Kdy začít dávat čaj při kojení a jakým způsobem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sisie
Stálice 63 příspěvků 17.02.17 19:26
Kdy začít dávat čaj při kojení a jakým způsobem?

Dobrý den,
chci se zeptat, kdy jste při kojení začali dávat dítěti čaj nebo vodu a z jakého hrníčku či lahvičky? Přikrmy zatím zkoušíme jen pár lžiček na ochutnání, jinak zatím dokojím. Kdy jste najeli na pravidelný režim příkrmu? :)

Reakce:
Luwinka
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 17.02.17 19:33

@Sisie Se zavedením příkrmů jsem začala dávat vodu (čaj nechce). Podávám v takovém tom prvním hrnečku od MAM (tuším od +4M). A od začátku podávám příkrmy ve stejnou dobu, aby malá věděla, že je čas oběda, sváči atd.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 17.02.17 19:34

@Sisie zdravim, pití jsem začala dávat az se zavedením přikrmu, kdyz začínal jedno kojeni vynechávat a jedl mimiblaf. Ze zacatku jen tak cucnul, více začal pít az tak v půl roce-sedmi mesicich, ale myslim ze to i souviselo s letem a horkem…

Ice79
Závislačka 2659 příspěvků 17.02.17 20:14

Začala jsem stejně jako s příkrmy, tzn. s ukončeným 6. měsícem. Podávala jsem v hrníčku na učení Nuk. Zvykl si okamžitě. Střídám čaje, převařenou vodu, občas ředěný džusík pro mimča. Kojím stále.

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 17.02.17 21:57

Čaj jsem u syna (byl na UM) začala dávat ve čtvrtém měsíci, u dcery, která byla kojená, jsem ho zavedla až s příkrmy, což bylo někdy kolem pátého měsíce. Doporučuju lahvičku mimijumi - je dražší, ale dcera by mi z ní vypila skoro cokoliv.

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 18.02.17 09:03

Začala jsem dávat vodu tak nějak se začátkem příkrmů, ze začátku taky ze lžičky, poté normálně z plastové skleničky, do kočárku sportovní láhev od minerálky (bylo léto). Žádnou kojeneckou lahev nebo učící hrneček jsem nepoužívala.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >