Kdy vám začalo růst těhotenské bříško?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denny97
Kecalka 290 příspěvků 09.05.18 11:39
Kdy vám začalo růst těhotenské bříško ?

Ahoj kdy vám začalo růst těhotenské bříško?

Přečtěte si článek: Jak se mění velikost břicha v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Margery
Kelišová 6815 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 11:45

U prvního v šestém, u druhého ve čtvrtém měsíci :roll:

Kriss Tina
Závislačka 4522 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 11:49

Kolem 7 měsíce

vertunka
Závislačka 4336 příspěvků 09.05.18 11:52

Okolo 5teho mesice u prvniho a u druhyho snad hned.

Uživatel je onlineApaji
Kelišová 5185 příspěvků 09.05.18 11:52

Den po svatbě :lol: Ale fakt. Já jsem udělala s mimčem dohodu, že chci mít vy vyhlédnuté šaty a potom, ať si dělá v břichu, co chce. Ráno po svatbě jsem se probudila a měla jsem lehce vydutý podbřišek, myslela jsem si, že jsem se třeba přejedla, nebo tak a ono ne. Ani po záchodě to nezmizelo, naopak rostlo :mrgreen:

Tedy pro upřesnění: poslední MS jsem měla 2.6. a svatba byla 18.9. - nebaví mě počítat týdny a měsíce.

Denny97
Kecalka 290 příspěvků 09.05.18 11:54

@Apaji
Dobrá dohoda :D tu si dám asi taky :lol: snad mě poslechne :lol:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 09.05.18 11:58

Davam prubezne fotky do alba. Jeste moc neroste. Ale zatim je jeste relativne brzo. Kdo vi tak to na me obcas vidi. Kdo ne, tak si ani nevsimne.

Elen8
Extra třída :D 12977 příspěvků 09.05.18 11:59

U druhého v 14 tydnu. V 16 uz bylo jasne těhotenství.

trpaslinka
Extra třída :D 12083 příspěvků 09.05.18 12:03

@Denny97 nahodou, takove dohody s detmi v brisku jsou super.. ja takhle mela dohodu se synkem, ze dokud neni kocarek, nemuze se narodit… Kocarek jsem konecne privezla 11 dni po terminu. V noci zacaly kontrakce a druhy den se syn narodil. 12 dni po terminu..

Jinak k tematu. U prvnich dvou deti mi brisko rostlo tak nekdy kolem 3. mesice a dost rychle i kdyz jsem vubec nepribirala.. U tretiho mimina jsem zacala pribirat okamzite, takze logicky jsem mela pocit, ze mi roste bricho okamzite. :mrgreen:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 09.05.18 12:05

U prvního v 5. měsíci, u druhého snad už ve 3.

Neeky
Kecalka 346 příspěvků 09.05.18 12:09

Čekám první a bříško samozřejmě rostlo průběžně, ale takový největší „hup“ byl ted v 20-21týdnu. Ještě to stále jde zamaskovat volnějším oblečením, ale jinak není pochyb :mrgreen:

Denny97
Kecalka 290 příspěvků 09.05.18 12:12

@trpaslinka
To je super :lol:
Snad taky něco dohodnu :lol: třeba už pojď ven :lol: :lol: :lol:

Janakatabara
Kecalka 106 příspěvků 09.05.18 12:15

U první ve 3. měsíci, v druhém těhotenství asi hned…ale bylo to i tím, že jsem otěhotněla „brzy“ po prvním. 9. měsíců po porodu. Teď jsem 38.tt. a mám stejně kil a asi i stejné bříško, jako u první.

LucBed
Kecalka 121 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 12:15

U mě už začalo jít vidět v 15 TT :) čekám první a bříško stouplo z ničeho nic během víkendu :D ale já byla hodně hubená předtím, takže to jde vidět na mě více

rozand
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 09.05.18 12:29

Já a manžel jsme ho viděli už kolem 11. TT (prostě mi povolilo břicho), ostatní kolem 15. TT.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama