Kdy zařadit klasickou čočku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.11 09:08
Kdy zařadit klasickou čočku?

Kdy jste u dětí zařadili do jídelníčku klasickou čočku? Malé je něco málo přes rok, tak přemýšlím o dnešním obědu 8-)

Reakce:
delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.01.11 09:20

Já čočku v roce už dala, ale ne jako jediné jídlo, spíš jsem jí dala trochu do polévky na ozkoušení. Dnes nám jsou 2 roky a čočku miluje :-) Už normálně jako jídlo s vejcem a kyselou okurkou :roll: :-)

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.11 09:25

To jsem právě myslela, klasicky zahuštěnou, s vajíčkem a chlebem.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.01.11 09:31

No jestli jí ještě nikdy předtím neměla, tak bych jí takovou nálož hned naporvé nedala. Ona čočka dost nadýmá a aby jí to neudělalo v bříšku neplechu. Zkus čočkovou polévku na zkoušku, tam je té čočky míň. :-)

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.11 09:55

To je asi fakt, asi by to na poprvé bylo moc. Polévka se už vaří 8-) Díky

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 02.10.13 13:28

Taky o ni premýšlím. Slyšela jsem o červene čočce, ale ja ji tady nas ne a ne sehnat :(. Máme 15mesicu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >