Kdy vysadit prednison v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natalibet
Echt Kelišová 9088 příspěvků 25.02.17 19:35
Kdy vysadit prednison v těhotenství?

Potřebovala bych názory na to kdy se má správně vysadit Prednison v těhotenství? Beru ted 2,5mg denně… 16.1.2017 jsem byla na kontrole v Podolí a ještě mi nepřišly výsledky, tak jsem z toho nervní jestli už ho neberu moc dlouho a nemůže to mě nebo miminku ublížit… jsem teď ve 14tt… děkuji za názory

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 25.02.17 19:44

@natalibet
Není to spíše dotaz na lékaře než pro maminky na emiminu?!?! 8o

natalibet
Echt Kelišová 9088 příspěvků 25.02.17 19:46

@Pety2 to určitě, chystám se tam v pondělí volat, jen jsem chtěla názory, kdy ho ostatní vysazovaly

Pety2
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 25.02.17 19:49

@natalibet
Užívání prednisonu má asi milion příčin, je to imunosupresivum, které se používá na spooousu diagnóz, takže jeho užívání se dává opravdu na míru. To co doporučí jedné pacientce nelze „převádět“ na jinou. Držte se toho, co vám nasadil a doporučili lékaři, prednison miminku neublíží. Celé těhotenství je jedna velká imunosuprese…

natalibet
Echt Kelišová 9088 příspěvků 25.02.17 19:52

@Pety2 ok, děkuji… výsledky už mi měly přijít před 14 dny tak už jsem z toho trochu nervní právě… ale děkuji za názor a vysvětlení

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 25.02.17 20:26
@Pety2 píše:
@natalibet
Užívání prednisonu má asi milion příčin, je to imunosupresivum, které se používá na spooousu diagnóz, takže jeho užívání se dává opravdu na míru. To co doporučí jedné pacientce nelze „převádět“ na jinou. Držte se toho, co vám nasadil a doporučili lékaři, prednison miminku neublíží. Celé těhotenství je jedna velká imunosuprese…

naprostý souhlas

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >