Kdy začít balit věci do porodnice a co všechno vzít s sebou?

256
18.3.21 14:08

Kdy začít balit věci do porodnice a co všechno vzít s sebou?

Ahoj holky :kytka:
Jsem teď ve 31.tt a chci se zeptat ve kterém týdnu jste si začali balit tašku do porodnice a co všechno jste si s sebou vzali? :oops:
Děkuji za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1066
18.3.21 14:09

Koukni do diskuzi, uz to tady je ponekolikate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16021
18.3.21 14:18

Ve 38tt. Seznam věcí jsem mela uvedeny na stránkách porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
18.3.21 14:20

Ja balila az 36.-38tt :lol: ale bylo to druhe tehotenstvi a nic se nedelo a prenasela jsem.

Vychazi se vzdy ze seznamu, co ma porodnice a taky zalezi, co je pro tebe dulezite. Nicmene pro proste bych urcite vzala (a tentokrat jsem nemela): perovoi zavinovacku a kojici polstar, sluchatka. Dal uzitecny purelan, plus ja jsem mela 2 nocni kosile, dve trika a leginy, priste bych prihodila jeste jednu kosili, dost jsem se potila, 3 rucniky, hodne poporodnich vlozek, prebalovaci podlozky (byla fajn ze zacatku na postel), vlhcene ubrousky, kojici caj (ale to vse zalezi na porodnici, kde rodis a co ne/poskytuje). Naopak jako zbytecne bylo tahnout 2 knihy, pred vyvolanim jsem stejne byla v nervu a nesoustredila se a po porodu jsem koukala 24h na miminko, protoze jsem se nemohla vynadivat :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
18.3.21 14:22

Tak 38-39tt a veci uvedene na strankach porodnice…fakt tech typu na netu jsou stovky, i porodnice tyhle informaci maji a nejdes do dzungle, kdyz neco zapomenes, tak ti to nekdo prinese…ja treba zapomnela obleceni pro mimco na odchod domu..tak to nesl manzel a samozrejme ze vsech desitek hadru doma vzal pyzamo a o dve cisla vetsi :D no..a bylo zo uplne fuk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
18.3.21 14:31

Ve 30 tt. Vyplatilo se. Druhé šlo předčasné 32 tt po odtoku plodovky bez varovani. Min. sobě zabalte věci dřív. Mimcu stačí věci po 36 tt připravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
18.3.21 14:43

Kamarádka rodila v 32tt, takže pak jsem měla i já radši zabaleno v 32tt:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
18.3.21 17:59

Já jsem balila v 35.tt Jela jsem podle seznamu, který má na stránkách moje porodnice. U nas dostavas jen 1 balik vložek, dcera dostala kdysi i nejaky erarni oblecky, ale měla jsem vzdy svoje. Pro sebe to chce víc košil (beru 4), dost poporodních vložek, intimní mýdlo s dubovou kůrou (měla jsem minule a super), tahací kapesníčky na utření spodku po sprše (vždy jsem mela extra ručník, ale dám na doporučení, kapesníčky se mi zdaji dobrý nápad, uvidim 😁) desinfekční mýdlo na ruce, presnidavky, Bebečka a kojici čaj (v noci můžeš mit hlad, kdyz vstávás na kojeni), pro mimino raději víc oblečků i látkových plen (kor když mimino blinka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
18.3.21 19:02

@Divida33 k tem kapesnickum - ja nekde videla tip, ze kuchynske papirove uterky- nedroli se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16115
18.3.21 19:07

Až když mi odtekla plodovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
18.3.21 20:13

Balila jsem priblizne v 37tt. A k vecem nad ramec seznamu porodnice se mi hodilo mydlo na ruce, vlastni lahev na vodu a jidlo na oddeleni sestinedeli :) Jinak ja zase nevyuzila svoje obleceni ani zavinovacku, takze kazda mame jine gusto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
24.3.21 19:54

@JednaPrazacka to je fakt, diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu