Kdyby mě zájem, šel by mě oslovit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 11:09

Kdyby mě zájem, šel by mě oslovit?

Dobrý den, pořád přemýšlím nad jedním spolužákem z gymnázia, který chodil o dva roky výš. Nikdy jsem se s touto třídou nebyla v kontaktu, jelikož jsem s touto třídou neměla žádné společné hodiny nebo semináře. Jen jednou jsem jsem s jeho třídou měla nějakou společnou spalovací hodinu. Vešla jsem do třídy a šla jsem si sednout k mým spolužačkám. Vím, že tam byl i on se svými spolužáky.
Pak byla přestávka a pamatuji si, že jsem s holkami pracovala na úkolu od učitelky i o přestávce. Po přestávce všichni vyletli ze třídy a já jsem čekala na holky, jak půjdeme na oběd.
Pořád si ale vyčítám, že jsem se s ním možná měla bavit nebo tak. V té době mi bylo 17.
Stejně co vím, tak si někoho našel až tři roky po maturitě.
Pořád si to ale nějak vyčítám. Ale zase si říkám, že přece mohl oslovit on mě, kdyby chtěl…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ayo
123
2.10.21 11:15

Proč řešíš něco, co se stalo před X lety? Je klidně možné, že si tě vůbec nevšiml a ani neví, že existuješ. I kdyby ses mu zalíbila, tak ne každý má odvahu jít do chumlu holek, které něco usilovně dělají do školy i o přestávce, tzv. jsou zaneprázdněné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3094
2.10.21 11:33

Podle toho, co píšeš, ti nijak nedal najevo, že by si tě aspoň všiml. Takže nevím co řešíš. Kdyby měl zájem, určitě by ti to nějak dal najevo, aspoň by sis všimla jeho pohledů nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18694
2.10.21 11:33

Jak dlouho to už řešíš?

Nebylo by užitečnější se zaměstnat doslova čímkoliv jiným a spíš než se nimrat v tom, že před lety ignoroval kluk z jiné třídy, se učit fungovat ve vztazích v přítomnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 11:54

Já sem též na gymplu a o rok níž je třída kde jsou fakt pěkní kluci. Po jednom sem začala tak koukat na obědě a jsou hned vedle nás takže ho vidím. Myslím že on si už všiml že ho,, sleduji,, přijde mi to trapný. Ale zatím neoslovil takže asi nema zájem..
Měla si to řešit když to bylo aktuální a ne několik let poté.

• Citovat
  • Nahlásit
4172
2.10.21 12:31

Kolik je ti dneska, že si takovou věc roky vyčítáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
2.10.21 12:32

To jsou ještě krásný starosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
2.10.21 12:52

Kdyby, kdyby…kdybych si sednul víc dopředu, tak jsem nemusel brát do ruky záchodovou štětku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27954
2.10.21 20:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, pořád přemýšlím nad jedním spolužákem z gymnázia, který chodil o dva roky výš. Nikdy jsem se s touto třídou nebyla v kontaktu, jelikož jsem s touto třídou neměla žádné společné hodiny nebo semináře. Jen jednou jsem jsem s jeho třídou měla nějakou společnou spalovací hodinu. Vešla jsem do třídy a šla jsem si sednout k mým spolužačkám. Vím, že tam byl i on se svými spolužáky.
Pak byla přestávka a pamatuji si, že jsem s holkami pracovala na úkolu od učitelky i o přestávce. Po přestávce všichni vyletli ze třídy a já jsem čekala na holky, jak půjdeme na oběd.
Pořád si ale vyčítám, že jsem se s ním možná měla bavit nebo tak. V té době mi bylo 17.
Stejně co vím, tak si někoho našel až tři roky po maturitě.
Pořád si to ale nějak vyčítám. Ale zase si říkám, že přece mohl oslovit on mě, kdyby chtěl…

no a co jako? proč nám to sem píšeš? nikoho to nezajímá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
2.10.21 20:52
@stinga píše:
no a co jako? proč nám to sem píšeš? nikoho to nezajímá

Proč takhle reaguješ?
Když tě téma vůbec nezajímá, proč na něj reaguješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat