole po 6n bxly pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
15.3.21 07:06

Vubec nevím ze by vypadly na kontrole po 6nedeli už nebyly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
15.3.21 07:10

U první jsem měla ještě dva po sestinedeli.
A teď u druhé my dva vypadly v porodnici - ale nikdo už znovu nesil - bylo to druhy den, takže teď je to vidět. 😆 a zbytek tak za 4 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
15.3.21 07:13

Noc by padat nemělo, je to vstřebatelný materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
15.3.21 07:41

Absolutně netuším. Nejspíš se vstřebaly, nevypadlo ze mě nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13192
15.3.21 07:49
@Anonymní píše:
Ahojda holky. Chci se zeptat, kdy vám vypadly stehy po porodu? Byla jsem natržená, ne hráz ale na druhou stranu, jakoby “dopředu”. Jsem šitá po vnitřních pyscích až dovnitř. Je to už 4 týdny po porodu a stále mám stehy. Všude čtu jak někomu vypadly už v porodnici, nebo že nejdéle do 2 týdnů. Začínám z toho být nesvá, že je tam stále ty hajzlíky mám. Děkuji za zkušenosti.

Ahoj,

po prvním porodu jsem byla příšerně sešitá - bolelo to, táhlo to, na velkou jsem se bála jít :oops: Vypadaly až kolem 3týdne. U druhého porodu jsem měla jeden kosmetický steh a o tom jsem vůbec nevěděla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
15.3.21 08:16

Nepamatuju si, že by ze mě něco vypadlo… Vím, že nějakou dobu po porodu mě to celkem táhlo a bála jsem se, ať mi neprasknou ale pak najednou nic. A na kontrole po šestinedělí už jsem tam neměla žádné.
Takže bych na tvém místě počkala dokonce šestinedělí a pak se pobavila s doktorem, jestli by ti je třeba nevytáhl, pokud se samy nevstřebají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
15.3.21 09:26

Myslím, ze po měsíci, vadilo mi to tam, ale každým mytím to postupně slo pryč..🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
15.3.21 22:08
@Kolicek95 píše:
Noc by padat nemělo, je to vstřebatelný materiál.

No, přesně tak! Myslím, že jiný materiál než ty samovstřebatelné stehy se dnes na poporodní poranění už snad ani nepoužívají nebo máte jinou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat