Reklama

Když chlapovi hrábne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 14:21
Když chlapovi hrábne

Holky, prosím anonymně kvůli rodině.

Nemáte zkušenost, jak to dopadá, když chlapovi hrábne - z peněz, z „kamarádů“, z vlastního ega? Svoji ženu nazývá krávou, která ničemu nerozumí, všichni jsou blbci, jen on a jeho kámoši jsou ti nadlidé, prachy, prachy, jak koho ošidit, na kom vydělat, on rozhoduje o tom, kdo co bude dělat a kam kdo pojede. „Neposlušnost“ trestá - odpírá peníze, případně vyžaduje platit od blízkých za věci, za které se normálně neplatí, psychicky terorizuje, absolutně se přestal ohlížet na ostatní… možná některá znáte?
Je reálné, aby se takový člověk vzpamatoval? Vždycky byl takový trochu „víc“, ale teď je to stokrát horší - díky lidem okolo něj. Potřebujeme to v rodině řešit a váháme, jestli máme čekat, že se to zklidní, ať zbytečně nerozdmýcháváme něco víc, anebo jestli do toho fakt seknout. Chlapovi je 46.

Za rady díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 13.03.18 14:25
@Anonymní píše:

Nemáte zkušenost, jak to dopadá, když chlapovi hrábne - z peněz, z „kamarádů“, z vlastního ega? Svoji ženu nazývá krávou, která ničemu nerozumí, všichni jsou blbci, jen on a jeho kámoši jsou ti nadlidé, prachy, prachy, jak koho ošidit, na kom vydělat, on rozhoduje o tom, kdo co bude dělat a kam kdo pojede. „Neposlušnost“ trestá - odpírá peníze, případně vyžaduje platit od blízkých za věci, za které se normálně neplatí, psychicky terorizuje, absolutně se přestal ohlížet na ostatní… možná některá znáte?
Je reálné, aby se takový člověk vzpamatoval? Vždycky byl takový trochu „víc“, ale teď je to stokrát horší - díky lidem okolo něj. Potřebujeme to v rodině řešit a váháme, jestli máme čekat, že se to zklidní, ať zbytečně nerozdmýcháváme něco víc, anebo jestli do toho fakt seknout. Chlapovi je 46.

Za rady díky.

Je to tvůj manžel? Pokud ano, rozveď se. Pokud to není tvůj manžel, nestarej se to to. A myslím si, že jsi troll.

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 13.03.18 14:25

Nečekat… nehráblo mu, má prostě takovou povahu. Vždycky byl takový. Rychle pryč.

Russet
Extra třída :D 10352 příspěvků 13.03.18 14:31
@Anonymní píše:

Za rady díky.

Asi bych nečekala a pádila. Kdybych byla jeho žena a bylo mi něco přes 40, odmítala bych dalších 30?! let žít s takovým chlapem. Jasně bych mu dala najevo, že takové chování je pro mě nepřípustné a kdyby nenastala změna, tradá…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 13.03.18 14:39
@Anonymní píše:

Za rady díky.

mám zkušenost, ex hráblo po život ohrožující situaci a operaci srdce.. obrat z o na 100 za 3 dny, dom z nemocnice se vrátil agresivní debil, co začal chlastat.. moje rada - ruce pryč o takového člověka - ne, nevzpamatuje se.. já se rozvedla, nevím, jaký máte vztah, ale díky bohu za moje rozhodnutí..

salubriter
Kecalka 109 příspěvků 13.03.18 14:50

Můj táta se tak začal chovat před X lety. Peníze, kamarádi, podnikání. Když se na to dnes zpětně podívám tak z toho co jsem slyšel byl nesnesitelný. Né ke mě, ale k mámě a její rodině, já v tu dobu odešel na vysokou, tak jsem to nejhorší nezažil z první ruky. Máma se s ním rozvedla, jemu se přestalo dařit, o všechno přišel, odjel na několi let žít do Londýna a pak se změnil. Ale na základě „utrpení“ a duchovní práce na sobě. Pracoval s odpuštěním, udělal 39 denní půst a nějak se mu zase povedlo spojit sám se sebou a dnes je normální a úplně v pohodě.

Osobně bych se takového člověka zbavil nejrychlejším možným způsobem, přerušil spolupráci a majetkové vazby, pokud je to člen rodiny tak jen elementární kontakt dokud se nevzpamatuje.

Příspěvek upraven 13.03.18 v 14:55

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15599 příspěvků 13.03.18 14:52
@Kobliha51 píše:
Je to tvůj manžel? Pokud ano, rozveď se. Pokud to není tvůj manžel, nestarej se to to. A myslím si, že jsi troll.

proč by byla troll? :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15599 příspěvků 13.03.18 14:54
@martina.se píše:
mám zkušenost, ex hráblo po život ohrožující situaci a operaci srdce.. obrat z o na 100 za 3 dny, dom z nemocnice se vrátil agresivní debil, co začal chlastat.. moje rada - ruce pryč o takového člověka - ne, nevzpamatuje se.. já se rozvedla, nevím, jaký máte vztah, ale díky bohu za moje rozhodnutí..

to je síla 8o netušila jsem, že je možný až takový obrat povahy.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 13.03.18 14:58

Záleží proč se tak změnil. Pokud je to povahou, tak to asi moc lepší nebude. Ale může to být třeba nemoc-psychoza-tam by částečně pomohly léky. Nebo třeba alkohol, mozková příhoda…možností je mnoho.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 13.03.18 14:58
@pe-terka píše:

to já taky ne, nezažít.. z normálního chlapa.. nevybočoval fakt ničim :think:

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16269 příspěvků 13.03.18 15:02
@pe-terka píše:

Ja bych tomu verila.
V tomto veku uz nektere zajima sex akorat jen cernobily, zmínení kamaradi, predstavy treba o tom podnikani, kam mohou vrazit SPOLECNE se zenou usetrene penize, zkrachovat a je vymalovano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 15:08
@martina.se píše:
to já taky ne, nezažít.. z normálního chlapa.. nevybočoval fakt ničim :think:

Omlouvám se za anonym, ale není mi příjemné o tom psát…
S chlapem jsem byla 17 let, bylo mu 53, když mu naprosto nečekaně zamřel otec - z plného zdraví v 84 letech. Dalo by se říct, že to je normální běh života a v podstatě měl tchán „krásný“ konec.
Manželovi po jeho smrti přeskočilo ve smyslu, jak si musí ještě užít života, zažít nějaký adrenalin, něco vzrušujícího…Z chla­pa, který by pro rodinu a děti snesl modré z nebe se stal poděs, co si obratem našel milenku a naprosto otočil - všechno, za co si mě do té doby vážil považoval za chybu.
Takže já věřím, že povaha a přístup se opravdu může změnit v podstatě ze dne na den.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 13.03.18 15:09
@Žirafa 69 píše:
Ja bych tomu verila.
V tomto veku uz nektere zajima sex akorat jen cernobily, zmínení kamaradi, predstavy treba o tom podnikani, kam mohou vrazit SPOLECNE se zenou usetrene penize, zkrachovat a je vymalovano.

Spíš bych to viděla na poškození mozku, pokud měl nějaký život ohrožující stav, operaci srdce…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 13.03.18 15:10
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale není mi příjemné o tom psát…
S chlapem jsem byla 17 let, bylo mu 53, když mu naprosto nečekaně zamřel otec - z plného zdraví v 84 letech. Dalo by se říct, že to je normální běh života a v podstatě měl tchán „krásný“ konec.
Manželovi po jeho smrti přeskočilo ve smyslu, jak si musí ještě užít života, zažít nějaký adrenalin, něco vzrušujícího…Z chla­pa, který by pro rodinu a děti snesl modré z nebe se stal poděs, co si obratem našel milenku a naprosto otočil - všechno, za co si mě do té doby vážil považoval za chybu.
Takže já věřím, že povaha a přístup se opravdu může změnit v podstatě ze dne na den.

jj, i takovým způsobem se to může ubírat..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15599 příspěvků 13.03.18 15:10

@martina.se @Žirafa 69 no je to síla holky. Člověk se vdává, slibuje si v dobrém i zlém, ale všechno má své hranice.
Já třeba vím, že člověk se může hrozně změnit při chorobných změnách na mozku - nádor, mrtvice, epilepsie a pod. A jak koukám, tak stačí i silný stresující zážitek. To jsou pak hrozně těžký situace :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama