Kdy zavolat na gynekologii?

Anonymní
18.3.21 09:18

Kdy zavolat na gynekologii?

Ahojky,
obracím se na Vás s touto otázkou, i když jsem tu toto téma už dá se říct našla.. Dva dny zpět mi vyšel pozitivní těhotenský test (digitální clearblue ukázal 1-2 týdny od početí), což by mělo znamenat 3-4tt, podle poslední menstruace by to měl ale být 5tt. Kdy bych měla zavolat svému gynekologovi? Nejsou moc příjemní, proto se radím raději nejdřív tady :D Jedná se o mé první těhotenství a jsem ze všechno ještě trochu vyděšená. O miminko jsme se snažili delší dobu. Je normální, že mám takový strach, aby bylo vše v pořádku, že z toho i špatně spím? :nevim: :D Mockrát děkuji za všechny odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1129
18.3.21 09:20

Objednala bych se nejdříve na 7tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10488
18.3.21 09:21

Zavolala bych klidně hned, objednají tě podle poslední MS dle sebe, a neboj, tyto pocity jsou úplně normální, teď už se budeš bát pořád :lol: a gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
18.3.21 09:23
@Anonymní píše:
Ahojky,
obracím se na Vás s touto otázkou, i když jsem tu toto téma už dá se říct našla.. Dva dny zpět mi vyšel pozitivní těhotenský test (digitální clearblue ukázal 1-2 týdny od početí), což by mělo znamenat 3-4tt, podle poslední menstruace by to měl ale být 5tt. Kdy bych měla zavolat svému gynekologovi? Nejsou moc příjemní, proto se radím raději nejdřív tady :D Jedná se o mé první těhotenství a jsem ze všechno ještě trochu vyděšená. O miminko jsme se snažili delší dobu. Je normální, že mám takový strach, aby bylo vše v pořádku, že z toho i špatně spím? :nevim: :D Mockrát děkuji za všechny odpovědi :srdce:

Jako prvomatka jsem tam naběhla v 5+5. A hlavu mi neutrhli. Není normální se tak bát, lehká nervozita z neznámého povolena. Aby bylo vidět srdíčko, je lepší jít později, ale abys stihla prvotrimestriální screening. Zavolej tam, popiš problém a sestra tě objedná. Průkazku mi dali až po 12.týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64238
18.3.21 09:28

Klid. Já objednala vždy cca 3 týdny po pozitivním testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
18.3.21 09:33

Ja volala 14dnu po vynechání ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
18.3.21 09:33

Ahoj jsem v 8tt a přesně takové pocity jsem pocitovala a pociťují stále. Stach o toho prcka, jestli bude v pohodě a jiné. Já jsme šla na gyndu když mi ten samý test co jsi použila ty, ukázal 4+. A to mi gynekolog říkal, že jsem přišla hodně brzy. Že je to fakt ještě hooodne na začátku. Ale byl milý, jen se mě zeptat jestli jsem to plánovala a nechám si to. A objednal mě teď na 31.4, což budu končit 9 týden. To určitě stačí. Ale klidně bych se objednala kolem 7-8tt. To už vidí srdecni tep plodu a to tě hodí do skvěle pohody., že je vše jak má být. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9004
18.3.21 09:55

Bát se budeš až do porodu a potom vlastne taky. Objednej se tak za 2-3 týdny od vynechani menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12616
18.3.21 10:34

Neblazni, zavolej. Je potřeba vyloučit mimidelozni. A pokud jsou nepříjemné, ctak to normální není @

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
18.3.21 10:39

Ahoj, já jsem se objednala v 5 týdnu dle MS. Doktor mi udělal i rovnou preventivní a řekl mi, že mám dojít za 2 týdny a že rovnou uděláme odběr krve +dostala jsem zkumavku na moč. Šla jsem hned, abych se nestresovala, jestli jsem teda v očekávání nebo jestli mám nějaké zdravotní potíže. Jinak teda pokud jsou na tebe protivník, uvažovala bych o změně doktora😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
18.3.21 10:44

Já tam vždy nejdřív zavolala pár dní po //, když bylo vidět že druhá čárka sílí. Sestřička se mě zeptala na datum poslední MS a objednala mě, vycházelo to na konec 6tt. Těhotenství sice nakonec bylo v obou případech mladší, takže byl vidět vždy jen gestační váček, ale vyloučilo se mimoděložní a objednali si mě na další kontrolu za pár týdnů, aby bylo vidět :srdce: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.3.21 16:19

Zavolala bych hned, objednají tě podle svého uvážení. Tak to bylo i u mě. Sestřička se zeptá na co potřebuje a dá ti termín. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1454
18.3.21 16:23

Já si volala hned, sestra se mne zeptala zda je dítě chtěné, po přitakání objednala na termín za měsíc. Je to lepší. Jde už vidět srdíčko… S prvním jsem šla k Dr brzo s pak se stresovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat