Reklama

Kdy věřit těhotenskému testu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misa147
Kecalka 218 příspěvků 01.02.17 07:31
Kdy verit tehotenskemu testu?

Styk probehl 16.1 olne kojim s ms jsme po porodu mela 1× ted uz 4 mesice ne tak nevim kdy mam obulaci a kdy by mela prijit dalsi ms. Po jake dobe se spolehat na vysledek tt? Zatim negativni je to 16 dni od styku

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 01.02.17 07:39

To už bys věděla tutově.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 07:40

Řešila jsem podobnou situaci a dr. mi říkala nejdříve 3 týdny po styku, lépe po 4 týdnech.
Také jsem kojila a čekala jsem na druhou ms po porodu.
Naštěstí přišla a intervaly se začaly zkracovat.

misa147
Kecalka 218 příspěvků 01.02.17 07:42
@Nowuka2 píše:
To už bys věděla tutově.

Uvazuju nad nejpozdejsi moznosti ze by ovulace byla21.1 tudiz by to ted bylo 11dpo teprve ne?
Nebo uz fakt 16 dni po styku verit testu?

misa147
Kecalka 218 příspěvků 01.02.17 07:45

A kdybych sla zitra na krev bude z krve jasno po 17dnech?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 08:21

@misa147 testům nevěřím - u prvního jsem měla negat až do 10 tt.. spíš bych zašla na krev.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 01.02.17 09:05

Na krev zajdi. budes mit jasno.ja myslim ze 16 dni od styku uz by se dve carky ukazaly i na tehu testu.

misa147
Kecalka 218 příspěvků 01.02.17 09:13
@karkarka píše:
Na krev zajdi. budes mit jasno.ja myslim ze 16 dni od styku uz by se dve carky ukazaly i na tehu testu.

16dnu je to od styku ne od pripadne ovulace kdybych pocitala ze by byla az par dnu po styku!

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 01.02.17 09:18
@misa147 píše:
16dnu je to od styku ne od pripadne ovulace kdybych pocitala ze by byla az par dnu po styku!

A co jako? tak si dojdi a krev.

Yvetulinda
Stálice 77 příspěvků 01.02.17 15:53

Holky je normální, že se mi nejdříve na testu ukáže růžová kontrolní čárka a zbytek bílo, a po pár sekundách se trochu vybarví tehotenský pruh do slabě růžova? U prvního těhu jsem měla růžovo ve směru proudu, nejdříve těhu a pak kontrolní, Jsem z toho zmatená, tak nevím, mám už týden po termínu menzes, a v t té době jen špinění, což jsem myslela, že se jedná o hnízdění, mám ovu posunutou. co myslíte?

wisdom
Kelišová 6672 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 15:59

@Yvetulinda nevim jestli to dobre chapu.Ale jestli se ti ukazal testovaci prouzek, tak asi jsi tehu.Nebo zkus udelat rano jeste jeden.

misa147
Kecalka 218 příspěvků 02.02.17 09:18
@wisdom píše:
@Yvetulinda nevim jestli to dobre chapu.Ale jestli se ti ukazal testovaci prouzek, tak asi jsi tehu.Nebo zkus udelat rano jeste jeden.

Tesrovaci prouzek se snad musi ukazat vzdy

Yvetulinda
Stálice 77 příspěvků 02.02.17 13:56

Tak dnes těh test pozitivní stejně, ale začala jsem růžově malinko krvácet, tak si teď nejsem jistá, na kontrolu jdu až za měsíc, ale pořád mě bolí prsa, nemáte zkušenost?

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 02.02.17 20:18

@Yvetulinda Nemáš foto toho testu? Ráda bych odpověděla na to s těmi proužky, ale ztratila jsem se v tom :)

Yvetulinda
Stálice 77 příspěvků 02.02.17 21:10

Já to ráno vyfotím, prostě se mi nejdříve ukáže kontrolní pruh a zbytek bílo. po pár sekundách se pomalinku vybarví lehce i těhotenský pruh. a u prvního těhu se mi nejdříve vždy vybarvil těhu pruh a až poté kontrolní pruh. prostě ve směru nasáknutí papírku

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama