Reklama

Kdy začít dávat čaj při kojení a jakým způsobem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sisie
Stálice 63 příspěvků 17.02.17 19:26
Kdy začít dávat čaj při kojení a jakým způsobem?

Dobrý den,
chci se zeptat, kdy jste při kojení začali dávat dítěti čaj nebo vodu a z jakého hrníčku či lahvičky? Přikrmy zatím zkoušíme jen pár lžiček na ochutnání, jinak zatím dokojím. Kdy jste najeli na pravidelný režim příkrmu? :)

Reklama

Reakce:

Luwinka
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 17.02.17 19:33

@Sisie Se zavedením příkrmů jsem začala dávat vodu (čaj nechce). Podávám v takovém tom prvním hrnečku od MAM (tuším od +4M). A od začátku podávám příkrmy ve stejnou dobu, aby malá věděla, že je čas oběda, sváči atd.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 17.02.17 19:34

@Sisie zdravim, pití jsem začala dávat az se zavedením přikrmu, kdyz začínal jedno kojeni vynechávat a jedl mimiblaf. Ze zacatku jen tak cucnul, více začal pít az tak v půl roce-sedmi mesicich, ale myslim ze to i souviselo s letem a horkem…

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 17.02.17 20:14

Začala jsem stejně jako s příkrmy, tzn. s ukončeným 6. měsícem. Podávala jsem v hrníčku na učení Nuk. Zvykl si okamžitě. Střídám čaje, převařenou vodu, občas ředěný džusík pro mimča. Kojím stále.

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 17.02.17 21:57

Čaj jsem u syna (byl na UM) začala dávat ve čtvrtém měsíci, u dcery, která byla kojená, jsem ho zavedla až s příkrmy, což bylo někdy kolem pátého měsíce. Doporučuju lahvičku mimijumi - je dražší, ale dcera by mi z ní vypila skoro cokoliv.

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 18.02.17 09:03

Začala jsem dávat vodu tak nějak se začátkem příkrmů, ze začátku taky ze lžičky, poté normálně z plastové skleničky, do kočárku sportovní láhev od minerálky (bylo léto). Žádnou kojeneckou lahev nebo učící hrneček jsem nepoužívala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama