Když dva dělají totéž, není to totéž

1707
10.8.13 14:34

Když dva dělají totéž není to totéž

Ahoj holky,
dneska mě docela pobavil tento vtip :
Typicky priklad muzskeho premysleni…
Rika manzel manzelce: Co bys udelala, kdyby se stala takova nahoda, ze me najdes v posteli s jinou?
Manzelka na to: A co by jsi udelal ty, kdyz bys me nasel v posteli s jinym?
Manzel podrazdene: No pozor, neplet si nahodu s kurvenim!!!
Omlouvám se za to poslední slovo, ale kopíruji ve znění v jakém jsem četla :mrgreen:
Tímto nechci říct, že bych proti našim drahým polovičkám něco měla, jen jsem se nějak díky tomuto vtipu nějak zamýšlela nad tím, že si s nimi v podstatě nerozumíme, každý ten život bere za uplně jiný konec a přitom je milujeme a potřebujeme.
Ale i tak máme potřebu se pobavit i na jejich účet, takže pokud třeba máte nějaký podobný vtípek nebo zkušenost s tím naším rozdílným pohledem na svět, sem s tím.
:P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6256
10.8.13 14:42

Asi takhle:
Když si chlap zašuká s vícero ženami, tak je borec.
Když to udělá žena, tak je to kur..!
Proč to tak je?
Protože když jeden klíč odemkne vícero zámků, tak je to univerzální superklíč.
Ale když jednomu zámku vyhovuje více klíčů, je to zámek na pi..!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
10.8.13 14:42

Já třeba v okolí hodně vídám chlapy, kteří neumí nebo nechtějí uznat chybu, ten můj je to samé. Když on něco vyčte mě, tak se nad tím snažím zamyslet a pokud má pravdu, nemám problém to uznat. Ovšem když něco vyčtu já jemu, tak se milostpán urazí, i kdybych měla stokrát pravdu, tak se bude pořád obhajovat a nebo to rovnou obrátí proti mě… :cert: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
10.8.13 14:51

@girlie sage tak to je trefné :lol:
@Verca1989 přesně jako můj..když například on příjde pozdě tak je to pohoda, ale když má on na někoho čekat tak se může zbláznit..nikdy nepřizná chybu a na všechno má výmluvu..když jsem mu třeba vyčetla, že mi nikdy nekoupil kytku řekl na to, že já jsem mu taky nikdy žádnou nekoupila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
10.8.13 15:08

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
syselinka k té kytce, ten můj mi zas rekl, že pro něj jediná přijatelmá kytka je kaktus a kdyby mi ho koupil tak já bych se urazila, tak mi radši nedá žádnou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
10.8.13 15:52

Takovy je muj tata, sam mel zenskou na kazdym rohu, ale mami kamaradi s ni mohli sotva promluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
10.8.13 16:10

Tak můj táta mámu nepodvádí,,ale je dosti nesnášenlivý vůči ostatním lidem, takže mamka taky neměla žádne kamarády, vlastně časem ani kamarádky, protože si žádnou nemohla pozvat a ven jí taky moc nepouštěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
10.8.13 16:24

K těm kytkám. nedávno říkám manželovi, ty už jsi mi tak dlouho nedal nějakou pěknou kytku, a ten,, blbec,, ;) na to. Však ty jsi mi taky nikdy nekoupila pořádný šroubovák…by mě z něho někdy kleplo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karfice
10.8.13 16:27

Chlapi do sexu s jinou netahají city, to je tak trochu rozdíl mezi ženskou a chlapem. Když zahne chlap, zašuká si a jde zpátky k manželce. Zatímco žena hned od mileneckého vztahu jaksi čeká ještě něco více a city není schopna potlačit…

• Nahlásit
  • Citovat
xxyy1
10.8.13 18:50

Říká ženská kamarádce-včera byl úžasný sex-nejdřív hodinová předehra a pak hodinová soulož. A říká její partner kamarádovi-včera to stálo za hovno, nejdřív se mi hodinu nemohl postavit a pak jsem se hodinu nemohl udělat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1707
10.8.13 23:49
@elluan píše:
K těm kytkám. nedávno říkám manželovi, ty už jsi mi tak dlouho nedal nějakou pěknou kytku, a ten,, blbec,, ;) na to. Však ty jsi mi taky nikdy nekoupila pořádný šroubovák…by mě z něho někdy kleplo..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak mu zkus ten šroubovák koupit, schválně jestli druhý den donese kytku :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
erinv _ nepřihl.
11.8.13 07:46
@xxyy1 píše: Říká ženská kamarádce-včera byl úžasný sex-nejdřív hodinová předehra a pak hodinová soulož. A říká její partner kamarádovi-včera to stálo za hovno, nejdřív se mi hodinu nemohl postavit a pak jsem se hodinu nemohl udělat. :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

něco ve stylu..
ONA: Cestou z práce mě přepadl divný pocit.. jeli jsme autem a neprohodili ani slovo, bylo mi teskno, hlavou se mi honily různé mylšenky, doma sedl k televizi a nevěnoval mi jediný pohled.. těžko jsem potlačovala slzy a v depresi si šla raději lehnout.. když přišel do ložnice později i on, sledovala jsem každý jeho pohyb, jakoby to byl někdo cizí, přesto jsem ho pohladila a řekla, že ho miluji.. milovali jsme se, ale už to nebylo jako dřív, skoro jsem nespala.. ráno mi to došlo, on někoho má!
ON: Nasralo mě, že Sparta prohrála, ale večer jsme si prima zaš*kali. :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7662
11.8.13 10:14

Kdysi jsem chodila s chlapcem, který měl velice jasný názor na rozdělení prací v domácnosti. Domácí práce (úklid, prádlo, nákupy, vaření) = ženské práce, do kterých se chlap nemá montovat. Všechno ostatní (opravy, stěhování, sekání trávy, nošení uhlí atd.) = tak snad máme rovnoprávnost, ne? :roll:
Náš vztah byl velice intenzivní a velice krátký. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13199
11.8.13 11:46

Urážející příspěvky jsem smazala a uživatele blokovala.

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
11.8.13 12:12

@admin děkkujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...