Kdy začít dávat miminku pečivo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.1.22 13:21

Kdy začít dávat miminku pečivo

Ahoj holky, zajímalo by mě kdy jste začali dávat svým dětem pečivo a jaké? A co jste jim na to dávali? A kdy jste pečivo během dne prodávali? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28729
19.1.22 13:32

Tyjo někdy kolem sedmeho měsíce občas kousek rohlíku na žužlání, pak od osmi měsíců už měli pečivo normálně třeba k večeři, dávala jsem co sme měli doma, někdy krajíc chleba bez kurky, někdy rohlík, nejradši měli toustový chleba. Někdy domácí někdy kupované, prostě tak nějak vše. Nejdřív sem dávala suché (ty rohlíky), pak ten toustak třeba s lučinou, kouskem vařeného vajíčka, zeleninou apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 13:48

@Kriss Tina jee díky moc, malému je 10 čerstvých a občas mi sní rohlík, ale nevěděla jsem co na to 🙄 a lepší je pečivo z druhého dne? Aby tolik nenadýmalo? Před 3 týdny jsem začala dávat jogurt ale přišlo mi ze po něm dost ublinkaval, tak zkusím tu lucinu a uvidím, já se strašně bojím s čím koliv začít abych mu neublížila 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28729
19.1.22 13:50

@Carolineshka musíš zkoušet, něco sedne a něco ne no. Moje děti už v 10 měsících jedly víceméně vše s náma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2331
19.1.22 13:56

@Kriss Tina Můžu se zeptat, jak to dítě ten rohlík snědlo? Malá má sedm měsíců, teprve ji rostou první dva zuby a nevím, jak by ten rohlík do sebe zvládla dostat :think: Aby se mne tím spíš neudusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 13:58

@Nicole 1234 no malý má zoubky od 4 měsíce ale i tak jen žužlá😄 a neboj neudusí 🙂 já už jsem od 7 měsíce nemixovala stravu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
19.1.22 14:03

Rohlík na ožužlaní se zavedením lepku takže nějak od 6 měsíce. A od roku ke snídani. Většinou toastový chléb s máslem nebo lučinou. Plátek šunky nebo sýru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 14:17

@zuza92 takže do roka si úplně nezáviděla pečivo do jídelníčku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28729
19.1.22 15:23

@Nicole 1234 zuby nepotřebuje, oni to spíš úplně rozžužlali. Zuby měli až někdy po 8 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
19.1.22 21:34

Já dávala až tak v roce a půl. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
20.1.22 13:32

@Carolineshka no jen tak na ožužlání. Jako hlavní jídlo ne. Do roka snídala jen mléko a pak měla ke svačině ovoce nebo přesnídávku. Občas tedy jedla něco odemě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
20.1.22 14:58
@Nicole 1234 píše:
@Kriss Tina Můžu se zeptat, jak to dítě ten rohlík snědlo? Malá má sedm měsíců, teprve ji rostou první dva zuby a nevím, jak by ten rohlík do sebe zvládla dostat :think: Aby se mne tím spíš neudusila.

naší malé je 9 měsíců a něco, rohlík dostává a sice ji u toho neustále kontroluji, ale zvládá to v pohodě. Aspon trénuje orofaciální oblast. má 2 zuby dole a 1 nahoře. ale ona to žužlá, převaluje v puse, až dokud se jí ten rohlík nerozpustí, pak něco spolkne…takže ho ožužlá a něco z něj sní…třeba kousek velikosti vlašského ořechu rozmělní v pusince a spolkne. zkuste si sníst kousek rohlíku jen jazykem a dásněmi, jde to. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
20.1.22 16:12

Vcera jsem dala poprve kvaskovy chleba s maslem, syn ma 9,5 mesice. Rohlik zatim nemam v planu davat, sami ho doma nejime. Jinak ma zavedeno spoustu obilovin a celkove jedu rychle se zavadenim, ale pecivo mi prijde mene kvalitni nez jine potraviny, tak jsem nemela potrebu s nim pospichat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat