Kdybyste si mohli vybrat, jakého pohlaví byste měli které dítě?

Anonymní
10.5.17 22:04

Kdybyste si mohli vybrat, jakého pohlaví byste měli které dítě?

Ahoj, tahle diskuze je čistě jenom o tom, jak kdo vidíte takový ten ideál pořadí a pohlaví dětí. Ráda bych si o tom popovídala, jak to máte vy. Já si vždy přála mít dceru a potom ještě chlapečka. To mi přijde jako takový ten úplný ideál. Tedy nakonec to tak doma i mám :mrgreen:. Ale samozřejmě milovala bych děti stejně, i kdyby to bylo jinak. Jenom by mě tak ze zvědavosti zajímalo, jak to vidíte vy. Bavila jsem se o tom s kamarádkou a ta mi řekla, že vždy chtěla mít dvě holčičky 4 roky věkově od sebe. Nakonec má dva kluky od sebe jenom 13 měsíců :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35309
10.5.17 22:07

Dva kluky a holčičku. těsně to nevyšlo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
10.5.17 22:08
@Anonymní píše:
Ahoj, tahle diskuze je čistě jenom o tom, jak kdo vidíte takový ten ideál pořadí a pohlaví dětí. Ráda bych si o tom popovídala, jak to máte vy. Já si vždy přála mít dceru a potom ještě chlapečka. To mi přijde jako takový ten úplný ideál. Tedy nakonec to tak doma i mám :mrgreen:. Ale samozřejmě milovala bych děti stejně, i kdyby to bylo jinak. Jenom by mě tak ze zvědavosti zajímalo, jak to vidíte vy. Bavila jsem se o tom s kamarádkou a ta mi řekla, že vždy chtěla mít dvě holčičky 4 roky věkově od sebe. Nakonec má dva kluky od sebe jenom 13 měsíců :mrgreen:

Proč anonym, když je to jen pokec? Ptám se jen ze zvědavosti. Jinak pro mne byl ideál syn a za dva roky dcera. Mám dva kluky 2 a čtvrt roku od sebe. Jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
10.5.17 22:10

Muj ideal driv: 1. holka, 2. spíš zase holka. Nyní: 1. holka, 2. kluk. Mam to tak a je to bomba. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
10.5.17 22:10

Vždycky jsem chtěla páreček, prvního chlapečka a druhou holčičku, povedlo se to :D teď jsme třetí chtěli holčičku a zatím to vypadá, že to taky vyjde :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 22:13

@Marketka25 Páni a to je máte takhle nasekané za sebou? Tak snad to vyjde, budou takové dvě princezny a starší brácha jako ochránce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.5.17 22:15

@MaličkáD chlapečka teprve čekáme (napsala jsem, že to už mám, ale myslím to tak, že už víme, že to tak bude :) ) a nechci prozrazovat pohlaví rodině a okolí. Znají mě tu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1107
10.5.17 22:15

Vždy jsem chtěla prvního kluka, povedlo se. Teď čekám holku a jsem ráda, že to tak hezky vyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
10.5.17 22:16
@Anonymní píše:
@Marketka25 Páni a to je máte takhle nasekané za sebou? Tak snad to vyjde, budou takové dvě princezny a starší brácha jako ochránce :mrgreen:

Jj, staršímu budou čerstvé 3 roky až se třetí narodí :D No já doufám, že ke staršímu bráchovi a malý dračici přibude ta princezna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
10.5.17 22:16

Jak chtěla 2 holky 3,5 roku od sebe a mam je 2 a čtvrt a dobry :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40664
10.5.17 22:17

:lol: ja chtela prvni holcicku a pak klidne kluka vekovy rozdil jsem chtela 3-4 roky od sebe.. no vekovy rozdil vysel ale ted cekam druhyho kluka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48701
10.5.17 22:20

Úplně na začátku jsem říkala jen jedno a kluka, měla jsme od 15 vysněné jedno jméno :mrgreen:. a narodil se kluk, po čase jsme si říkala že ještě jedno a holku :lol:. Já si holkou byla tak jistá a na 3D bylo jasně vidět že holka nebude. manžel nadšený že co s holkou :mrgreen: a po druhém porodu jsme si řekli že někdy ještě třetí, nakonec se povedlo tak nějak samo :mrgreen: a když mě řekli že je to holka, já byla v šoku a manžel jestli se nezlobím :mrgreen: a manžel at nepočítám že bude chodit v růžové no a její nejoblíbenější barva je růžová. manžel si zvyknul rychle, omotala si ho dokonale :mrgreen: Jen jí vždy říká že piští jak holka a malá se na něj podívá a řekne že je přece holčička :mrgreen: :mrgreen: a ted ho dorazila když řekla že kluci ve školce jí říkají že je krásná :mrgreen: :mrgreen:, v šatně se před ní naparují jak kohouti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
10.5.17 22:22
@Anonymní píše:
@MaličkáD chlapečka teprve čekáme (napsala jsem, že to už mám, ale myslím to tak, že už víme, že to tak bude :) ) a nechci prozrazovat pohlaví rodině a okolí. Znají mě tu :mrgreen:

Tak to gratuluju???? kluci jsou super????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 22:24

Ja moc chtela prvni holcicku, mam chlapecka. Ted jsem moc rada, ze je to kluk ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7106
10.5.17 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj, tahle diskuze je čistě jenom o tom, jak kdo vidíte takový ten ideál pořadí a pohlaví dětí. Ráda bych si o tom popovídala, jak to máte vy. Já si vždy přála mít dceru a potom ještě chlapečka. To mi přijde jako takový ten úplný ideál. Tedy nakonec to tak doma i mám :mrgreen:. Ale samozřejmě milovala bych děti stejně, i kdyby to bylo jinak. Jenom by mě tak ze zvědavosti zajímalo, jak to vidíte vy. Bavila jsem se o tom s kamarádkou a ta mi řekla, že vždy chtěla mít dvě holčičky 4 roky věkově od sebe. Nakonec má dva kluky od sebe jenom 13 měsíců :mrgreen:

Tak nějak jsem si to taky plánovala. Určitě jsem chtěla mít dceru, takže jsem byla ráda, že první byla dcera a pak mi to bylo více méně jedno…ale když jsem se chystala na otěhotnění, tak mě fakt popadla touha, mít v životě toho syna. Jaké to je… a mám zase holku. Rozestup mám jaký jsem chtěla. Necelé 3 roky. A když vidím typicky mužské projevy u malých chlapečků mých kamarádek…tak jsem asi ráda, že mám ty dvě holky. Já bych toho kluka snad výchovně nedala :lol: :oops: Třetí bych i dala, ale s větším věkovým rozestupem a na to už se zase necítím věkově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama