Když se chlap chová po porodu jak ****

Anonymní
19.11.18 08:17

Kdyz chlap se chova po porodu jak idiot

Ahojte holky ;) chci se vas zeptat a taky se tu s necim sverit.. kdyz se mi narodila mala muj pritel jakoby zmenil chovani.. Nezajima se jak o me tak i o malou tak jak bych chtela.. jen ji da pusinku kdyz prijde domu nebo kdyz odchazi.. neprebaluje proste nic.. :( a my se samozrejmne hadame protoze si na vsechno pripadam sama.. chci se zeptat pozna zena kdyz ji muz jeste miluje? Prominte za blbou otazku :( a mate to taky tak doma? Jen uz to nezvladam. Podle nej je materska lenost a ja si pry valim sunky a on vydelava takze pro nas neco dela.. toje vzdy co mi odpovi kdyz po nem neco chci.ze zas otravuji atd. A on cele dny hraje na ps4 hry a ja se staram 24 h o malou..a on prijde z prace ma navarino uklizeno a vse co chce… dokonce me uhodil 2× do hlavy za to ze jsem mu pri hadce vypla hru.. ani nevim co od vas ocekavam kdyz tu sem pisu ale to nikomu rict nemuzu ze tohle mam doma..nechci o nej prijit ale zaroven vim ze tohle tak nejde neni to tata podle me.. a jo male je mesic a 16 dni ;) dekji za rady ;) a za precteni :mavam: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4414
19.11.18 08:20

Ktomu žádná rada není. Pochybuji že ps4 si pořídil s narozením dcerky a dřív na to nesáhl, stejně tak pochybuji že ti byl milujícím a pomáhajícím partnerem. Je mi to líto, ale vybrala sis špatného parťáka pro život…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1445
19.11.18 08:22

Velmi špatný výběr partnera pro život. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15178
19.11.18 08:23

Jakého chlapa sis vybrala, takového máš.

Nevěřím, že až do okamžiku porodu to byl skvělý partner a úžasný rodinný typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
19.11.18 08:24

Ne, doma to tak nemám a nikdy jsem neměla. Manžel ví, kolik je s dětmi práce a jaká je to na „dovolené“ občas pakárna. Sám ozkoušel být na rodičovské, takže má zkušenost z první ruky.
Ví, že neplacená práce v domácnosti má stejnou hodnotu pro rodinu, jako ta placená v zaměstnání.

Některým mužům pomůže, když matka někam vyzmizí a oni se musí postarat o dítě i o domácnost. Pak jim dojde, že si žena doma šunky opravdu neválí. u některých ale nezabere ani to, protože buď děcko hodí na krk babičce, nebo mu strčí mobil/tablet, či ho seřvou, aby neotravovalo a dál si jedou svoji zábavu a klídeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.18 08:27

My to tak neměli. Před otěhotněním jsme se bavili jak to bude vypadat. Kdyby mi řekl já budu chodit do práce a zbytek je na.tobě tak žádný děti nemáme. Já když jsem přijela z porodnice tak mu říkám pojd se podívat jak se to dělá. Ukázala jsem mu přebalování pak i koupání. Vy jste se před o nebavili o péči o dítě než jsi otěhotněla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23728
19.11.18 08:28

On se asi jako idiot choval i předtím, ale neměli jste dítě, neříkej, že dřív nehrál na PS a doma se vším pomáhal a najednou takový zvrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.18 08:28

@Ivčis mas uplnou pravdu. Ps4 jsme meli pred tehotenstvim a to take hral ale verila jsem a doufala ze jak se narodi mala prestane..nebo aspon omezi.. moc me to mrzi :( ale musim snim byt at ma mala tátu… Jsem proste doufala ze bude vse oka a ze se bude snazit jako jo koupame malou ale spolecne musim ho oto prosit.. proc ja mam smulu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1762
19.11.18 08:30

Nesnáším hráče, nevím k čemu to kdy někomu bylo..jako hoďka večer na odreagovani ok ale co takhle vidim a čtu tak to jen rozvrací rodiny, lidi do toho čumí jak zfanatizovaní a odhánejí škemrající děti..a ten tvůj tě kvůli tomu jestě tříská .. Je to primitiv..Smiř se že hold milujícího muže a tatínka mít nebudete když o jěj teda nechceš přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.18 08:31

No byl takovy i pred tehotentvim ale to nebylo planovane..verila jsem ze se zmeni zavidim vam ze mate normalni chlapy.. diky bohu ze snim nejsem vzita :D :/

• Nahlásit
  • Citovat
1143
19.11.18 08:31

proc ja mam smulu? To není o smůle , ale o tom, jak si kdo zařídí život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
19.11.18 08:32

Až do tý doby, než jsem četla, že tě 2× uhodil do hlavy, jsem si myslela, že to nebude tak zlý..Síla. 8o Já jsem taky doma na mateřský a čekáme druhý, manžel vydělává a živí nás a nikdy jsem od něj neslyšela jedinou výtku, že bych se snad flákala, nebo tak něco. S prckem mi pomáhal, i s ním spal sám přes noc, když už měl syn pár měsíců, abych já si mohla pořádně odpočinout. Tím tady nechci machrovat, jakýho mám skvělýho chlapa..ale to fyzický násilí by mě teda dost vyděsilo a řešila bych to. Máš případně kam jít i s malou? Tohle není dobrý, pokud si to necháš líbit, bude se to opakovat a mohlo by to zajít ještě dál, zdrhala bych, dokud je čas. Určitě nechceš, aby malá v něčem takovým vyrůstala. :nevim: To se takhle začal chovat až po narození malý, jo? A ps pařil celý dny i předtím? Upřímně bych si s „chlapem“, co musí celý dny dřepět u PC A hrát nějaký debility, dítě neupletla, je to nevyzrálá osobnost. Ale nechci poučovat, ty sama už asi víš, že to byla chyba..Držím palce, abys našla sílu odejít, protože tohle se asi zachránit nedá a být tebou bych se o to s takovým de*ilem ani nesnažila. :roll:

Příspěvek upraven 19.11.18 v 08:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
19.11.18 08:33

Za prvé, vybrala sis ho jako otce pro své dítě, věděla jsi proč. Nezpominej že s tebou ještě slušně cloumaji hormony. ( Já měla po porodu u obou dětí slušnou depku ) než si všechno sedne, potrvá to.
Za druhé, pokud opravdu jen vysedává u PS4 a nepomůže ti a tvrdi, že si valis šunky. O víkendu si přehoďte role na jeden den. Ať pochopí, co všechno děláš.
Ale vím, jak se cítíš, s prvním dítětem jsem měla to samé, chlap přišel domů, zavřel se k PC, vylezl ven večeřet, pak mi pomohl okoupat, uspal dítě nebo já a pak se mnou seděl u tv. Nechala jsem to být, péči jsem zvládala, on nás víc než dost slušně živil… Ale čím víc dítě rostlo, začínalo mi to vadit. Zkoušela jsem si s ním o tom několikrát promluvit, vždycky se to zlepšilo na chvíli. Jak měl malý cca 8mesicu tak jsem mu řekla, že zvažuju rozchod . No a to bylo něco, od té doby žádný PC, snažil se. Teď máme druhé mimčo a je to ten nejlepší táta :) . Takže někdy je třeba toho chlapa pořádně nakopnout aby si uvědomil, o co může přijít. A udělat něco aby mu došlo, že to dítko, je malinké jen jednou a jen chvíli, a může mu to celé utéct…
A ještě za třetí, žádný chlap není odvařeny s mimina :D
:hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11261
19.11.18 08:33

tak by tě měl uhodit do hlavy po třetí, aby ses vzpamatovala :roll: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4052
19.11.18 08:34

Tvůj partner byl zřejmě doma vychován k tomu, že se žena stará o děti a domácnost a muž o vydělávání peněz, případně o technické zajištění bydlení. Jestli bydlíte v bytě, odpadla mu starost o zajištění chodu bydlení a svůj volný čas věnuje jen sobě. Pokud doma za svého dětství jiný příklad neviděl, těžko ho asi změníš k obrazu svému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama