Reklama

Kdy zařadit klasickou čočku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.11 09:08
Kdy zařadit klasickou čočku?

Kdy jste u dětí zařadili do jídelníčku klasickou čočku? Malé je něco málo přes rok, tak přemýšlím o dnešním obědu 8-)

Reklama

Reakce:

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.01.11 09:20

Já čočku v roce už dala, ale ne jako jediné jídlo, spíš jsem jí dala trochu do polévky na ozkoušení. Dnes nám jsou 2 roky a čočku miluje :-) Už normálně jako jídlo s vejcem a kyselou okurkou :roll: :-)

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.11 09:25

To jsem právě myslela, klasicky zahuštěnou, s vajíčkem a chlebem.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.01.11 09:31

No jestli jí ještě nikdy předtím neměla, tak bych jí takovou nálož hned naporvé nedala. Ona čočka dost nadýmá a aby jí to neudělalo v bříšku neplechu. Zkus čočkovou polévku na zkoušku, tam je té čočky míň. :-)

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.11 09:55

To je asi fakt, asi by to na poprvé bylo moc. Polévka se už vaří 8-) Díky

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 02.10.13 13:28

Taky o ni premýšlím. Slyšela jsem o červene čočce, ale ja ji tady nas ne a ne sehnat :(. Máme 15mesicu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >