Když chlap není aktivní

Anonymní
21.12.18 13:46

Když chlap není aktivní

Ahoj, randim s jedním starším mužem a přemýšlím, jestli me to ma bavit, protože on nic nevymysli…řekly byste si ze nemá zájem, jenže kdykoliv s něčím přijdu já tak je pro, minule se zval ke mne domu (což jsem nedovolila, jsme v zacatku), chová se ke mne moc hezky, ale proste aktivita nula. Zažily jste to někdy? Je to tím ze takový proste je anebo nemá zájem? Pak si ale říkám ze kdyby neměl zájem, ze nebude kyvat na vše s čím přijdu.

Děkuji za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5830
21.12.18 13:51

Možná nemá fantazii, možná se bojí, že se ti netrefí do vskusu nebo se mu už nic nechce, ale na začátku vztahu je ochotný se přemoct, aby si tě získal? Možností je kupa. Mně by to vadilo.

Příspěvek upraven 21.12.18 v 13:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj, randim s jedním starším mužem a přemýšlím, jestli me to ma bavit, protože on nic nevymysli…řekly byste si ze nemá zájem, jenže kdykoliv s něčím přijdu já tak je pro, minule se zval ke mne domu (což jsem nedovolila, jsme v zacatku), chová se ke mne moc hezky, ale proste aktivita nula. Zažily jste to někdy? Je to tím ze takový proste je anebo nemá zájem? Pak si ale říkám ze kdyby neměl zájem, ze nebude kyvat na vše s čím přijdu.Děkuji za názory :)

Raději anonymně.
Nepíšeš o mým bývalém ? :mrgreen: ten by mi odkýval úplně všechno a nechal se vést.
Nikdy nic nevymyslel,nikdy nikam nepozval.
Já bych od tohodle typu dala ruce pryč.
Ale to je jen můj názor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
15240
21.12.18 13:55

Říkáš že je straší, třeba si není jistý co ženskou v tvým věku může bavit :mrgreen: pokud je to jinak ok a tobě nevadí vymýšlet program tak by to bylo jedno, ale pokud si taky bez fantazie, za chvíli se unudíte… Jak dlouho to zkoušíte, zná už tvoje zájmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 13:57

No on akční je musím ho k tomu nějak dovést mi přijde. Řeknu ze bych rada na víno a on vymysli místo apod, ale sam s tím nepřijde. Říkám si ze to je možná i věkem, je mu 50. Kdyby mi rikal ne na moje nápady tak jasné řeknu ze nejeví zájem, ale odkyve mi témeř každy nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 13:59
@Kriss Tina píše: Říkáš že je straší, třeba si není jistý co ženskou v tvým věku může bavit :mrgreen: pokud je to jinak ok a tobě nevadí vymýšlet program tak by to bylo jedno, ale pokud si taky bez fantazie, za chvíli se unudíte… Jak dlouho to zkoušíte, zná už tvoje zájmy?

Ale já mam velkou fantazii :) v tom problém není jen mi je to trochu nepříjemný, přijdu si ze se mu vnucuju :nevim: známe se 1 měsíc, myslím ze uz o me něco ví aby s něčím mohl přijít sam. Jinak je starší o 18 let no :)

• Nahlásit
  • Citovat
8312
21.12.18 14:00

V jaké jste věkové kategorii?
Manžel dříve také nevymýšlel kdoví co-myslím výlety a dovolené.Jinak doma běžné věci ano,procházky,nenudili jsme se.A když jsem vymselala výlet či dovolenou,tak byl vždy spokojený.A nyní se dostal do fáze,že i vymýšlí.
Takže chce to vývoj,nic není hned,je nutné se sehrát.Může to být lepší,ale i horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
21.12.18 14:03
@Anonymní píše:
Ale já mam velkou fantazii :) v tom problém není jen mi je to trochu nepříjemný, přijdu si ze se mu vnucuju :nevim: známe se 1 měsíc, myslím ze uz o me něco ví aby s něčím mohl přijít sam. Jinak je starší o 18 let no :)

Já ti nevím no…o 18 let.
Ten bude chtít především pohodu a klid.
Sem tam nějaká aktivita,aby se neřeklo,ale nečekala bych nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 14:04
@lasička1 píše:
V jaké jste věkové kategorii?
Manžel dříve také nevymýšlel kdoví co-myslím výlety a dovolené.Jinak doma běžné věci ano,procházky,nenudili jsme se.A když jsem vymselala výlet či dovolenou,tak byl vždy spokojený.A nyní se dostal do fáze,že i vymýšlí.
Takže chce to vývoj,nic není hned,je nutné se sehrát.Může to být lepší,ale i horší.

32 já a on 51 rozvedený

• Nahlásit
  • Citovat
15240
21.12.18 14:04

A když mu řekneš ať vymyslí nějaký plán na rande on? To jako nikam nejdete že to sabotuje nebo co dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 14:05
@Jannys píše:
Já ti nevím no…o 18 let.
Ten bude chtít především pohodu a klid.
Sem tam nějaká aktivita,aby se neřeklo,ale nečekala bych nic víc.

No mne by stačilo kdybych aspoň věděla ze je rad ze jsem aktivní já a ze mi nemusí připadat ze ho uhanim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
6428

Ahoj,
vzhledem k tomu, že o tom píšeš, tak to asi je věc, která ti nevyhovuje.
Nechce se mi věřit, že on nemá žádný zájem, koníček… zkus mu navrhnout, aby on připravil svůj víkend, podle jeho zábavy, ty že to chceš zažít s ním.
S člověkem, který by byl takto moc pasivní něktěří žít umějí, některým to dokonce vyhovuje, ale třeba já bych s tím měl velký problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Kriss Tina píše:
A když mu řekneš ať vymyslí nějaký plán na rande on? To jako nikam nejdete že to sabotuje nebo co dělá?

To catso rika sam od sebe ze něco vymysli ale nikdy se to nestane

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 14:06
@Premek_Orac píše:
Ahoj,
vzhledem k tomu, že o tom píšeš, tak to asi je věc, která ti nevyhovuje.
Nechce se mi věřit, že on nemá žádný zájem, koníček… zkus mu navrhnout, aby on připravil svůj víkend, podle jeho zábavy, ty že to chceš zažít s ním.
S člověkem, který by byl takto moc pasivní něktěří žít umějí, některým to dokonce vyhovuje, ale třeba já bych s tím měl velký problém…

Ma koníček, golf který já brát nemohu kvůli ramenu a cestování které miluju :) a lyžuje no.

• Nahlásit
  • Citovat
179
21.12.18 14:07

Muž taky není kde jaký vymýšleč aktivit, 99 % je na mě. Ale cokoliv vymyslím, do toho jde, takže jsem spokojená ;) . Ne všichni chlapi jsou plánovači a dle mě je důležitý, že když něco vymyslíš, tak je pro.
Pokud to pro tebe není jedna z nejdůležitějších vlastností, samozřejmě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama