Kdy začalo miminko sedět samo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 21:45

Kdy začalo mimco sedět samo

Mam dotaz. Četla jsem tu nějaký starý diskuze o posazování dětí. Všichni tvrdí, že to škodí a že se to nesmí dělat, což chápu, ale jak pak všichni ty miminka krmí, když už jsou na příkrmu? To je máte v leže? A dokud si teda samo nesedlo, tak jste ho v kočárku měly vleže, ani do takového toho pololehu jste je nedavaly? Nebrecely vám pak, že nevidí z kočárku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32680
23.1.22 21:48

Krmení v houpátku, v kočáře na bříšku bez střechy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12227
23.1.22 21:48

Do pololehu jsem dávala, v půl roce přešly oba do sporťáku. Na jídlo jsem měla polohovací lehátko, kde byly v pololeže. Jde o to nedostat se do polohy, kdy jim hlava tlačí na páteř, ale podložka je podpírá hezky pod zády

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28731
23.1.22 21:49

Třeba ve vajíčku, v jídelní židli co se dá položit, v lehátku. Prostě někde, kde je jakoby nakloněné, aby neleželo na rovném, ale zároveň samo nesedí. Já teda v kočáru vozila buď se staženou střechou, stačilo, když viděli na nebe, stromy nad sebou apod a nebo na břiše, ale to se nedá moc praktikovat v zimě ve fusaku no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
23.1.22 21:49

Krmila jsem v lehatku v pololeže. V kočárku jsem vozila v leze dokud si sami nesedli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
23.1.22 21:51

Krmila jsem v lehátku, nebo autosedačce. A v kočárku max. pololeh dost mírný spíše fakt leh, ale někdy kolem 7-8m, jinak ji to nevadilo že nevidí. Měla tam hračky na bříšku byla. Sama si sedla kolem 9-10m. Opravdu jsme neposazovali, nevodili za ruce… vše sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
23.1.22 21:54

Taky jsem četla, že se nesmí a že to škodí…Naše malá chtěla být v sedě pořád v leže pak plakala, tak jsem jí nechávala opřenou o polštář, byla v klidu a lépe viděla co se kolem děje, kolem půl roku seděla už sama…Tak nevím, snad to nenechalo následky…No přesně, když jsme jí krmili, tak v sedě a z kočárku chtěla taky vidět…Je to malá Keliška zvědavá už od mala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
23.1.22 21:57
@Týnka Kikina píše:
Taky jsem četla, že se nesmí a že to škodí…Naše malá chtěla být v sedě pořád v leže pak plakala, tak jsem jí nechávala opřenou o polštář, byla v klidu a lépe viděla co se kolem děje, kolem půl roku seděla už sama…Tak nevím, snad to nenechalo následky…No přesně, když jsme jí krmili, tak v sedě a z kočárku chtěla taky vidět…Je to malá Keliška zvědavá už od mala :lol:

Kolik je dítěti nyní? Jak na ten sed přišla? Sama od sebe určitě nee… to opíraní o polštář je to nejhorší..nápor na páteř jako prase… moje sestra to taky dělala a její dcera následky měla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
23.1.22 22:02

Jeví se naprosto v pořádku…Na nás to taky nenechalo následky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
23.1.22 22:08
@Týnka Kikina píše:
Jeví se naprosto v pořádku…Na nás to taky nenechalo následky…

dcera od sestry z toho posazovaní a obkládaní polštáři asi od 4m měla nohy do O, ale hodně moc nepřirozeně nohy do O… ta léčba byla dosti nepřijemná potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
23.1.22 22:10

Já krmila vleže nebo jsem držela v náručí, v kočárku na břiše, ale pak jsem skoro tři měsíce jenom nosila v nosítku, než si sedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
23.1.22 22:12

@Veru1987 No a nemá…Je naprosto v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
23.1.22 22:16

Nás mamka posazovala aniž bysme umely v té době sami už sedet. Ani já ani jeden z mých sourozenců nemá a nikdy zatím neměl problémy se zády. A to už je bráchovi 50 a já už taky nejsem nejmladší. :) Tak jsme asi měli štěstí a záda nám to nezničilo. Jinak znám maminky, které posazovaly, a jejich děti zatim žádné následky take neměly. Ale samozřejmě lepší je neposazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
23.1.22 22:19

@Veru1987 nějak nechápu proč by měla nohy do O z posazování. Jak by se to mohlo stát? Pochopila bych kdyby mimčo držela u země a postavovala by ho na nohy a tak tou váhou mimca na svy npzicky by třeba ty nohy do O šly, ale posazováním? Je to možné? To spíš bude zakopan pes někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
23.1.22 22:31

@DSB2021 To ano, já se taky bála (první dítě, člověk neví co a jak, tak čte a zjišťuje co by měl a neměl dělat…)Máma, pořád a vy jste touhle dobou už tohle a tamto, tak jsem to nechala být, malá byla spokojená…Jsou jí rok a dva měsíce, chodí, běhá, zdá se být o. k…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat