Kdy vysadit prednison v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
natalibet
Echt Kelišová 9295 příspěvků 25.02.17 19:35
Kdy vysadit prednison v těhotenství?

Potřebovala bych názory na to kdy se má správně vysadit Prednison v těhotenství? Beru ted 2,5mg denně… 16.1.2017 jsem byla na kontrole v Podolí a ještě mi nepřišly výsledky, tak jsem z toho nervní jestli už ho neberu moc dlouho a nemůže to mě nebo miminku ublížit… jsem teď ve 14tt… děkuji za názory

Reakce:
Pety2
Závislačka 2617 příspěvků 25.02.17 19:44

@natalibet
Není to spíše dotaz na lékaře než pro maminky na emiminu?!?! 8o

natalibet
Echt Kelišová 9295 příspěvků 25.02.17 19:46

@Pety2 to určitě, chystám se tam v pondělí volat, jen jsem chtěla názory, kdy ho ostatní vysazovaly

Pety2
Závislačka 2617 příspěvků 25.02.17 19:49

@natalibet
Užívání prednisonu má asi milion příčin, je to imunosupresivum, které se používá na spooousu diagnóz, takže jeho užívání se dává opravdu na míru. To co doporučí jedné pacientce nelze „převádět“ na jinou. Držte se toho, co vám nasadil a doporučili lékaři, prednison miminku neublíží. Celé těhotenství je jedna velká imunosuprese…

natalibet
Echt Kelišová 9295 příspěvků 25.02.17 19:52

@Pety2 ok, děkuji… výsledky už mi měly přijít před 14 dny tak už jsem z toho trochu nervní právě… ale děkuji za názor a vysvětlení

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51216 příspěvků 3 inzeráty 25.02.17 20:26
@Pety2 píše:
@natalibet
Užívání prednisonu má asi milion příčin, je to imunosupresivum, které se používá na spooousu diagnóz, takže jeho užívání se dává opravdu na míru. To co doporučí jedné pacientce nelze „převádět“ na jinou. Držte se toho, co vám nasadil a doporučili lékaři, prednison miminku neublíží. Celé těhotenství je jedna velká imunosuprese…

naprostý souhlas

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >