Kdy vzít novou antikoncepci?

119
16.11.15 16:15

Kdy vzit novou anti?

Prosim prosim o radu! Zapomnela jsem se ohǒ probrat se svoji doktorkou, ale zmenila jssm antikoncepci (uz jsem si ji koupila) ale jeste porad beru tu predtim kterou ted v sobotu vysazuji a pak mam 7dni pauzu (kdy ma prijit menstruace) tu novou antikoncepci si mam vzit po te 7dmidenni pauze? Nebo si ji mam vzit az mi zacne menstruace? V tomhle se moc nevyznam. A jeste jeden dotaz v cem se lisi kombinovana hormonalni a normalni hormonalni anti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50187
16.11.15 17:00

Všechno to najdeš v příbalovém letáku, který je v krabičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
16.11.15 17:34

@Tunrida tam je to prave vSvetleny docela spatne, ja nevim jestli ta moje roedesla antikoncepce byla kombinovana nebo nebyla a tak. Takze se v tom moc nevyznám. Predtim jsem mela Bellanette a ted jdu na Rhonyu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
16.11.15 17:44

Belanette je antikoncepční pilulka a používá se k zabránění otěhotnění.
Každá potahovaná tableta obsahuje malé množství dvou různých ženských hormonů. Jsou
to drospirenon a ethinylestradiol.
Antikoncepční pilulky obsahující dva hormony se nazývají kombinované pilulky.

Změna z jiné kombinované hormonální antikoncepce, kombinovaného vaginálního hormonálního kroužku nebo transdermální náplasti.
Užívání přípravku Rhonya můžete zahájit ihned další den po ukončení intervalu bez užívání tablet předchozí antikoncepční pilulky (nebo po využívání poslední inaktivní tablety předchozí antikoncepční pilulky). Pokud přecházíte z kombinované antikoncepce vaginálním kroužkem nebo náplastí, řiďte se pokyny lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
16.11.15 18:01

@Tunrida dekuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu