Kdy vzít přítele na první ultrazvuk

229
14.12.20 13:22

Kdy vzít přítele na první ultrazvuk

Ahoj holky,
Zajímalo by mě, kdy jste vzali svého partnera na utz. První vyšetření jsem byla v 6tt a bylo vaginální, takže by to nebylo nejspíš příjemný ani pro jednoho. Ted ve čtvrtek jdu na kontrolu a snad bude :srdce: budu v 8tt. Měli jste ještě vyšetření utz vaginálně? Bylo by to pěkný, kdyby slyšel srdíčko :srdce:
Prosím o zkušenosti jak jste to měli vy :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63739
14.12.20 13:23
@Pája51 píše:
Ahoj holky,
Zajímalo by mě, kdy jste vzali svého partnera na utz. První vyšetření jsem byla v 6tt a bylo vaginální, takže by to nebylo nejspíš příjemný ani pro jednoho. Ted ve čtvrtek jdu na kontrolu a snad bude :srdce: budu v 8tt. Měli jste ještě vyšetření utz vaginálně? Bylo by to pěkný, kdyby slyšel srdíčko :srdce:
Prosím o zkušenosti jak jste to měli vy :andel:

Na žádné, díky korone nesměl nikam, až na rizikovém v Brně, kdy jsem skončila na pár dní ve spitale ve 26 tt, tak malého viděl, pak až při porodu. Jinak smůla. Doprovod je vesměs zakázán

Příspěvek upraven 14.12.20 v 13:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31325
14.12.20 13:23
@Pája51 píše:
Ahoj holky,
Prosím o zkušenosti jak jste to měli vy :andel:

Vzala jsem ho až na velký ultrazvuk, kde viděl aspoň něco víc než fazoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6118
14.12.20 13:24

Utz jsem měla vaginálně do 10tt, manžela jsem v prvním těhotenství vzala na 1 screening. V druhém byl zákaz kvůli covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
14.12.20 13:25

Není obvyklé brát partnery na rutinní prohlídky. A v 8tt bude určitě vaginálně. Většina doktorů by si to asi ani nepřála.
Já chci vzít manžela tento týden 12+4tt na první velký screening, pokud kvůli covidu bude moct. Pak možná na druhý screening, jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63739
14.12.20 13:25

Jinak dřív se bral chlap hlavně na 1.a druhý screen, tam už je mimčo krásně vidět.. 8 tt to nemá smysl.. Ale nejdřív si zjisti, zda ti ho k dr vůbec pustí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
14.12.20 13:26

Do 10 TT vaginálně a k mému gynekologovi ani nevím jestli můžou doprovody. Vzala jsem ho na velký v 13 TT a stejně ho kvůli Covid nepustili dovnitř i přesto, že mi předtím do telefonu tvrdili, že může :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
14.12.20 13:26

Az na 1.screening.

Mne tam pritele pustili (Brno, Veveri) ale v kazdem prenatalnim centru je to jinak 🤷🏼‍♀️

Jinak do 11tt utz u svoji gyndarky vzdy vaginalne.

Příspěvek upraven 14.12.20 v 13:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2925
14.12.20 13:27

V 8tt jsem mela utz vaginalne. Ale jinak, ja bych se zeptala predevsim partnera, kdy chce jit se mnou, jestli chce jit az na velky utz nebo driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
14.12.20 13:29
@janikema90 píše:
Az na 1.screening.

Mne tam pritele pustili (Brno, Veveri) ale v kazdem prenatalnim centru je to jinak 🤷🏼‍♀️

Jinak do 11tt utz u svoji gyndarky vzdy vaginalne.

Příspěvek upraven 14.12.20 v 13:28

Mne na Veveří ne. Záleží také na konkrétním doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na první screening (září, tedy ještě covid v útlumu), a pak mi ho dovolili vzít i na druhý (listopad). Víc bych ani nechtěla, ostatní prohlídky jsou takové dost narychlo, mrknout na srdeční akci, občas se podívá na čípek, řeknu váhu, tlak a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16566

V 8tt bude určitě vaginalne. Vem ho až na 1.screening

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
14.12.20 13:31

@Nicole 1234 Jj, kamaradka tam byla u nejake doktorky a nepustili.
Ja chodim k panu doktoru Vlasinovi a nikdy nebyl problem, byli jsme tam v tomhle obdobi uz ctyrikrat za nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
14.12.20 13:34

Děkuju holky mockrát, jsem o něco chytřejší :hug:, přítel by chtěl jít, ale nechceme ani jeden, aby se dival, jak mě vyšetřuje vaginálně. Ve čtvrtek se teda zeptám doktora, kdy ho můžu vzít sebou. Tak snad bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
14.12.20 13:35

Byl se mnou na 1. a 2. screening v prvním těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu