Kdy začne miminko zvedat hlavičku

1780
19.7.13 08:35

kdy začali zvedat hlavičku

Ahoj holky.Male už byl měsíc a nechce mi na bříšku moc zvedat hlavičku. Předtím ji to šlo líp. Ale teď ji nezvedne jen když ji hlavičku natočím a držím aby mi ji neotočila zase na stranu a nelehla si tak ji na chvilku zvedá, ale pak se hrozně vzteká.
Ale když ji vezmu do náruče a přehodím si ji jakoby přez raměno tak si hlavičku krásně udrží, to se i rozhlíži kolem sebe. Máme na to ještě čas nebo vaše děti už ji zvedali hezky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1696
19.7.13 08:42

@Mimise taky mam měsíční holčičku a máme to stejně, i když na bříšku se nám nevzteká - usne :D ale myslim, že mají ještě čas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13676
19.7.13 08:44

A nechtěla bys, aby už i chodila? :lol: :lol: Od měsíčního dítěte kontrolované držení hlavičky nečekej a už vůbec jí k tomu nijak nenuť. Neboj, má ještě hodně času :palec: Určitě jsou miminka, která to dokáží, ale je to velice brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
19.7.13 08:48

Nase hlavu drzela uz v porodnici-kdyz byla ve svisle poloze. Na brisku nekdy kolem 3tydnu, ale ji se na brisku libilo. Ale jak pise neila, casu ma jeste dost :-*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
19.7.13 08:51

Tak to jste mě uklidnili. Právěže v porodnici ji mala taky krásně zvedala a najednou poslenich 14 dnu prostě lehne a leží. Tak jsme se trošku lekla.Ale tak to je dobře. děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13676
19.7.13 08:52

@atominnka dcera byla to samo co tvoje, ve třech týdnech pásla hříbátka jak dvouměsíční :mrgreen: To ale, jak mi bylo řečeno, taky není dobře, protože miminka ještě na takové držení nemají vyvinuté svalstvo… :roll: Syn začal hlavu zvedat ve dvou měsících…tak si vyber :lol:
Každopádně se zakladatelka nemá proč znepokojovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
19.7.13 08:59

Ahoj, ještě je brzy aby ji držela. Zkus ji při každém přebalování, když je nahatá, aby měla správné těžiště, otočit na minutu nebo na dvě na bříško a ona bude postupně trénovat a zvykat si na tuto polohu.
Tak hodně zdraru!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 09:01

@Mimise
Třeba je jí to nepříjemné, zkoušej jí chovat na tygříka - až si zvykne, půjde to lépe :palec:

• Citovat
  • Upravit
Poison Ivy
19.7.13 09:20

Hlavu jí nedrž, ať si dělá sama, jak uzná za vhodné. Touto dobou se moje dítě také jen rozkoukávalo kolem :).

• Nahlásit
  • Citovat
22512
19.7.13 10:12

@neila jojo, taky mi dr řekl, že to není dobře… ale vysvětli to těm dětem, že? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
19.7.13 23:33

My začínáme zvedat až skoro ve 3 měsících, malý se na bříšku vůbec nelíbí! Neusnula tak ani jednou a strašně vždycky hystericky plakala, až teď když se zajímá o chrastítka, tak na bříšku krásně pase! Každé mimčo ví, kdy je pro něj čas! Opravdu to chce čas a měsíční miminko je na to ještě malé!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama