Kdy zajít na krev (HCG)

1182
10.6.13 17:46

Kdy zajít na krev (HCG)

Ahoj holky
Taková „blbá“ otázka… V sobotu jsem měla nechráněný styk (HA začínám brát až od příštího MS teď jsem zapoměla)
Testy si ani kupovat nebudu.
Myslíte si že už má smysl kdyby „něco“ jít na krev teď v uterý? četla jsem tady že se z krve HCG vyžší pozná nejdříve za 8-10 dní…Na prohlídce také nic nepozná a do té doby mě prasknou nervy MS má být až 27.června

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25258
10.6.13 17:48

Pokud chceš mít jistotu tak bych to viděla nejdřív příští týden. Teď ti totiž může vyjít krev negativní a přitom to nemusí být pravda.
Já bych si teda spíš než na krev, koupila test a zkusila si příští týden ten, pokud bude negativní za týden pro jistotu ještě jeden a budeš mít taky klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77358
10.6.13 17:55
@A.Suky píše:
Ahoj holky
Myslíte si že už má smysl kdyby „něco“ jít na krev teď v uterý? četla jsem tady že se z krve HCG vyžší pozná nejdříve za 8-10 dní…

No, problém je v tom nejdříve… tedy pokud se ti nic neukáže, tak to nic neznamená… za jisté, nebo tedy skoro jisté, neb jistého není nic bych to považovala po nějakých minimálně 16-18 dnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
10.6.13 18:19

Tak asi skusím napřed ten testík…ale moc už jim nevěřím vím jak to bylo když jsme se s bývalím přítelem snažily… Tak asi počkám do příštího týdne a obědnám se na krev…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
10.6.13 18:20

Ale tím testem nic nezkazím… I když si stejně myslím že ta krev bude jistější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu