Kdy začít brát antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajule022
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.01.19 18:50
Kdy zacit brat antikoncepci? Prosim radu :)

Jdu mozna s divnym dotazem :D.. po dlouhe dobe jsem zacala brat antikoncepci. Minuly tyden v utery jsem si vzala prasek. Ve stredu jsem si kvuli zdravotnim obtizim nevzala, ve ctvrtek jsem si teda vzala prasky 2. Nicmene v patek jsem dostala MS. A moje otázka zni, kdy si vzit prasek, aby byla antikoncepce ucinna? V utery?
Dekuji :)

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7872 příspěvků 28.01.19 18:59

Záleží co máš za antikoncepci, nemas k ní žádnej návod? Většina se bere první den MS ne?

pajule022
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.01.19 19:03

@Kriss Tina to ano, ale kdyz uz jsem snědla prvni plato, tak by tam mela byt tyden pauza, ne? :)

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 28.01.19 19:06

@pajule022 tak to jsi nenapsala že jsi snědla první plato :zed: máš tam udělat pauzu co máš v návodu a né si vymýšlet kdy se ti to hodí brát

Kriss Tina
Echt Kelišová 7872 příspěvků 28.01.19 19:06

@pajule022 opět říkám netuším co máš za antikoncepci konkrétně, tak si radši přečti příbalový leták…

AstraG
Závislačka 4440 příspěvků 28.01.19 19:38

Po dlouhé pauze bez HA, ji máš začít brát prvním dnem menstruace. Tzn. čekáš až začneš krvácet a pak zobneš 1. tabletu. Z tvého příspěvku není vůbec jasné, jaký den cyklu jsi nasadila platíčko.

terezaodehnalova
Nováček 4 příspěvky 01.02.19 21:59

mela jsi zacit brat antikoncepci v prvni den menstruace. pak by to melo vychazet.
pokud jsi zacala brat HA v jiny den, tak HA stejne neni ucinna.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >