Reklama

Kdy zmizely nevolnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 09.07.09 09:51
Kdy zmizely nevolnosti?

Caues holky
tak z niceho nic mi je mnohem lip a dost se toho desim, no plasan ja vim, ale deti jsou vice nez vymodlene, takze kdy vam prestalo byt strasne ? ja vcera snedla i ovoce a loupacky coz je fakt neuveriteny po tom rohliku v caji na den co jsem mela od 4TT

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Škurana
Závislačka 4858 příspěvků 09.07.09 10:05

Ahoj,u obou holek to skončilo po 3 měsíci,ale já nemohla jíst nic,ani pít.S první jsem skončila na kapačkách v nemocnici.S klu­kem naopak mi vůbec,ale vůbec nic nebylo.
Tak snad to brzy přejde i tebe :wink: .

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 09.07.09 10:08

NO prave ze najednou muzu jist, tak jsem z toho nervozni, a v 8tt mi to pripada brzo, ja nemohla ani pit natoz jist, proste utrpeni a ted jim

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 09.07.09 10:11

u prvního těhu tak ve 4 měsíci, ve druhém mi nebylo špatně nikdy a u třetíska přešli akutní zvracící nevolnosti, jako že „z ničeho“ (protože z plnýho kakáčka se mi navalovalo až do konce) tak okolo 10tt… Neboj všechno bude v pořádku, nevolnosti neříkají o zdárnosti a úspěšnosti těhu nic… A propo moje máma když čekala nás (jsem z dvojčat), tak říkala že jí naopak začalo být špatně až jsme se začali hýbat, neb jsme ji boxovali žaludek…tak třeba se ještě dočkáš :wink:

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 09.07.09 10:16

První těhu v pohodě, u druhého mi bylo blbě do 19tt :roll:
Ještě teď je mi zle, když si na to vzpomenu :)

LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 09.07.09 10:16

Ahoj Báro,
neplaš se, já měla taky výkyvy, kdy mi jeden den bylo najednou líp a pak ten následující se mi nevolnosti vrátily se vší parádou. Teď jsem ve čtvrtým měsíci a ideální to pořád není, teď momentálně je mi zrovna dost šoufl. :D :D
Já si myslím, že intenzita nevolností nemá na těhu vůbec vliv, každá z nás to máme úplně jinak.

Škurana
Závislačka 4858 příspěvků 09.07.09 10:18

jizvíková,nevol­nosti v prvním trimestru jsou pouze od toho,jak stoupá hcg,tělo to špatně nese.Kolem třetího měsíce se hcg ustálí nebo klesne a pak je už je líp.Tak u tebe se to zřejmě stalo ted,ve druhém měsíci :wink: ,bud ráda.

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 09.07.09 10:32

čauky, ja bych taky řekla že ti nic neznamena. Mě například bylo imrvére blbě asi do 3. měsíce, jedla jsem víceméně jen olivy a hovězí vývar. Pak začalo být líp, ale vždycky jen na 3, 4 dny (cítila jsem se jako netěhotná :D ) a pak zas pár dní blbě. Hodně to u mě závisí i na stresu a zátěži - když jsem více dní v pohodě, spim kdy chci, jim kdy chci, tak je mi pak brzo pár dní dobře, když cestujem, jsem nevyspalá, je mi zaručeně zle. Takže vůbec neplaš a uživej si, že mužeš jíst :D

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 09.07.09 10:56

Ahoj,tak me zacly nevolnosti v 5tt a trvalo to do 17tt,jsem myslela ze to snad nikdy neprejde,ty nevolnosti byli fakt celodenni,a hlavne vecerni.A vubec nic mi na to nepomahalo,ani cipky,ani lizatka…ale nejak jsem to preckala :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 09.07.09 11:58

Ahoj, u obou těhu mi nevolnosti skončily kolem 13-14 tt. Ale u každého to je jiné. Určitě je mimčo v pořádku :wink:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 09.07.09 12:34

Co jsou to nevolnosti? (To jsem jako chtěla potěšit :wink: .)

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 09.07.09 20:00

Mě bylo s Lukáškem zle do 20týdne.
Teď tiše doufám,že nevolnosti zmizí dřív.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.09 08:00

Ahoj!Mě u první Ilonky vůbec nic,u druhého Lukáška až do porodu-hrůza a tedˇ čekám třetí,jsem 15.týden a taky doufám atˇ už to skončí,no zatím to tak ale nevapadá.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.09 19:59

Jizvikova,
vim z jine diskuse, ze cekas dvojcata, jsem na tom podobne (dneska 8+5) taky to zatim vypada na dvojcata. Mne polevily nevolnosti cca 8+1, nastesti jsem den pote mela kontrolu, kde mi rekli, ze srdicka jsou v poradku. Takze to asi nic neznamena. Teda ne ze by mi ted bylo uplne dobre, porad jsem hrozne unavena a musim do sebe porad neco cpat aby nebyl prazdny zaludek, ale takove to „ja to tady v praci nevydrzim, asi budu muset domu“, to uz nemam, ted uz muzu celkem normalne pracovat. A v metru uz vydrzim i par stanic vestoje :) Jinak teda nezvracim, ale to jsem nezvracela ani predtim.
Mozna, ze pri dvojcatech dosahne HCG maxima driv nez pri normalnim tehotenstvi? Nevim…
 V.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 15:51

Ahoj.

Chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte homeopatika na nevolnosti v těhotenství. Kdysi mi moje dětská nějaké poradila, ale nepamatuji si jaké to byly. Teď to začíná být akutní. A u mě je to vždy na měsíce.

Moc děkuji

Petra

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >