Kdy vám zjistili, že čekáte dvojčata?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sulyen
Stálice 93 příspěvků 07.09.11 17:49
Kdy vám zjistili, že čekáte dvojčata?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, v kolikátém týdnu se dají na utz zjistit dvojčata. Když jsem byla minulý týden kvůli bolestem hospitalizovaná, tak se o dvojčatech uvažovalo (5+6 tt HCG 40tis), ale na ultrazvuku byla dutinka jen jedna. Dnes (7+3tt) jsem byla znovu na utz a doktorka si je jistá, že je tam jenom jedno.
Je možné, že se jedno někde schovává? Zvláště když mám obrácenou dělohu, takže najít i to jedno vaginálním utz je docela problém.
Hlavní ale je, že stejně jako jsem věděla, že jsem těhotná už po třech dnech, tak prostě VÍM že je jich tam víc :-)
Díky :srdce:

Přečtěte si článek: Jak vypadají dvojčata na ultrazvuku?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
cipisek007
Kelišová 7247 příspěvků 07.09.11 18:00

Tak mě někdy na konci 6tt ujišťoval doktor (velký odborník z CARu), že je tam jen jedno srdíčko… na konci 10tt mi moje gyndařka oznámila, že jsou tam dvě srdeční akce a že to budou jednovaječný dvojčátka :)
I dr. se divila, jak to, že takový odborník tam neviděl 2 srdeční akce. Asi se mi holky schovávaly jedna za druhou :)
Takže možnost tu je :) kdy jdeš zase na UTZ?

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 07.09.11 18:00

Mně UTZ zjištěny dvojky ve 4. tt. Dodávám, že jsem byla tou dobou v zahraničí (tam proběhl UTZ) a krev na Hcg mi vůbec nedělali.

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 07.09.11 18:15

opravdu ve 4tt??4.týden se teprv čeká na menzes přeci.nebo že by v zahraničí byli tak popředu? 8-o

LENKACAR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.11 18:18
cipisek007 píše:
Tak mě někdy na konci 6tt ujišťoval doktor (velký odborník z CARu), že je tam jen jedno srdíčko… na konci 10tt mi moje gyndařka oznámila, že jsou tam dvě srdeční akce a že to budou jednovaječný dvojčátka :)
I dr. se divila, jak to, že takový odborník tam neviděl 2 srdeční akce. Asi se mi holky schovávaly jedna za druhou :)
Takže možnost tu je :) kdy jdeš zase na UTZ?

ahoj míšo :dance: mě v 8tt

Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 07.09.11 18:27

Ahojky, mne v cca 5tt, v 6 tt byly uz srdecni akce v 8 tt jedno dvojcatko zamlklo.

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 07.09.11 18:31

můj gyn v 8 tt. končil s ultrazvukem tím, že mám pouze jedno, já měla spoustu snů o dvojčatech a nějak vnitřně jsem věděla, že tam jsou dvě. Tak se ho ještě ptám, jestli by „nezašátral“ hlouběji. on na to proč? a já, že si myslím, že čekám dvojčata. zašátral a byla tam naše izka ((-: jinak bych se asi dozvěděla o druhém někdy v tom dvanáctém týdnu na dalším ultrazvuku, snad tedy ((-: izka byla celou dobu o 1 týden menší, takže jsem dle doktorů počala dvakrát v různou dobu.

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 07.09.11 18:49

Fakt ve 4., vzpomínám si, že viděla 2 dutinky, každá cca 2 mm.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 07.09.11 18:55

V 6tt jedno, v 9tt dvě :mrgreen:

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 07.09.11 18:55

ale4.týden to je 3+něco,to bys snad ani ještě neměla důvod jít k mudr

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 07.09.11 18:59

4. ukončený tuším, jinak máš pravdu, ale vím, že jsem to věděla hned, udělala jsem si test, protože to nebylo tak úplně plánované :oops: , byl fest pozitivní hned ten první a měla jsem ostré bolesti, tak jsem radši jela na pohotovost, jestli to není mmd.

sulyen
Stálice 93 příspěvků 07.09.11 19:00

Tyjo, ve 4., to u mě nebylo vidět ještě vůbec nic, gestační váček byl vidět poprvý až 5+3tt…no, na další utz jdu za tři týdny, kdy budu 10+3tt tak to už bude snad jistý, kolik jich tam je…Ale jak psala Aty, prostě nějak vnitřně vím, že tam není jen jedno…

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 07.09.11 19:00

Asi jsem to špatně napsala, dr říkala, že to jsou asi 4 týdny, takže tedy začátek 5. tt.

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 07.09.11 19:08

no já si eli myslím že ani na začátku 5.týdne nemůže ještě nic vidět ale čert ví,hlavně že tam byly :palec:

Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 07.09.11 19:11

Ja mela v 5tt uz zloutkovy vacky. Takze v ukoncenem 4tt a zacinajicim 5 tt by gestacni vacek klidne jit videt mohl, proc ne :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >