kdy začlo mimnko "zkoušet"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 05.03.10 10:00
kdy začlo miminko "zkoušet"

Holky,
kdy vám začli vaše miminka tzv. zkoušet…čili pofňukávat za účelem chování. Myslím takové to vědomé lehké vynucování pláčem ?

Příspěvek upraven 05.03.10 v 12:48

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 05.03.10 11:02

Lolinko já mám pocit, že to dělá tak od 4. měsíce, protože to co občas předvádí není jen tak :D

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 05.03.10 11:04

Loli- mě to malej dělá tak týden..hlavně v noci..přitom se se snažila předtím zbytečně nechovat a stejně..

petra85
Povídálka 40 příspěvků 05.03.10 11:12

Já mám pocit že u nás to začalo okolo třetího měsíce. Chce to vydržet, myslím že to bude zkoušet už pořád :lol:

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 05.03.10 11:30

Loli, u nas to take zacalo nekdy po 3. mesici…a ted to jede teda casto.. :lol: obcas se tomu smejeme, je to roztomile, jak umi udelat " ksichtik ", proste k zulibani. Ale musi se vydrzet…poznaji, ze to vzdy nezabere… :wink:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.10 12:33

Okolo 3. měsíce fungovalo - leží - řve, zvednu přestane. Jestli se tomu dá říkat vynucování, nevim. Prostě reakce - něco se mi nelíbí řvu, neco se mi líbí neřvu. Asi v tomto smyslu reagují již od narození, ale nejdřív je jejich zájmem především jídlo a spaní a od toho 3. měsíce se právě přidá pozornost okolí, rozhled a zábava.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 05.03.10 12:47

jojo holky, tak se asi shodnem :)
Náš prcek začal taky teď vymrčovat. A do teď byl hodňoučkej..koukal, povídal si…když někdo k němu přišel, byl rád, ale nevynucoval si to.
A posledních cca 10 dní jako když utne..jakmile u něho nesedím, nemluvím na něj..okamžitě křik. Ani se mu moc nechce samotnému hrát. Koníčky sice pase, ale zatím je to pro něj víc dřina než zábava, takže nezbývá než nad ním mávat chrastítkama od rána do večera a bavot :))))

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.10 12:55

Taky jsem musela dost šaškovat, abych kluka zabavila. ale hodně se mi pak osvědčilo děla u něj domácí práce. jemu je jedno, jestli máváte chrastítkama nebo hadrem na utírání prachu, jestli tancujete nebo žehlíte, vaříte… Přiznám se, mě už to vymejšlení zábavi 12 hod. denně nebavilo, večer jsem byla unavená a pak začaly ještě domácí práce. Takto je to 2 v 1. Další fajn věc je ošení. Když už nevím co s dítětem, hodím do šátku a jdem nakupovat. Sedí tam jak hříbek a kouká na všechno kolem a je klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >