Kdy zajít na gynekologii?

116
12.11.18 21:19

Kdy zajít na GYN?

Zdravím,

Dnesnim dnem mam 9 den zpoždění po MS. Delala jsem si 2 testy (Mamatest 10) po vynechani 6 dne. Vysly negativní. Neberu prasky a o mininko jsme se nesnažili jen proste jsme tomu nechavali volny příběh. Nějak mi nepřijde, že nejake priznaky. Max me trosku poboliva bricho a boli trosku zada. Nicméně hlavní otazka. Kdy jit na GYN. Po kolika dnes vynechani a negativich testech a skoro žádných přiznáních? Abych netrapcila u GYN po par dnech.. jen otazka vubec nevim..chtela jsem jit po 14 dnech.. pritel mi radi drive. A tam my budou dělat pravděpodobně kravni tesy ci podobě… po jake dobe jsou výsledky? Dekuji za přečtení a rady. M. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.18 21:23

Já bych počkala do příští menstruace. Pokud nepřijde, jít na vyvolávací injekci. Těhotná evidentně nejsi. Ale nemyslím si, že je nutné dostat MS každý měsíc, pokud nemáš problémy jiné a pokud se to často neopakuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
12.11.18 21:35

@Elliissaa zavolala bych svemu gynekologovi, rekla mu to a nechala na něm, kdy si me pozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31545
12.11.18 21:43

á, nové slovíčko GYN.Jít na GYN, mluvit s GYN :mrgreen: To se tu chytne, to se bude líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
12.11.18 21:57
@Burj Chalifa píše: á, nové slovíčko GYN.Jít na GYN, mluvit s GYN :mrgreen: To se tu chytne, to se bude líbit.

Tobě se to líbí moc že? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31545
12.11.18 22:03
@kacaba379 píše:
Tobě se to líbí moc že? :lol:

no znáš mě, jak miluji místní zdrobněliny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4277
12.11.18 22:23

Mne říkala gyn, že mam počkat 14 dní po vynechání a dojít, že by pichla injekci. Jestli nemáš další problémy, tak bych ještě počkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
12.11.18 22:44

Děkuji. Asi zavolam a uvidim co mi rekne. O vyvolání jsem nikdy neslysela tak si jdu zjistit vice infa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama