Když chlapovi chybí sex

Anonymni
20.1.09 15:58

Když chlapovi chybí sex

Ahoj,
chci se zeptat, jestli jsou vaši chlapi také tak protivní a nepříjemní, když nemají sex. U nás je to teda katastrofa. Při dvou malých dětech na to nemám ani pomyšlení, ale mám pocit, že to manžel vůbec nechápe. Když to nemá tak často, jak bych chtěl, tak je naprosto otrávený, ani se na mě neusměje, nekomunikuje … ani neřekne, že mu to chybí. Chce abych na to přišla sama a nejlépe ho znásilnila.
Jinak je prima, nemáme žádné problémy, ale když mu to chybí, tak je na zabití.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
20.1.09 16:32

Taky znam.. i kdyz ted problemy nemame.

Proste si rekni sex 3× tydne a bude.......nemusis mit pokazde chut, staci vule, a pak budete spokojeni oba.

Sex k spoluziti patri, a deti??? To je chaba vymluva…chlapi to neberou.

:wink:

JA kdyz chut nemam a vim ze manzel by rad, reknu mu at si dame rychlovku, je to vsudevsudyy par minut.

:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.1.09 18:20

Já když dlouho nemám chuť, tak se taky jakoby „donutím“, použijeme lubrikant, aby to nebylo nepříjemné a taky jsou to rychlovky :lol:
Ale my jsme tak s manželem domluvení. Víme, že máme každý jiné potřeby, u mě se to i dost odvíjí od fáze MS cyklu :cry:
Ty naše rychlovky praktikujeme ale jen když nemám sexuální apetýt, čili to dole jaksi nefunguje :oops: a my tomu gelem pomůžeme. Objímání a jeho oblízkost mi ale musí být příjemné.
Pokud bych neměla chuť na jakýkoliv kontakt, bylo by mi nepříjemné vůbec to, že se ke mně přiblíží, tak to je něco jiného. To bych se do ničeho nenutila.
Nevím, jestli to dobře popisuju :wink: Ale já tak nějak rozlišuju, jestl na to mám chuť JÁ a pak jestli má na to chuť i ONA dole :lol: :lol: ONA prostě dost často stávkuje, protože jsem hodně unavená a vyřízená z dětí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.1.09 18:38

anonymní - chápu ho - taky jsem nepříjemná, protivná a nekomunikativní, když to nemám i při dvou dětech obden, ale manželovi to stačí tak jednou za týden, tak jsem se s tím musela smířit… ale častokrát jsem skřípala zubama nebo třískala u vaření hrncema, abych tu chuť jako ze sebe dostala :D.
Ale kámošky mi říkaj, že jsem v tomhle chlap, tak mě moc jako reprezentativní vzorek neberte!!!
Já nikdy nebyla schopná dodržet ani šestinedělí :oops: , to se jako fakt nedá!!!!!!! Měla jsem na to chuť už druhý den po porodu, ale ještě jsem to teda ustála - zdraví je zdraví, že jo… ale dalo to hodně sebeovládání! :)

Tak mějte pro ty chtivý chlapy trochu pochopení!!! Taky mi to nedělá dobře, když se cítím „odmítnuta“ :(.

• Nahlásit
  • Citovat
2172
20.1.09 19:12

Jo, přesně tohle znám. Po týdnu jsem třískala hrncema, po 14 dnech brečela, po třech týdnech počala Rudu a jak myslíte, že to dopadlo? Ani se neptejte, hledáme nového tatínka :-D. (Nejen pro to, samozřejmě, ale hrálo to taky velkou roli…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.1.09 19:30

Fazole, jsem ráda, že to má někdo jako já!!! Já se leckdy dostala od situace, že jsem naznačovala, pak skoro prosila, pak brečela a pak hystericky ječela, jestli na to mám jako nárok jen v daný den a danou hodinu nebo co????? Pudy jsou prostě pudy a lituju každýho chlapa, který má odmítavou manželku. To člověka ničí!!!
P.S. TAky hledáme nového tatínka… a taky to hrálo velkou roli. Kecá každej, kdo tvrdí, že to není důležitý - hlavně, když se maj lidi rádi. Jenže pro mě - když se maj lidi rádi - znamená, že TO dělají. Odpusťte…

Samo, že jsem taky byla někdy unavená, že jsem na to neměla nejmenší pomyšlení, to zase jo, ale stačila chvilka a „přeladila“ jsem se :).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.1.09 19:30

Fazole, jsem ráda, že to má někdo jako já!!! Já se leckdy dostala od situace, že jsem naznačovala, pak skoro prosila, pak brečela a pak hystericky ječela, jestli na to mám jako nárok jen v daný den a danou hodinu nebo co????? Pudy jsou prostě pudy a lituju každýho chlapa, který má odmítavou manželku. To člověka ničí!!!
P.S. TAky hledáme nového tatínka… a taky to hrálo velkou roli. Kecá každej, kdo tvrdí, že to není důležitý - hlavně, když se maj lidi rádi. Jenže pro mě - když se maj lidi rádi - znamená, že TO dělají. Odpusťte…

Samo, že jsem taky byla někdy unavená, že jsem na to neměla nejmenší pomyšlení, to zase jo, ale stačila chvilka a „přeladila“ jsem se :).

• Nahlásit
  • Citovat
22315
20.1.09 19:58

JA bych v tehu mohla furt.......ale nas intimni zivot je myslim vice nez super.....

takze holky, ruce pryc od meho samce :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.09 17:48

Sice se to tady příspěvěk od chlapa moc nečeká, ale přesto mi to nedá.
Máme dvě malé děti, manželka je na mateřské a samozřejmě pořád unavená. Měl bych to chápat, sex by měl být podle toho méně náročného partnera, ale … nejde to, hormony dělají svoje, jsem protivný, podrážděný a to ke kvalitě vztahu taky nepřispěje. Takže navrhuji a zkouším a jsem odmítán a zklamán. A přesto to zklamání a odmítnutí je pořád nepříjemné.
Kdysi se mi to zdálo hloupé - je to jen sex, ale dneska bych to klidně uznal jako důvod k rozvodu. Bylo tomu tak i před těhotenstvím a mělo mi to dojít, ale doufal jsem , že se to nějak srovná časem. Nebýt dětí, jdu o rozvod zažádat zažádat ještě dnes.
Na sex v těhotenství nebylo ani pomyšlení (respektive 2× za 9 měsíců), o 3× týdně si mohu nechat leda tak zdát - maximum je teď 1-2× za měsíc.
Takže celkem závidím vašim partnerům, které k sexu musíte nutit a gratuluji těm, které pochopily, že když to nebudou brát tragicky, tak je to daleko lepší než kdyby „nedaly“. A autorce vlákna doporučuji domluvu s manželem o počtu milování za týden (měsíc), byť za pomocí gelu.

• Nahlásit
  • Citovat
361
26.1.09 11:29

Každá normální ženská ví, že vyskákaný chlap= spokojený chlap. Já mám za devět týdnů termín a v sexu nemám problém. Můj chlap je dobrej milenec takže mě to pořád baví..a myslím si, že když se dvakrát i třikrát týdně přemůžeš a uděláš mu dobře tak tě to nezabije a budeš mít doma spokojeného chlapa..Já se teda přemáhat nemusím…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
26.1.09 12:24
Monali píše:
Každá normální ženská ví, že vyskákaný chlap= spokojený chlap. Já mám za devět týdnů termín a v sexu nemám problém. Můj chlap je dobrej milenec takže mě to pořád baví..a myslím si, že když se dvakrát i třikrát týdně přemůžeš a uděláš mu dobře tak tě to nezabije a budeš mít doma spokojeného chlapa..Já se teda přemáhat nemusím…:-)

Teď můj chlap vaří a já mu tohle téma čtu a mám změnit rovnici…
Vyskákaný a najedený chlap= uspokojený chlap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5443
26.1.09 13:00

Monali , né že bych ti snad přála něco špatného, ale nikdo ti nezaručí, že po porodu budeš tak unavená (a nejen po porodu, ale pak i běhání kolem prcka, noční vstávání,…), že na nějaký sex nebudeš mít náladu a bude ti zatěžko přinutit se i jen 1 x týdně. Neříkám, že to tak musí být, ale já v těhotenství mohla pořád a potom jsem se pěkných pár měsíců musela hodně nutit a přemlouvat a když už jsem se přemluvila, tak jsem se modlila, ať to mám rychle za sebou :? . Naštěstí už toto obdoví pominulo, ale tenkrát mi to dávalo hooodně zabrat a to, že každá ženská ví, že vyskákanej chlap je spokojenej chlap je sice možná pravda, ale ta ženská opravdu kolikrát nemá sílu na to, aby ten chlap byl spokojenej, když ona sama únavou padá na hubu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
26.1.09 16:21
tterka píše:
Monali , né že bych ti snad přála něco špatného, ale nikdo ti nezaručí, že po porodu budeš tak unavená (a nejen po porodu, ale pak i běhání kolem prcka, noční vstávání,…), že na nějaký sex nebudeš mít náladu a bude ti zatěžko přinutit se i jen 1 x týdně. Neříkám, že to tak musí být, ale já v těhotenství mohla pořád a potom jsem se pěkných pár měsíců musela hodně nutit a přemlouvat a když už jsem se přemluvila, tak jsem se modlila, ať to mám rychle za sebou :? . Naštěstí už toto obdoví pominulo, ale tenkrát mi to dávalo hooodně zabrat a to, že každá ženská ví, že vyskákanej chlap je spokojenej chlap je sice možná pravda, ale ta ženská opravdu kolikrát nemá sílu na to, aby ten chlap byl spokojenej, když ona sama únavou padá na hubu :?

Tak pod tohle se můžu podepsat, první rok po porodu jsem se musela doslova nutit :? Ačkoliv jindy (obzvlášť v těhotenství) s tím nemám nejmenší problém.
Prostě to chce oboustranný kompromis, unavená ženská se občas překoná a chlap prostě sleví ze svých požadavků. Určitě je to dočasné, až se pořádně vyspíš, tak se chuť vrátí. Partnerství je vždy o kompromisech, tak proč by tato situace měla být vyjímkou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
26.1.09 23:26

Tak v tomhle mám ideálního manžela, během prvního těhotenství jsme sexovali až když jsme chtěli vyvolat porod a po porodu ještě rok a kus nic nebylo… manžel sice občas utrousil poznámku, ale nikdy ve zlém, spíš to bral s humorem, zlatíčko :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
1.2.09 10:19

Holky, co si to tady namlouváte.....Jak nemáte chuť, jak že jste unavené.
Položte si otázku, proč vás to opravdu nebaví, proč vás opravdu otravuje se s manželem milovat?? Odpověď je jednoduchá, zřejmě nedostanete to uspokojení, po kterém toužíte. Kdosi tady zmiňuje lubrikátor a rychlovka?? Jak rychlovka? Přece nebudu držet chlapovi jen proto, aby on byl spokojenej.
O problémech je potřeba mluvit, čili jestli nemáte chuť na sex se svým manželem, pak doporučuji sednout si k vínečku a otevřeně si o tom popovídat, kde jsou příčiny, co vám vadí, proč nemáte zájem (a to že jsem unavená, že jsem na MD, to vynechte, to chlapi nechtějí slyšet).
Otázkou zůstává, jak chlap zareaguje, když uslyší, že nejste uspokojena tak, jak očekáváte. Oni jsou ješitní a těžko toto vstřebají.
Já mám co chci, jsem nadmíru spokojená, miluju se s mužem ráda a když zrovna nemám náladu, tak to můj protějšek toleruje. Ale hned druhý den už se zase krásně milujeme. Nedokážu si představit frekvenci 1-2× za měsíc.
Zdárnému a krásnému milování přeji jen to nej a nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama