Když chlap pořad odkládá dítě..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EliskaBrozik
Nováček 7 příspěvků 04.03.18 20:34
Když chlap pořad odkládá dítě..

Dobrý večer.
Chtela bych se zeptat jak by jste reagovali vy, kdyby váš partner, budouci manžel stále dokola odkládal dítě..
Jsme spolu 5 let. Je nam spolu krásně,
oba máme praci, planujeme spolecnou buroucnost, svatbu a i miminko. Jenže u toho je problém… O miminku jsme začali bavit když jsme spolu byli 3 roky a od te doby to je jen pořad dokola slibovani… Ze začátku to bylo pochopitelné, ze az budu mít jistou práci abych se mela kam vrátit.. Dostala jsem smlouvu na neurčito a odložili jsme to s tim, ze az i partner dostane takovou smlouvu… Partner ji dostal a znova se to odložilo… Pak jsme to nějakou dobu neřešili… Přišla na to po delší době znova řeč s tim že na to je jeste čas… Pak jsem na to to téma narazili náhodou a znova mi bylo řečeno že cca za půl roku.. Po pul roce se to znova oddálilo… Pak me partner požádal o roku, ja řekla ze ano a sam mi rekl od sebe ze by chtěl do roka miminko… Ted se to v průběhu toho slíbeného roku opět z jeho strany odkládá s vymluvami ze v zimě se mu nechce jezdit kočárkem a jak to jinak udělat atd…

Ja už ani nevim co si o tom myslet. Pořad říká jak se na miminko těší, ze uz je na to připraveny… Tak proč to pořad odkládá?
Co by jste dělali vy na mém místě? :-(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 04.03.18 20:39

A nebylo by místo toho plánování lepší si jej prostě udělat? :jazyk:

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 04.03.18 20:42

Bud ho nechce nebo se boji ztraty svobody. Rozhodne bych se na tyto duvody durazne zeptala. Treba se boji, ze by o tebe prisel kdyz nebude dite.

Markéta80
Hvězda diskuse 37212 příspěvků 04.03.18 20:45

@EliskaBrozik kolik Vám je? No jestli nechce jezdit s kočárem v zimě tak to má blbý protože je úplně jedno kdy budeš rodit, dítě v kočáru cca 2 zimy odjezdí :mrgreen:. Tak at to řekne že třeba dítě ani nechce at víš na čem jsi. Aby to neřekl až po svatbě :?. Záleží i na věku, aby pak neřekl že už je na dítě starej :?

belladonna
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 04.03.18 20:47

Nechápu, na co cekas. Už bych si dupla dávno. Jen oddaluje a vymlouvá se.

EliskaBrozik
Nováček 7 příspěvků 04.03.18 20:47
@Šarlota4 píše:
Bud ho nechce nebo se boji ztraty svobody. Rozhodne bych se na tyto duvody durazne zeptala. Treba se boji, ze by o tebe prisel kdyz nebude dite.

Je pravda ze vždycky po tomhle tématu mi říká že o me nechce přijít..

EliskaBrozik
Nováček 7 příspěvků 04.03.18 20:49
@Markéta80 píše:
@EliskaBrozik kolik Vám je? No jestli nechce jezdit s kočárem v zimě tak to má blbý protože je úplně jedno kdy budeš rodit, dítě v kočáru cca 2 zimy odjezdí :mrgreen:. Tak at to řekne že třeba dítě ani nechce at víš na čem jsi. Aby to neřekl až po svatbě :?. Záleží i na věku, aby pak neřekl že už je na dítě starej :?

Me je 25 a je mu 26.. Myslim si ze i věk na to už oba máme..

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 04.03.18 20:51
@EliskaBrozik píše:
Me je 25 a je mu 26.. Myslim si ze i věk na to už oba máme..

Tak vzhledem k jeho veku si myslim, ze jeste nechce a neodvazuje se ti rict, ze az treba za 4 roky. Nebo jen nechce no

Markéta80
Hvězda diskuse 37212 příspěvků 04.03.18 20:55

@EliskaBrozik tak se ho zeptej jak to vidí on? To co říká je snad to nejhorší protože to pro tebe zní že nechce. kdyby hned na začátku řekl že je čas že za 5 let tak je klid ale výmluva kočáru v zimě

rezulka
Závislačka 2818 příspěvků 04.03.18 21:00

Já bych řekla, že vzhledem k věku prostě ještě nechce. I ho chápu. Ale nechápu, proč to neřekne na rovinu. Možná se bojí, že ty už čekat nechceš a mohla bys ho opustit…

rena621
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 04.03.18 21:03
@EliskaBrozik píše:
Me je 25 a je mu 26.. Myslim si ze i věk na to už oba máme..

Muj byl pripravenej az 35 :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 04.03.18 21:03

Podle me dite s tebou chce, ale ma z toho strach…neumi si to predstavit, velka zodpovednost, zivot se zmeni…Vymluvy, ze nechce jezdit v zime s kocarkem jsou usmevny, protoze nemuze vedet, kdy otehotnis. Lidem, co na dite cekaji dlouho, je uplne jedno, kdy se narodi. Kdyby vam bylo 30 a vic, tak na nej pritlacim. Je mu 26, takze pro neho mam pochopeni.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5070 příspěvků 04.03.18 21:10

A on si jako myslí, že když se dítko narodí řekněme v dubnu tak už v zimě v kočárku nebude :lol: Náš se narodil na konci listopadu a bylo to skvělý, když teda nebyla ta kopa sněhu a nebyly vyhrnuté chodníky, chodí od 10m ale venku se i teď v 15m nechá rád povozit nebo ponosit a on si myslí, že otěhotníš hned, že se vymlouvá, že nechce vozit v zimě..

PupuP
Kecalka 235 příspěvků 04.03.18 21:10

Noooo jste ještě docela mladí. my jsme o rok mladší a o dítěti teda ještě neuvažujeme. i když já bych třeba úplně proti nebyla, ale v jeho věku je pochopitelný, že ještě nechce. na chlapa 25 let je fakt ještě málo… chce si ještě užít rádoby svobodného života. myslím že obecně se chlapi cítí na dítě až déle, kolem tech 30-35 let bych řekla… podle mě to neznamená, že dítě nechce vůbec, ale fakt bych na něj v tomhle věku tak nespěchala

Markéta80
Hvězda diskuse 37212 příspěvků 04.03.18 21:13
@rena621 píše:
Muj byl pripravenej az 35 :)

záleží v jakém věku se lidi seznámí. My jsme se seznámili když jemu bylo 17 a mě 18 a nedokážu si představit že by jsme dítě řešili skoro po 20 letech :mrgreen: Pak by jsme si řekli že už jsme si zvykli na ten klid a kašlem na děti :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama