kdy začínají být ´vyčúraní´...??

534
19.5.06 18:18

kdy začínají být ´vyčúraní´...??

Já teda nevím,ale zdá se mi na to v osmi měsících brzo… :? nebo ne?To co mi dneska můj miláček předvedl…jen se chce chovat a poponášet od věci k věci a jak sem ho položila,že toho otročení mám dost…no hrůza hysterák jak když vyšije.Válel se ze strany na stranu břečel,křičel až nemohl popadnout dech..no nechápala sem. :cry:
Je možný,že už by to bylo to období kdy si nás testují…nevím jak se teď ktomu postavit..je malej na to se sním pokoušet domluvit…nařezat…malej nacokoliv řekla bych..

Jak to bylo nebo je u Vás?A co sněma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1983
19.5.06 18:19

bobes
Co jsem četla v několika knížkách, tak cca od 3 měsíců si dovedou spojit, že když pláčí tak přijde máma … takže podle knih jsou vyčůraní o 3 měsíců …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
19.5.06 18:27

:-) já jsem si stopro jistá, že vyčůraní jsou už od narození. kdyby ne, proč by si některá miminka, „vydupávala“ uspávání, huštání, dudlíka apod… ti prcci, kterým je ustoupeno, brzy zjistí, že se vyplatí trochu zakoncertovat a dosáhnout svého. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
19.5.06 18:40

tam nam bude 11mesicu a coten ted predvadi,to se fakt neda,same vztekani!
a musi byt po jeho jinak zacne jecet na cely panelak!no nekdy po jeho proste neni a to jeci fakt dlouho,uz se docela obrnuji trpelivosti,no ale nekdy mi ruka ujede!pres rucicku nebo stehynko.ale nevim jestli to plati,jakoby zakrici vic a pak ticho a uklidni se tak ja fakt nevim.no ted mi rve tak za nim letim.asi jsou fakt vycurani uz odmala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
19.5.06 18:44

Moje holky zacaly byt pekne vycurane uz ve ctyrech mesicich :) Ale i prestoze jsou nekdy k zakousnuti jsou to moje slunicka.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
19.5.06 19:48

Ja jsem Vitka porad nosila a nosila. Babicky uz rikali, ze si ho rozmazluju. Ale me to nevadilo. A kdyz zacalo, zkousela jsem ho vzdycky nenapadne, kdyz byl v klidu polozit a zabavit.
Jak si zacal stoupat a lezt a pak chodit, hraje si cim dal vic sam. Posledni dobou dokonce, kdyz se rano vzbudi, zustane si sam hrat v postylce a to u nas nikdy neekzistovalo.
Pravda je, ze treba o usinani jsem s nim nikdy nediskutovala a vzdycky usinal sam a krasne. Takze to urcite zkousi a umi to s nama bajecne od zacatku.

Vsak i u vas za chvili vypukne lezeni a chozeni a budes koukat, ze uz ho nebudes muset tolik nosit.
Ale rozmazlenecka teda mam a ted je i na me zavisly. Ale to je spis tim, ze je posledni dobou porad nemocny a ja mam mliko a nikdo jinej ne:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
19.5.06 20:05

Vyčůraní jsou brzy. Ale jestli bylo tvoje mimi doteď v pohodě a najednou je to taková změna, tak bych spíš tipla, že mu třeba rostou zuby nebo na něj něco leze. Aspoň u nás to takhle vždycky bylo. Když dítěti bylo ouzko, tak jsem chovala atd. a jakmile se mu udělalo líp, tak i ta „závislost“ zas přešla. Když nás velký něco bolí, tak bychom se přece taky nejradši nechali obskakovat, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
19.5.06 20:36

Já bych řekla že jsou vyčuraní už pomali od narození. Určitě jo, protože jinak by po položení nezačalo to moje zlatíčko řvát jak tur … a po zvednutí hnedle přestat :? . No, snad ho mooc nerozmazlím. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
944
19.5.06 21:12

jj

jojo, souhlasím, že vyčůraní jsou od narození - Hynek je teda hodnej, ale začne řvát když dost nechvátám s přípravou jídla a zmlkne až tehdy, když zatřepu flaškou (jak promíchávám sunar), nebo mu dám kolem krku plínu (taky signál, že se bude jíst).. to se začne dokonce usmívat :! :! :! čili moc dobře ví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
19.5.06 21:53

Na druhou stranu ta „vyčůranost“ signalizuje inteligenci dítěte :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
20.5.06 12:32

jj

Maxiku, řekla bych až nadprůměrnou… :lol: :lol: :lol: Doufejme, že jim to vydrží, alespoň se pak jednou neztratí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
22.5.06 15:12

Holky,

určitě jsou vyčuraní už od malička. Však oni dobře vědí, jak na nás :!

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama