Kdy začne to těhotenství utíkat?

27
5.4.21 10:27

Kdy začne to těhotenství utíkat

Zdravím všechny… zajímalo by mě, kdy vám to začalo tak nějak utíkat? Všude čtu že druhé těhotenství utíká rychleji, ale to u mě rozhodně neplatí. Ať už je to covid dobou, že se člověk skoro nehne z domu, možná i tím, ze jsem ještě před 10dny zvracela a unava se mě nechce pustit, ale fakt si nejsme jista, jestli se někdy dočkám toho, že bych jiný stav užívala nebo se dokonce dočkám konce :oops: s prvním to bylo úplně jiné…
Jsem konec 4.měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
5.4.21 10:29

Tak jeste 5 mesicu cca a konce se dockas! :palec:

Nevim, asi zkus aktivneji travit cas, to potom utika vse. Pocitani dnu je nejhorsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6157
5.4.21 10:30

To je strasne individualni, jine to je, kdyz jsi doma s prvnim, jine, kdyz Ti prvni/mladsi chodi do skolky a Ty do prace.
Vzdy je to o stavu, jaky si nastavis, resp. jakeho budes schopna dosahnout v navaznosti na aktualni zdravotni/nevolnostni stav.
Ve finale si stejne mozna reknes, ze to tehotenstvi nejak rychle uteklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
5.4.21 10:35

Mně neutikalo ani jedno a to jsem při druhém měla doma batole 20 měsíců staré. Zpětně si myslím, že to bylo mým vnitřním nastavením, protože pro mě obě těhotenství byl horor a nemohla jsem se dočkat konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
5.4.21 10:37

Mně to neutíká vůbec, začátek pátýho měsíce a mně přijde že už su těhotná tak sto let a ještě sto let budu. Už mi aspoň pomalu přestává být špatně, ale stejně - nemůžu sportovat, večer u většiny filmů usnu, nemůžu jít ani do sauny, kdyby byla teda otevřená. Ale mně neutíkalo ani první, těhotenství mě nebaví, mám obvykle rozličné komplikace a nepříjemnosti a jako bonus bývám hormonální a to nesnáším, neb jsem obvykle dost racionální a emocemi nezmítaná osoba. Trochu pomáhá práce, člověk přijde na jiný myšlenky, a teď jak se otevřou okresy tak začnem zas dovolenky, to taky dost pomáhá zabít čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52917
5.4.21 10:48

První trimestr se vlekl, ten byl od vyšetření k vyšetření, ve strachu, kdy se co pokazí (blbé zkušenosti z minulých těhotenství). Po prvotrim. screeningu a když jsem to oznámila, už to uteklo neskutečně rychle. Ale starší dítě bylo ve škole a já chodila do práce, tak jsem se nezastavila. V současné době, kdy tvrdnem už rok s drobnýma přestávkama doma, věřím, že bych odpočítávala dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
5.4.21 10:51

Jsem v sedmém s prvním a strašně to letí. Ne to tím, že chodím normálně do práce a do toho dělám bakalarku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8939
5.4.21 11:05

@Aduš8 A to se říká že těhotenství je nejkrásnější období ženy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
5.4.21 11:06

Je to asi fakt tou dobou. S prvním jsem pracovala a břicho si užívala, teď jsem ráda že jsem ráda. Dny fakt počítám do další kontroly, do dalšího měsíce. Doma jsme všichni zavřeny, část rodiny ani kamarády jsme od Vánoc neviděli.
@Lily Evans snad mas pravdu, že s těmi okresy to pak bude trochu lepší. Ještě kdyby tak otevřeli školky a služby/obchody, to už bych se nějak zabavila až mě definitivně opustí únava ( jestli teda vůbec).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
5.4.21 11:09

@Annabela11 To může říkat jenom chlap.

Potřetí těhotná a neutíkalo to nikdy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
5.4.21 11:11

@Psssssst @Annabela11 souhlasím, nějaký pablb tohle někde pronesl a ženy se styděly dát mu pár facek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
5.4.21 11:12

Ja myslim ze je to celkove o tom, jak mas nabity program. Kdyz ses jen doma, tak ti to poradne neutika. Nejlip si na kazdy den neco naplanovat. Ja doufam, ze s teplejsim pocasim a uvolnenim okresu to bude utikat prijemneji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
5.4.21 11:17

@Annabela11 tohle musel ale prohlásit chlap. A to neznám zvracení, nevolností jsem ale trpěla celé druhé těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
5.4.21 11:25

Za dva dny jsem 23tt a utika mi to šíleně 😁čekám první mimi… Chodíme hodně na procházky doma se taky zaměstnám a v srpnu rodim hrozně to letí 😁celé těhotenství nemám žádný bolesti únavu zvracení nic 😊prostě se zaměstnávám a je to paráda ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8939
5.4.21 11:45

@Misasisi Mohu se zeptat jak se zamestnavas celý den? krom procházek běžného úklidu a popřípadě zaměstnání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat