Kdy vyčerpat řádnou dovolenou při konci smlouvy ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 14:39
Kdy vyčerpat řádnou dovolenou při konci smlouvy ?

Ahoj,
prosím o radu.
Nastupuji rizikové, smlouvu mám do května, to ještě budu na rizikovém, ze zaměstnání mi zbude týden řádné dovolené. Co s tím?
Jak jí lze vyčerpat a hlavně kdy?

Reakce:
zelfka
Stálice 74 příspěvků 12.02.19 14:50

Ahoj, jestli budes az do konce smlouvy na PN, tak ti ji pro skonceni pracovniho pomeru proplati…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 15:52
@zelfka píše:
Ahoj, jestli budes az do konce smlouvy na PN, tak ti ji pro skonceni pracovniho pomeru proplati…

A to lze mít PN a dovolenou zároveň? PN bude trvat až do srpna

zelfka
Stálice 74 příspěvků 12.02.19 16:01

Ty ale nebudes cerpat dovolenou, oni ti ji rovnou proplati v posledni mzde az ti skonci pracovni pomer, to je rozdil…

eumedon
Extra třída :D 14216 příspěvků 13.02.19 12:23
@Anonymní píše:
A to lze mít PN a dovolenou zároveň? PN bude trvat až do srpna

Nevyčerpanou dovolenou ti proplatí právě proto, že jsi ji nemohla vyčerpat kvůli PN.

Sojkka
Závislačka 2535 příspěvků 13.02.19 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj,
prosím o radu.
Nastupuji rizikové, smlouvu mám do května, to ještě budu na rizikovém, ze zaměstnání mi zbude týden řádné dovolené. Co s tím?
Jak jí lze vyčerpat a hlavně kdy?

Jestli je to dovolená z roku 2018, tak za 2019 ti vznikne ještě nárok na dovolenou za odprac. dny. za každých 21 dnů 1/12. Když budeš pracovat do konce února, tak 2/12.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >