Kdy vám zabral Utrogestan/Ascorutin?

27.1.20 16:27

Kdy vám zabral Utrogestan/Ascorutin?

Ahojte, po jaké době užívání vám zabral na špinění Utrogestan, případně Ascorutin? Utrogestan beru třetí den, Ascorutin druhy, spinim stále, po kontrole u doktora je vše v pořádku. Jsem v 7tt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4868
27.1.20 16:32

Pokud nemáš potvrzený nedostatek progesteronu, utrogestan je nejspíš placebo. Zabrat to nemusí vůbec a špinit můžeš klidně dál, to nemusí být patologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 16:38
@Kajka321 píše:
Ahojte, po jaké době užívání vám zabral na špinění Utrogestan, případně Ascorutin? Utrogestan beru třetí den, Ascorutin druhy, spinim stále, po kontrole u doktora je vše v pořádku. Jsem v 7tt :)

Mně zabral.. Já špinila na začátku těhotenství, i den před první kontrolou, napsal mi utrogestan, řekl že mám přijímat hodně vitamínu C, večer jsem zavedla utrogestan, začala pít každé ráno vodu s citrónem, baštit pomeranče a od tý doby jsem nešpinila ani jednou :D Zkus si přidat víc toho céčka a být v klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
27.1.20 16:39

Mě ascorutin zabral skoro hned, ale já měla prasklou cevku v děloze a vyloženě příval krve, 12tt, nevím jestli ta cevka pak vůbec ještě může spinit… Každopádně jsem po každým prášku hrozně zvracela, takže jsem ho třetí den vysadila, ale doktor říkal, že není mozny po něm zvracet když je to více méně jen céčko :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 16:43

Já právě nespinim, ale lehce krvácím. Už jsem s tím byla dvakrát u doktora, dvakrát naštěstí vše v pořádku, příčina krvácení nezjištěna, pravděpodobně také praskla cévka… Každopádně je to o nervy, když se to pořád vrací :))) nezbyva než doufat, že to bude pořád dál v pořádku jako doposud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
27.1.20 17:12

Aha, tak jen lež a nedělej nic fyzicky namahaveho ;) já to prý měla z přetížení a to jsem jen byla nakoupit, vytrela, byla na procházce se psem a takové běžné věci… A i to málo stačí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 17:13

Doktor říkal, že na neschopenku ješte počkáme (naštěstí), pokud se to nezlepší… Nemám fyzicky namáhavé zaměstnání, víceméně celý den sedím v kanclu u počítače, takže říkal, že zatím by měl stačit klid po práci :) budu doufat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 22:35

Ahoj, možná budu mít hloupou otázku, ale zaváděly jste si utrogestan také v den gyn. vyšetření? Zavádím 1 tabletu dvakrát denně a nevím, jestli ranní nevynechat, když jdu pak dopoledne k doktorce a vím, že mi bude dělat ultrazvuk. Netuším, jak rychle se rozpouští a nevím, jestli to tudíž nemůže pak komplikovat vyšetření. Zároveň se obávám ho vynechat, kvůli poklesu hladiny hormonů. Díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
27.1.20 22:37

@Cvrček5 když jdu k doktorovi, tak ráno beru ústně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 10:48

Já beru ústně pořád, doktor mi to doporučil :) takže bych tentokrát vzala taky ústně, ať máš jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama