Reklama

Kdy vysadit prednison v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natalibet
Echt Kelišová 8941 příspěvků 25.02.17 19:35
Kdy vysadit prednison v těhotenství?

Potřebovala bych názory na to kdy se má správně vysadit Prednison v těhotenství? Beru ted 2,5mg denně… 16.1.2017 jsem byla na kontrole v Podolí a ještě mi nepřišly výsledky, tak jsem z toho nervní jestli už ho neberu moc dlouho a nemůže to mě nebo miminku ublížit… jsem teď ve 14tt… děkuji za názory

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 25.02.17 19:44

@natalibet
Není to spíše dotaz na lékaře než pro maminky na emiminu?!?! 8o

natalibet
Echt Kelišová 8941 příspěvků 25.02.17 19:46

@Pety2 to určitě, chystám se tam v pondělí volat, jen jsem chtěla názory, kdy ho ostatní vysazovaly

Pety2
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 25.02.17 19:49

@natalibet
Užívání prednisonu má asi milion příčin, je to imunosupresivum, které se používá na spooousu diagnóz, takže jeho užívání se dává opravdu na míru. To co doporučí jedné pacientce nelze „převádět“ na jinou. Držte se toho, co vám nasadil a doporučili lékaři, prednison miminku neublíží. Celé těhotenství je jedna velká imunosuprese…

natalibet
Echt Kelišová 8941 příspěvků 25.02.17 19:52

@Pety2 ok, děkuji… výsledky už mi měly přijít před 14 dny tak už jsem z toho trochu nervní právě… ale děkuji za názor a vysvětlení

Lama Lama
Hvězda diskuse 47793 příspěvků 25.02.17 20:26
@Pety2 píše:
@natalibet
Užívání prednisonu má asi milion příčin, je to imunosupresivum, které se používá na spooousu diagnóz, takže jeho užívání se dává opravdu na míru. To co doporučí jedné pacientce nelze „převádět“ na jinou. Držte se toho, co vám nasadil a doporučili lékaři, prednison miminku neublíží. Celé těhotenství je jedna velká imunosuprese…

naprostý souhlas

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama