Kdy začne novorozenec otáčet hlavičku?

289
29.5.15 09:16

Kdy začne otáčet hlavičku? Novorozenec

Holky prosím vás,

Kdy snovorozenec naučí točit hlavičkou? Malé je 10 dní. A zda se mi, že ji má vždy jen na boku, když ji má na boku otočí ji do středu. Ale na druhou stranu ne, i když tam na ni mluvím nebo když se dívá doleva a já jsem v právo s prsem, tak ona se netočí. Párkrát se jí toto podařilo, ale musela u toho zvednout nožky. Na brisku ji otoci v pohodě. Moc silim? Nebo to mám řešit. Na Kontrolu jdeme
za 14 dní. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
29.5.15 09:19

@neellaa šmajrá, je jí pár dní, co bys po ní chtěla? :think: neřeš nic a nech ji napokoji - doporučuju míň pozorovat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
29.5.15 09:47

Náš syn hlavičku také otáčel jen do středu a nebo ji měl jen na jednu stranu. Ale u nás to bylo z důvodu zlomené klíční kosti při porodu. Teď cvičíme Vojtou metodu a chodíme na rehabilitace. Synovi jsou dva a půl měsíce. Jestli se ti něco nezdá dopuručuju to řešit. Sestřička na rehabilitaci nám řekla že jsme měli přijít dřív a to nám byl měsíc, když jsme tam přišli. Ted to prý bude trvat rok než se to dá do pořádku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
29.5.15 10:00

Tak to ted fakt nevim, to jsem nesledovala. Ale kamaraduv syn ji pretacel od narozeni, mel to i na videu avsem to ukazoval :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
29.5.15 10:21

Malej ji začal otáčet sám až po třetím měsíci, jako otáčel dřív, ale vždycky na vteřinku a pak se vrátil na svou oblíbenou stranu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama