Kdybyste mohly být 100 % upřímní

5206
3.2.21 18:46

Kdybyste mohly být 100 % upřímní

Kdyby to šlo a mohli byste říct někomu z okolí co si opravdu myslíte, což normálně nejde. Myslíme si svoje ale v rámci dobrých vztahů a slušnosti si to necháte v sobě. Co a komu byste řekli? nevypisuje milion příkladů :D stačí dva tři. Já třeba bych řekla švagrovè,že kolikrát vyjede na mého bratra úplně zbytečně za totální kravinu a že já bych to nevydržela, jednè kolegyni v práci bych řekla, že mi tam všichni sedí, jen ona ne a být tam vedoucí, tak ji z tama vyštípu :D Jo a sousedce, která hulila celé těhotenství před mýma okna a dcera se jí narodila o dva měsíce dřív bych to vmetla do tváře, jestli ji nehryže svědomí :cert: Tak teď vy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10729
3.2.21 18:49

Já jsem tak upřímná, že nemám, komu bych co řekla. Jediné, co, tak bych svému otci na férovku vpálila, jak na mě celý život kašlal, pak jsme si k sobě našli cestu a vlivem životních událostí se začal chovat zase úplně stejně. Ale k tomu potřebuji osobní kontakt a teď se do Čech nedostanu, tudíž nemám možnost. Jinak jsem schopna řešit věci docela asertivně bez nějakých velkých scén a vedlejších účinků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
3.2.21 18:49

Svoji kamarádce, ať se sebere a nedělá ve vztahu ze sebe takovou onuci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
3.2.21 18:55

@GabinkaCh jedné kolegyni bych řekla, že je kráva. Ale ona by mi to vrátila. Že se vzájemně nesnášíme, víme obě a je to z nás cítit, nicméně vyřčeno to nebylo. 3 roky jsem s ní seděla v kanclu, to byl očistec :mrgreen:. Jinak asi nemám nicna srdci, snažím se být upřímná, ale zároveň taktní vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8125
3.2.21 19:00

Ja kdybych mohla bych se vykaslala na uprimnost slovni a rovnou bych ustedrila par flakancu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
3.2.21 19:05

Machistickejm chlapum jako je např. můj tchán bych řekla, že se mu v duchu za jeho předpotopní kecy vysmívám. A že je jako „hlava rodiny“ trapnej a ženy nejsou domácí cuchty bez mozku. A nežijou jenom péčí o domácnost a děti a nemají povinnost chlapum sloužit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
3.2.21 19:05

Co chci, reknu. Co ne, nebudu psát ani tady. Jako zajímavý námět na diskuzi, ale tady se mi stejně neulevi.

Ale vadí mi „breceni“ některých lidí nad situacemi, za které si muzou sami a mají možnost s tím něco udělat, ale maji milion vymluv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5333
3.2.21 19:06

Já jsem bohužel upřímný neustále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
3.2.21 19:18

Ještě bych řekla těm lidem, co o sobě rádi a nahlas prohlašují, že jsou vždy upřímní, aby si uvědomili, že mnohdy o jejich upřímné názory nikdo nestojí a nikdo se jich na ně neptá. :mrgreen: Pardon. Ale cítím to tak, že se tím „trošku“ chvástáte. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 19:19

Já bych asi řekla bráchovi, že opravdu nesežral všechnu moudrost světa, ikdyž se tak chová :kytka:

radši anonym, aby mě tu neobjevila jeho manželka ;)

• Citovat
  • Nahlásit
23003
3.2.21 19:23
@Psylocke píše:
Ještě bych řekla těm lidem, co o sobě rádi a nahlas prohlašují, že jsou vždy upřímní, aby si uvědomili, že mnohdy o jejich upřímné názory nikdo nestojí a nikdo se jich na ně neptá. :mrgreen: Pardon. Ale cítím to tak, že se tím „trošku“ chvástáte. :lol:

Správne vnímavý člověk by měl vycitit, kdy to vhodné je a kdy ne. A kdy to může nedělat více paseky než užitku.
A někdy je to totálně zbytečné. Tot můj názor. A že mě jazyk někdy pořádně svědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8125
3.2.21 19:25

Me svedi ruka uz dva roky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17374
3.2.21 19:38

Rekla bych dlouhodobemu priteli sestry, ze je to egoistickej jesitnej debil, coz si musim nechavat pro sebe, pac kdyz jsme se kdysi trochu rafli, segra to tezce nesla. Jinak k nikomu neuprimna nejsem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
3.2.21 19:39

Své švagrové, že je sobecká a rozmazlená a že když svým nabrucenym výrazem zkazí všem rodinné oslavy, tak mám chuť ji vyhodit. A své velmi dobré kamarádce, že místo těch věčných nářků na svyho chlapa a zapisování si všech křivd do deníčku by měla začít pracovat na tom, aby od něho odešla. Už jsem jí to několikrát naznačila, ale ona se v tom prostě asi vyžívá a na každý můj názor, jak by se to dalo udělat, má pět protiargumentů, nad kterýma zůstává rozum stát. Ale mám ji ráda, tak tyhle diskuze asi budu absolvovat zas a znova..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
3.2.21 19:41

Kolegyni bych řekla, že jí melírek nesluší, příbuzný, že přítele nemá, protože je nesnesitelná slepice, chlápkovi, co s ním musím spolupracovat, že je podle mýho psychopat a měl by se jít léčit, a ženský odnaproti, co má po čtyřicítce mimino, že je na to stará. Ale místo toho kolegyni melír pochválím, příbuznou polituju, že fakt nemá štěstí, dodavateli polezu do zadnice a sousedce řeknu, jaká je frajerka, že to zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat