Kdy zmizí čepy z mandlí

Anonymní
8.2.20 10:07

Kdy zmizí čepy z mandlí - angína

Dobrý den,

dostala jsem angínu a antb. Klacid 500, který jsem začala brát ve čtvrtek ráno. Na mandlích mám velké bílé čepy. Chci se zeptat, kdy čepy cca začnou mizet a zda mizí sami, nebo se musí nějak odstranit, jak jsem narazila v jiných diskuzích. popř. jak se odstraňují a kdy.
Angínu jsem naposled měla jako malá a proto mám v tomto směru trochu mezery.
Za týden jsem objednaná k zubaři s bolavým zubem a i když už nebudu po Antb infekční, obávám se, že mě s čepy na mandlích asi nevezme.

Díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3238
8.2.20 10:26

Me zmizeli sami. Ale trvalo to treba ctyri-pet dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
8.2.20 10:42

Ja ke odstraňují sama. Nejlepší je vzít injekční stříkačku a stříknut na mandlí na ten čep. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 10:53

@mamina89 přiznám se, že i když čtu váš příspěvek asi potřetí, tak moc nevím jak na to :D chápu to dobře, že nasaji do stříkačky vzduch a fouknu na ten čep?

• Nahlásit
  • Citovat
1438
8.2.20 10:58

Zmizi to samo, jak se to zacne pod tim hojit, tak se to odloupe. Jestli je to opravdu pri angine, tak bych tomu nepomahala, je to tam pevneji, nez chronicky cepy, ktery se daji vymacknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
8.2.20 10:58
@Anonymní píše:
@mamina89 přiznám se, že i když čtu váš příspěvek asi potřetí, tak moc nevím jak na to :D chápu to dobře, že nasaji do stříkačky vzduch a fouknu na ten čep?

Ja jsem to napsala špatně. Voda se musí nasát do stříkačky a pád ten proud vody striknout na čep. A dokud se vše nevyplavi, stříkat. Já měla teď naposledy fakt hluboký a už ani nic vidět nebylo, ale stejně jsem z něj dostala spoustu :poblion: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 14:55

@mamina89 První co mě napadá, že se u toho si utopím :-) a po jaké době jste je odstraňovala?

• Nahlásit
  • Citovat
1291
8.2.20 15:15
@Anonymní píše:
@mamina89 První co mě napadá, že se u toho si utopím :-) a po jaké době jste je odstraňovala?

Ale, je to jen proud vody na mandle. Trvá to 3 vteřiny :think: hned je odstranuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama