Kdy začít dělat ovulační testy? Když mi Gynex zkrátil cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zupina
Kecalka 470 příspěvků 24.09.18 11:08
Kdy začít dělat ovu testy? Když mi Gynex zkrátil cyklus

Zdravím snažilky. Hledala jsem v diskuzi ale vše podobné je už několik let staré a nikdo tam nereaguje. Poraďte mi kdy mám začít dělat ovulační testy. Nikdy jsem je nedělala, naposledy těhotná jsem byla před 8 lety. Ovulaci vetsinou nepoznám (někdy snad podle bolesti břicha) teplotu si měřit nemohu (nelze to zkloubit z prací apod). Teď jsem 3 týdny užívala gynex a ten mi zkrátil cyklus o 6 dní. Dostala jsem to 25 DC, nyní jsem 5dc a nevím zda se tedy zaměřit na čas 25 dní nebo 30_35 dní jak jsem to mívala před gynexem. Máte někdo zkušenost? Bude teď pravděpodobně ovu dřív? Děkuji všem za reakci.

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29930 příspěvků 24.09.18 12:05

TAK JÁ jelikož na mě ovulace poznat nejde, jsem nakoupila levné ovu testy z ali a testovala jsem od konce ms do začátku ms..každý cyklus jsem měla jinak dlouhý, tzn každý cyklus byla jindy ovu..Nikde není pravidlo že ovu je uprostřed cyklu..to má opravdu jen malá výjimka žen, takže to ti nikdo neřekne..

Zupina
Kecalka 470 příspěvků 24.09.18 12:53

Upsss sakryš to jsem slyšet nechtela :D a testy z Ali ti fungovali Ju? Já nikdy netestovala tak jsem na to zvědavá. Když jsme se snažili naposled nechali jsme to osudu. Teď to kvůli práci nejde tak jednoduše jakože sex ob den tak bych chtěla vědět noooooo. Takže nezbude než to asi zkoušet. Testu mám 10 tak začnu tedy tak za 5 dní a snad se nějak trefim 8o

smurfka
Nadpozemská drbna 29930 příspěvků 24.09.18 13:22

jj testy z ali mi fungovali dobře..bylo jich snad 150ks za pár korun..takže jsem šetřit nemusela..a mohla opravdu testit denně..při našich cenách za ovu testy bych to nedala.

Zupina
Kecalka 470 příspěvků 24.09.18 13:24

@smurfka ty jo dík za info tak to tam kouknu nevím sice jak to nazvat ale překladač snad pomůže

smurfka
Nadpozemská drbna 29930 příspěvků 24.09.18 13:32

@Zupina tak oprava..brala jsem to z ebay..
https://www.ebay.com/sch/i.html?…
je možné si vybrat jen ovu testy, nebo balík ovu a těhu testů v různých poměrech atd..
brala jsem ty ovu + těhu..( modré a zelené nápisy na bílém podkladě )

Zupina
Kecalka 470 příspěvků 26.09.18 11:37

@smurfka já si říkala že mi na Ali tak levně nepřijdou jedem vychází na 10kc.ted jsem koupila od paní tady z bazaru 10ks, zkusím tedy testovat od 10dc a snad se povede zjistit. Jsem tedy zvědavá až za 2 měsíce skončím s gynexem zda se mi zase ms vrátí jak byla a ovu se znění nebo zůstane cyklus takto krátký jako je při gynexu

smurfka
Nadpozemská drbna 29930 příspěvků 26.09.18 12:09

@Zupina mě gynex taky zkrátil cyklus - tím pádem posunul ovu..tam je důležitá spíše luteální fáze, aby byla dostatečně dlouhá…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >