Kdy začalo být vidět bříško a kdy to říct v práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Saidy
Závislačka 2825 příspěvků 25.06.19 07:42
Kdy začalo být vidět bříško a kdy to říct v práci?

Kdy na vás v prvním těhotenství začalo být vidět bříško a kdy jste oznámily těhotenství zaměstnavateli? Zvažuji, jestli to oznámit už v půlce 13tt po screeningu nebo až v 16tt po další poradně. Klidně bych si to ještě nechala pro sebe, ale trochu se bojím, že v 16tt už to na mě půjde vidět, tak aby si to šéfka nedomyslela sama.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sluníčko1511
Kecalka 240 příspěvků 25.06.19 07:46

Na mě to bylo vidět až v 7 měsíci :D ale záleží na typu postavy ( já jsem sice hubená ale mám široké boky tak se tam mimčo hezky schovalo :) )

dickys
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 25.06.19 07:47

Já to oznamovala u obou po screeningu a to už jsem měla takovej „špek“ :)

Myšové mizerní
Povídálka 24 příspěvků 2 inzeráty 25.06.19 07:51

Já oznamovala až po druhém screeningu ve 20. týdnu. Ale dlouho na mně nebylo nic vidět. I při tom oznámení se ředitelka podivila. :D Blízké kolegyně to věděly dřív.

Týnka20
Kecalka 356 příspěvků 25.06.19 07:53

Brisko jsem mela,,videt" az nekdy 22tt.. a v praci jsem to rikat nechtela, dokud jsem nevedela jestli je miminko zdravy atd.. to musis vedet ty, jak se na to cejtis, s oznamenim.. ja to stejne musela oznamit nekdy kolem 13tt tusim, protoze jsem musela okamzite na rizikovy… takze ja ve stredu rekla, ze od pondeli uz jsem doma..

Prtulak
Kecalka 483 příspěvků 25.06.19 07:58

Já to oznámila tak, že jsem zavolala šéfové stylem „tyjo hele, já jsem těhotná, začala jsem krvácet, takže jdu na PN, takže se mnou zítra nepočítejte“ - samozřejmě ne takhle doslova. Vidět to na mě bylo stejně myslím hned, ale ne na břiše, spíš na zeleném xichtě. :lol:

Týnka20
Kecalka 356 příspěvků 25.06.19 08:01

O me rikali jeste mesic predtim, nez jsek tehotna opravdu byla, takze jsem tehotna.. jinak jsem to rekla jen dvou kolegynim na pracovisti, byli mi blizky.. a ostatni to na me videli, ja jim furt zatloukala :mrgreen:

lachtanice86
Echt Kelišová 8353 příspěvků 25.06.19 08:10

Na mne to bylo vidět ne dá kolem 22tt, v práci jsem to řekla po screeningu.

kristencupcake
Stálice 81 příspěvků 25.06.19 08:13

Jsem 15 tt a mám spíš takový špek z jídla, tak bych to asi nazvala zatím :grinning: jelikož jsem měla nějaký ten špiček už před těhotenstvím, tak to na mě půjde vidět asi až později nějak pěkně :grinning:. Ale v práci jsem to mistrovi a blízkým kolegynim řekla hned po pozitivním testu, zbytku až po prvním screeningu. A to taky všichni dedukovali, jestli nejsem těhotná :grinning:

andelka83
Generální žvanilka 20994 příspěvků 25.06.19 08:22

První na mě bylo vidět až po 20 tt, druhé taky. Potřetí dřív, ale to jsem musela říct brzo, kvůli úlevám v práci a zaškolení náhrady, takže přímé nadřízené v 7tt, vyšší v 10 tt. Kdybych měla nenáročnou práci, tak bych s tím nespěchala. O jedno mimco jsem přišla v 18 tt, naštěstí v práci je dobrý kolektiv, tak návrat byl v pohodě.

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 25.06.19 08:22

Ja mam vyborne vztahy se sefovou, takze to vedela prvni pred prvnim screeningem. Tez jsem ji poprosila, aby si to nechala pro sebe a ona se jen zeptala, jestli to muze sverit rektorce, kvuli planovani dalsiho skolniho roku. Sverila jsem se proto, ze ucim na gymplu a nemohla jsem si vzit kdykoliv volno na poradny a vysetreni. Take, kdyby nastaly komplikace, aby vedeli. Smutne bylo to, ze kdyz to na me pred druhym screeningen v 19tt bylo videt, vicemene jsem oznamila verejne (tedy nejblizsim kolegynim/kolegum a ti uz se postarali dale) a prislo se na vvv neslucitelnou ze zivotem :,( O miminko jsem prisla. To obdobi pak bylo strasne tezke, ale me osobne asi pomohlo, ze kolegove a sefove vedeli, nebyl problem s volnem atd. Ale jak rikam mam specificke zamestnani a taky vyborny vztah se sefovou, ktery bych si nechtela kazit. Ale jsem si jista, ze pripade dalsiho tehotenstvi by chapala, ze to nechci hned oznamovat, ale zas to v tehle me specificke situaci…

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 25.06.19 08:24

@andelka83 Taky mam tu smutnou zkusenost a taky me prace a kolegove dost pomohli :hug: :hug:

iiiv
Extra třída :D 11478 příspěvků 25.06.19 08:36

Já to řekla někdy ve 12tt, kdy jsem dostala těhotenskou prukazku. Navíc už jsem se nevešla do uniformy, tak jsem musela s pravdou ven.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 1 inzerát 25.06.19 08:39

Já jsem to šéfce řekla hned, zbytku týmu někdy v 10tt, kdy jsem musela na měsíc na neschopenku. Vidět to na mě bylo v sedmém měsíci :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 08:46

Až tak ve 20 týdnu, to jsem vypadala jako přežraná. :) Oznamovala jsem to v 6. týdnu po potvrzení srdeční akce. Kvůli mému zdravotnímu problému bylo riziko, že zůstanu hned doma. Tak aby se stihlo udělat výběrko na nového člověka já ho stihla zaučit. Dopadlo to tak, že jsem naposledy byla v práci 24 hodin před porodem. Riziko neriziko, volali mi 15× denně i když už jsem byla na mateřské. Samozřejmě všechno dělali na poslední chvíli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama