Kdybyste byla muž a měla rodinu, co byste měla za priority?

56710
2.6.18 00:31

Nedovedu si predstavit, ze bych byla muz :nevim:… to by bylo strasne :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12304
2.6.18 00:36
@Venetia píše:
Nedovedu si predstavit, ze bych byla muz :nevim:… to by bylo strasne :zed: :zed:

Ja to same a uz vuuubec bych nechtela resit v bezny den, to co muj muz. Zlata frnda hele ( alespon v nasich zem. sirkach )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
2.6.18 00:39

Asi víš, co napíšu :lol:. Takže moje hlavní priorita by byla absolutní poslušnost všech členů rodiny, vč. domácích zvířat. Kdyby se někdo nechoval dle mých představ, byla by to pochopitelně vina manželky, čili prioritní je mít vychovanou ženu.

Dále bych rozhodně nedělala žádné domácí práce, protože to je pod mojí - vysokou - úroveň. Požadovala bych uklizeno, uvařeno, vyžehleno, protože by pro mě bylo důležité, abych World od Tanks hrála v příjemném prostředí a s pivem vždy po ruce.

Jelikož bych jako muž měla fobii z toho, že splněním manželčina jakéhokoliv požadavku (vyjma „prosím vzbuď mě a osoulož mě“) se že mě stane podpantoflák, preventivně bych raději ani nic neslibovala a občas provedla nějakou revoltu, abych při první výčitce mohla použít to o tom podpantoflákovi (že ať si nemyslí, že ho že mě udělá)

Chtěla bych sex obden během přestávky mezi bitvami World od Tanks (trvají pouze třicet vteřin, takže manželka přijde už svlečená)

Hlavně bych chtěl mít poslušné děti, které by měly vždy na paměti, že jejich dobrotivý otec je hlavou rodiny, protože vydělává penízky a bez něj by neměly co žrát, takže tatínek potřebuje klid a neotravovat.

• Citovat
  • Nahlásit
999
2.6.18 00:40

Jelikoz jsem muz a muzu se k tomu vyjadrit jako muz tak moje priority by urcite byli
aby zena a deti byli stastni a aspon slusna prace aby se meli dobre a nic jim nechybelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
2.6.18 01:09
@Myssicka píše:
Asi víš, co napíšu :lol:. Takže moje hlavní priorita by byla absolutní poslušnost všech členů rodiny, vč. domácích zvířat. Kdyby se někdo nechoval dle mých představ, byla by to pochopitelně vina manželky, čili prioritní je mít vychovanou ženu.

Dále bych rozhodně nedělala žádné domácí práce, protože to je pod mojí - vysokou - úroveň. Požadovala bych uklizeno, uvařeno, vyžehleno, protože by pro mě bylo důležité, abych World od Tanks hrála v příjemném prostředí a s pivem vždy po ruce.

Jelikož bych jako muž měla fobii z toho, že splněním manželčina jakéhokoliv požadavku (vyjma „prosím vzbuď mě a osoulož mě“) se že mě stane podpantoflák, preventivně bych raději ani nic neslibovala a občas provedla nějakou revoltu, abych při první výčitce mohla použít to o tom podpantoflákovi (že ať si nemyslí, že ho že mě udělá)

Chtěla bych sex obden během přestávky mezi bitvami World od Tanks (trvají pouze třicet vteřin, takže manželka přijde už svlečená)

Hlavně bych chtěl mít poslušné děti, které by měly vždy na paměti, že jejich dobrotivý otec je hlavou rodiny, protože vydělává penízky a bez něj by neměly co žrát, takže tatínek potřebuje klid a neotravovat.
:mrgreen: Já se těším, že až se jednou znovu narodím, tak tohle všechno prožiju. :lol:

Mně by taky manželka neměla odmlouvat a měla by se vším souhlasit. I s tou největší kravinou, totálně nedomyšlenou.
Ještě by mohla k těm dětem a domácnosti vydělávat víc než já, přece jí nebudu živit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15627
2.6.18 01:38

Proc bych mela menit priority podle pohlavi? :nevim: V kazdem pripade by mi chybel multitasking… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
2.6.18 01:58

@LaPaloma je docela malá pravděpodobnost ýe se bude hrát ještě WoT, ten zbytek není tak důležitej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 06:43
@Venetia píše:
Nedovedu si predstavit, ze bych byla muz :nevim:… to by bylo strasne :zed: :zed:

Co? To, co zažívají muži vy nikdy nezažijete a ani nemůžete pochopit, jaké to je. :roll: Mj. právě proto jsou terčem genderového týrání, aby jim matky a macechy dětství a chlapectví co nejvíce zošklivily a jejich poškozováním je dostaly na úroveň slabšího pohlaví. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16898
2.6.18 06:48
@Šarlota4 píše:
Ja to same a uz vuuubec bych nechtela resit v bezny den, to co muj muz. Zlata frnda hele ( alespon v nasich zem. sirkach )

to ja si to od detstvi dokazu predstavit velice dobre a jasne bych to preferovala. Ze by muzi meli nejak narocny bezny den? A kde prosim vas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
2.6.18 07:10
@Jirka765 píše:
Co? To, co zažívají muži vy nikdy nezažijete a ani nemůžete pochopit, jaké to je. :roll: Mj. právě proto jsou terčem genderového týrání, aby jim matky a macechy dětství a chlapectví co nejvíce zošklivily a jejich poškozováním je dostaly na úroveň slabšího pohlaví. :(

Nechceš si popovídat s psychologem? Bude to dobrý.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
2.6.18 07:18
@růžový achát píše:
Text… co holky snesete

Nedostat rýmičku, to si nepřejte. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56710
2.6.18 07:22
@Jirka765 píše:
Co? To, co zažívají muži vy nikdy nezažijete a ani nemůžete pochopit, jaké to je. :roll: Mj. právě proto jsou terčem genderového týrání, aby jim matky a macechy dětství a chlapectví co nejvíce zošklivily a jejich poškozováním je dostaly na úroveň slabšího pohlaví. :(

no prave..to opravdu nemuzu. Mam dva syny, v cem spociva to genderove tyrani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
2.6.18 07:25
@růžový achát píše:
Text… co holky snesete

Kdybych byla mužem priorita by byla moje žena a rodina aby jim bylo semnou hezky a byli spokojený. Přesně tak jako to mám jako žena. Partner a rodina je pro mě středobodem vesmíru :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
2.6.18 07:28
@Jirka765 píše:

Zajděte si k odborníkovi..s traumatem, které máte by jste měl něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
2.6.18 07:47
@Myssicka píše:

Jo, takhle nějak vypadá průměrný prototyp, o kterém tu skoro denně čteme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama