Kdy vám vyšel pozitivní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 254 příspěvků 05.12.18 16:51
Kdy vám vyšel POZITIVNÍ test?

Ahoj, kdy vám vyšel pozitivní test? Jsem dnes 5.den zpoždění, tedy 31.den a menses nikde. Test naposled dělán dnes ráno a negativní. Snažili jsme se hodně. Je sice pravda, že jsem ke konci října byla na vyvolání menstruace, protože mi menses nedorazila měsíc, ale říkala doktorka, ze to mohl způsobit stres, protože folikuly se krásně tvořily a říkala, že se tam něco děje…prý se máme snažit a většinou ta vyvolávací injekce pomůže k otěhotnění.

Reakce:
zuzikka
Kecalka 397 příspěvků 05.12.18 16:57

5. den zpoždění, velmi slabá čárka. K oplodnění došlo později, takže i pozitivní test byl později.

skorotehotna
Kecalka 326 příspěvků 05.12.18 16:57

Já měla pozitivní po týdnu id vynechání menstruace

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 05.12.18 16:57

10 dni po ovulaci první náznak, 12 dni od ni uz to bylo jasné. Víš kdy a zda vůbec byla ovulace?

zuzikka
Kecalka 397 příspěvků 05.12.18 16:58

Jo a bylo to taky po té vyvolávací injekci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 16:59

Vzdy uz 8 DPO. Zalezi na tom, kdy byla ovulace, ono se to muze mesic od mesice menit… :)

LuciMik94
Nováček 9 příspěvků 05.12.18 17:04

14dní po vynechání jen hodně slabá čárka na testu s vysokou citlivostí

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 05.12.18 17:20

Já teď měla čárku 5.den po vynechání MS už pěkně silnou.

Linduš91
Kecalka 236 příspěvků 05.12.18 17:21

Úplně pidi duch byl 10. den po ovulaci, ale toho jsem fakt viděla jen já :D Nevyfotitelný, po zaschnutí téměř neviditelný. První regulérní (světlou) druhou čárku jsem měla 13. den po ovulaci :) Týden na to už dálnice stejně silná jako kontrolní čárka :)

Michaela02993
Kecalka 191 příspěvků 05.12.18 17:26

10DPO jsem měla krásně viditelného ducha, MS měla dorazit 3.12 a to už jsem měla i z krve potvrzené těhotenství ( kvůli braní utrogestanu, protože mi gynekolog vysvětlil že pokud budu těhotná tak mi utrogestan nevysadi takže jsem byla na krvi aby mi napsal další recept na utrogestan), MS jsem teda měla mít v pondělí a včera už jsem měla na testu dálnice :D :D :D

Příspěvek upraven 05.12.18 v 17:27

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 05.12.18 17:27

2 dny po vynechání MS jsem měla dálnice, dříve jsem netestovala, kdy byla ovulace, nevím

Micaella22
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 05.12.18 17:45

9dni po poslednim styku byl viditelnej duch, delali jsme to 3 dny po sobe. Nevim, kdy to vyslo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >