Když film není nikde ke stažení ani ke koupi

Anonymní
17.9.21 17:54

Když film není nikde ke stažení ani ke koupi

Ahoooj
Prosím nevíte, kde stáhnout nebo zakoupit film Mámin vrah (1997, hraje tam Holly Marie Combs), je to užasný film, který se mi vryl do paměti a nemůžu ho nikde splašit.
A pak film Chladné klima (hraje Sally Field) 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2216
17.9.21 18:44

Zkusila bych ebay nebo Amazon, případně se podívala na ČSFD, jestli snímky někdo nemá ve filmotéce, a oslovit ho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 18:55

@PenelopaW chtela bych to v cestine jsem antijazykar. Ale kouknu dekuju za tip :*

• Citovat
  • Nahlásit
2216
17.9.21 20:08

A co jen s českými titulky? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 21:11
@PenelopaW píše:
A co jen s českými titulky? :)

Nesnasim je, nestiham zo cist a vnimat dej, ale aspon tak kdyby se naslo. Nikde nic :,(

• Citovat
  • Nahlásit
36
25.9.21 17:34

Ahoj, neporadíte mi někdo, kde a jestli vůbec jde nějak sehnat film (britský televizní) Place Of The Dead, ať hledám, jak hledám, nikde není (možná jen blbě hledám), v češtině vůbec, ale nenašla jsem ani v angličtině…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15547
25.9.21 17:53
@Ylaria píše:
Ahoj, neporadíte mi někdo, kde a jestli vůbec jde nějak sehnat film (britský televizní) Place Of The Dead, ať hledám, jak hledám, nikde není (možná jen blbě hledám), v češtině vůbec, ale nenašla jsem ani v angličtině…

https://www.google.com/url?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.9.21 18:06

@stock
Jé, děkuji. Mně vůbec nenapadlo, že by celý film mohl být na YT, takže jsem ten odkaz nejspíš přeskočila nepovšimnutý… jsem pako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15547
25.9.21 18:27
@Ylaria píše:
https://www.google.com/url?…
@Ylaria píše:
@stock
Jé, děkuji. Mně vůbec nenapadlo, že by celý film mohl být na YT, takže jsem ten odkaz nejspíš přeskočila nepovšimnutý… jsem pako.

Není zač, pako nejsi, stane se, že člověk prehledne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat